Йдемо шляхом росії та білорусів.
Прикро.
Результат:
вже голосів:
47 (64.38%)
Влада кладе на закон
16 (21.92%)
Ваш варіант
10 (13.7%)
Свавілля влади
Korsika999• 29 января 2024
Ответ дляAllemagne
Вы серьёзно? Вы не из 90-х пишете?
Нет, в 90х не было войны на уничтожение с обеих сторон. Изнутри и снаружи. Поэтому сейчас ещё хуже.
Luxurygirl• 29 января 2024
Ответ дляAllemagne
Вы серьёзно? Вы не из 90-х пишете?
Мы серьезно, в Киеве начиная с 2014 года сколько было заказных убийств?
Марафоны и подобное иногда прикручивать надо:)
Ответ для77 года рождения
А чому саме при зеленому закрили єдину академію підготовки кадрів для спецслужб?
Чому при зеленому перед повномаштабним вторгненням зупинили держзамовлення на Нептуни і Стугни?
Чому це зелене недоразумєніє особисто злило наших ГУРовців і операцію Варенгейт?
Перелік цих питань величезний, від кордону на західній Україні, де воно після Жулян, відсижувалося до розмінування шляхів з Криму...
1. Як військовому, те, що діалоги з найманцями – абсолютно реальні. Повірте, це говорять люди зі знанням озброєння, місцевості, особливостей “військової структури” збройних формувань Росії на території Донбасу, та багатьох інших деталей. Це військові, які мають багатий бойовий досвід. Вони дійсно були, брали участь і знають.
2. Українська розвідка провела блискучу, копітку операцію з викриття та підготовки затримання військових злочинців, які вчинили низку гучних, кривавих і ретельно підготовлених військових злочинів, які спричинили загибель сотень людей. Розвідка, “розговоривши” найманців, заздалегідь зібрала докази їхніх злочинів, достатніх як для нашого, так і для міжнародного суду.
3. Всі слідчі і процесуальні дії були проведені санкціоновано, процесуально бездоганно, під наглядом Генпрокуратури.
4. Фінальна стадія операції була підготовлена досконально. І з величезною ймовірністю увінчалася б успіхом.
5. При презентації цієї операції на стадії завершення, безпосередньо у Володимира Зеленського, були присутні люди з його найближчого оточення, які не мають допуску до держтаємниці і права присутності на подібних нарадах.
6. Операція була зірвана саме розпорядженням президента, адже ніхто, крім нього, не має права віддавати такі накази. Згідно із законодавством.
ХТО ВПЛИНУВ НА ПРЕЗИДЕНТА – ГОЛОВНЕ ПИТАННЯ.
7. “Злив” “вагнерівців” спецслужбам Білорусі стався саме з кола тих, хто був у кабінеті президента.
8. Президент і його оточення не тільки знищили блискучу роботу розвідки і зірвали операцію, а й зробили конкретні дії для приховання цього та дезінформації суспільства.
9. Так само їхніми діями поставлена під удар і загрозу знищення наша агентурна мережа в Росії.
10. Все це має ознаки не тільки некомпетентності і злочинної помилки, а й прямі ознаки державної зради, дій в інтересах ворога та дезорганізації розвідувальних структур України.
11. Все це вплине на можливість притягнення до відповідальності не тільки військових злочинців за законом України, а й Росії – перед міжнародним правосуддям.
12. Затримання цих найманців дало б незаперечні докази того, що саме Росія веде війну в Україні.
77 года рождения• 29 января 2024
Ответ дляРеверанс
Хлопці,вже ржуть з цих новоявлених ’орденоносців-ветеранів’
А дійсним ветеранам нагород нема.Збираєм підписи під петиціями і Шмигаль,під керівництвом ермака ,то все хоронить
Я знаю, я в темі, як викреслюють справжніх воїнів зі списків, які подаються командирами, щоб туди подописувати зелену, і не тільки, шоблу
Korsika999• 29 января 2024
Ответ дляКокоСина
Та прям
Цей оскер почав ’копати’ ще з 24.02.22
Ну значит за ним кто то стоит. Как за Гео Леросом. Тот открыто правду рубит, и ничего ему никто не делает.
Olenka_bum• 29 января 2024
Ответ для77 года рождения
Чому? Бо в нього є одна місія, і він її досягає своїми методами.
Там всі пов´язані між собою, але у кожного різні обов´язки перед державою та народом. І службове становище вимагає відповідних дій, а потім покарань
77 года рождения• 29 января 2024
Ответ дляРеверанс
Ця інфо актуальна, але треба додати, що застаріла, оскільки білорусам сам зеленський злив інформацію, а не хтось з його кабінету.
Далі буде...
І тоді народ прозріватиме.
Далі буде...
І тоді народ прозріватиме.
Ответ для77 года рождения
Група Горовця так і не нагороджена.
Вже більше року їх нема серед живих.
Коли зривали нафтосховища і аєропорти - телевізор кричав про бавовну на території росії.
Хлопці загинули.
І ніяких нагород.
Наче й не було їх
Вже більше року їх нема серед живих.
Хлопці загинули.
І ніяких нагород.
Наче й не було їх
Ответ для77 года рождения
Далі буде...
І тоді народ прозріватиме.
Далі буде...
І тоді народ прозріватиме.
Он скільки захисників прибігло.
Дуже мала частина розуміє...
На жаль
Дуже мала частина розуміє...
На жаль
Ответ дляРеверанс
Довіру в вас викликають ті,хто для нашої перемоги відпустив вагнерівців і під час повномаштабної війни тримає найкращого розвідника України в застінках?
Полковник Червінський схід на 15 кг і потребує медичної допомоги.Але не отримує її
Чувак з породи ’коня кують, а жаба лапу підставляє’, він жаба звичайна. Ваше намагання прикриваючись високими сенсами, пропихувати гнилого кон´юнктурника не спрацювало.
Ответ дляlus_so
Він волонтер,отже не жаба.
Жаба в нас інша,яка краде гроші в своєї армії і злодіям видає нагороди державні.
Певно гарно крадуть,треба медаль дати
СБУ викрила чиновників оборонного відомства і менеджерів «Львівського арсеналу», які вкрали майже 1,5 млрд грн на закупівлі снарядів. Чи є серед звинувачених колишній міністр оборони рєзніков?
Хто працює на нашу перемогу?
Волонтери збирають гроші на снаряди для ЗСУ
Хто працює на нашу перемогу?
77 года рождения• 29 января 2024
Ответ дляРеверанс
Он скільки захисників прибігло.
Дуже мала частина розуміє...
На жаль
Дуже мала частина розуміє...
На жаль
То не захисники, то працівники подоляка на зарплаті
– З публікації The Wall Street Journal випливає, що його вбили співробітники СБУ. Ви поділяєте цю версію, що його вбили співробітники СБУ?
– Я поділяю думку і вірю фактам, що пан Кірєєв був вбитий в автівці СБУ, коли вони (співробітники СБУ – ред.) провели захід щодо цієї особи. Цей факт зафіксовано, це є в матеріалах розслідування. Все інше – розслідування веде ДБР. Я не маю права коментувати цю інформацію. Те, що його вбили в цій автівці співробітники – це факт.
– З ваших слів Денис Кірєєв – герой. Ви казали, що він зіграв ключову роль в інформуванні вас про плани Путіна. З того, що ви озвучили щойно, виходить, що співробітники СБУ вбили українського героя?
– Це абсолютно так і є (співробітники СБУ вбили українського героя – ред.).
– Виходить так, що держава в особі ГУР не змогла захистити свого агента?
– Це не агент, а штатний співробітник. Це перше.
– Штатного співробітника…
– Абсолютно ні. Тому що ніхто не очікував такої реакція від тих людей, які це провели. Ми ж не займаємося охороною своїх власних сил і засобів, скажімо, від поліції, НАБУ або СБУ. Це нонсенс! Розумієте?
Кірєєв сказав своїм охоронцям, це співробітники СБУ, вони хочуть щось у мене запитати
І коли під’їхала автівка, з якої вистрибнули бійці «Альфи» і співробітники ДКР (Департаменту контррозвідки СБУ – ред.) та сказали пересісти в цю автівку, сам пан Кірєєв сказав своїм охоронцям, офіцерам, які його супроводжували, а його тоді супроводжували ще два співробітники Департаменту внутрішньої безпеки нашої, що спокійно, це співробітники СБУ, вони хочуть щось у мене запитати.
19 янв. 2023 г. — Президент Володимир Зеленський підписав документи про нагородження фінансиста посмертною за захист суверенітету та безпеки держави.
– Штатного співробітника…