Рожева юбка• 29 января 2024

Не пойму, Тина Кароль так похудела или мне кажется

И лицо похудело.Как думаете это диета, уколы, таблетки?
Natali8• 29 января 2024
Ответ для4мама
Щось типу вакцини від ковід - експетиментальний препарат. Від ряду хвороб. Комусь ок, хтось скопитився.
Зараз цей препарат є проривом в боротьбі з ожирінням, з побочок поки що болі в животі. Компанія виробник з Данії стала найдорожчим брендом Європи, прибутки шалені, але препарат треба приймати пожиттєво, це інʼєкції. Працюють над таблетованою формою
4мама• 29 января 2024
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
не понимаю, как его по доброй воле можно колоть, тем более без показаний
А яу такі губєні як срака величиною наколюють.
Барабасиха• 29 января 2024
Ответ дляЯкось так і живу
Здрасти. Да, это я. Спрашивайте.
Що запитувати?
4мама• 29 января 2024
Ответ дляNatali8
Тобто він вже не у статусі ’експериментальний’?
Стефанія• 29 января 2024
Ответ дляЦветов Мне срочно
Живете з Тіночкою?
Нащо,в мене є з ким жити.
ОхиИВздохи• 29 января 2024
Ответ дляСтефанія
Нащо,в мене є з ким жити.
Як кота звуть?
Вишня на торті• 29 января 2024
Да возраст это, лицо и тело сильно худеет у некоторых. Зависит от генетики и образа жизни.
Стефанія• 29 января 2024
Ответ дляОхиИВздохи
Як кота звуть?
Так як вас
Неновая почта• 29 января 2024
Ответ дляВишня на торті
У нее как раз генетика такая, что наоборот разносит, если не держать себя в ежовых рукавицах.
Цветов Мне срочно• 29 января 2024
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Ну ширку від ковіду якось же кололи
Я_канеша_извиняюсь• 29 января 2024
А это над Тиночкой кто-то посмеялся или думала никто не заметит
Natali8• 29 января 2024
Ответ для4мама
Можете почитати про цей препарат детальніше в цій статті на Укр.правді
https://www.epravda.com.ua/publications/2024/01/25...
Luxurygirl• 29 января 2024
От оземпика ксатиивск выглядят как будто бы на кокаине похудели…
Рубаю олівлє• 29 января 2024
Ответ дляРазгуляшка
Нюхачка она, в узких кругах это давно известно)
Только хотела написать. Думала, и в более широких кругах это уже давно известно
Анонимушка• 29 января 2024
Ответ дляСусідка знизу
Де ви бачили, що аж обличчя постаріло? Скиньте фото,скрін
То мабуть, автор під наркотою дивилась.
Советчици як завжди, у своєму стилі: то сильно худа, то дуже товста, то стара... Все не то, все не так(((
Цибулька зла• 29 января 2024
А з якого дива вона має бути слоном? Не всі повніють з віком, це нормально
ОдинРазНадетое• 29 января 2024
Ответ для4мама
Оземпік, також чула.
Люди, я вас благаю, не наслідуйте цей приклад. Там дуже й дуже контроль і моніторинг лікарів потрібен.
Краще менше їжте більше бігайте.
Це той, про який нещодавно суд в Америці був?
Шанувальниця цього препарату позивалась до виробника, бо в якості побічного ефекту отримала пожиттєвий понос
Я_канеша_извиняюсь• 29 января 2024
Ответ дляОдинРазНадетое
СРК типа
Зачем так издеваться над собой, теперь страдает
Перша на селі• 29 января 2024
Ответ дляВишня на торті
Худеет если худеть
Лукава_Кiшка• 29 января 2024
Хоч би фото показали Таньки худої. Терпіти не можу її як півун´ю. Але цікаво що там за вау результат
emerald_88• 29 января 2024
Ответ дляЦибулька зла
От і я не розумію. Тут пів форуму стрункі, в темах з фото видно, але от Тіна, в якої купа коштів на якісне харчування, спорт, масажі і процедури, не може бути стрункою?
Миловидна леді• 29 января 2024
Она нюхает давно
Перша леді колгоспу• 30 января 2024
Ответ длякотопёс
Что такое оземпик?
уколы в живот для диабетиков