Кіна не буде• 04 декабря в 18:29
Море 2026
Делитесь,кто уже забронировал тур или планируете сами?
Какая страна?
No problems• 04 декабря в 21:15
Ответ дляФорс мажор
я з 22 року ніде не відпочивала. хоча періодично живу за кордоном. якось не можу думати про розваги і витрачати на це гроші. . Це ж мінімум 2к евро треба на вдвох з дитиною. А це 3 місяці оренди у випадку чого
короче, не ті пріорітети
При чем тут ваша писанина к сути диалога?
No problems• 04 декабря в 21:23
Ответ дляБриджит_Фрикандо
БрелаЦентр, море до 5 хв Шалено гарний вид на море
апартаменти з 2 спальнями і 2 санвузлами.
До 6 гостей,великий балкон,парковка, пральна машина, гриль
якщо прям дуже ліньки,можлива ще безкоштовна парковка біля Пунта Рата
Ціни:
1.5-15.6 90 €
15.6-1.7 120€
1.07-15.7 140€
15.7-15.8 160€
15.8-31.8 140€
1.9-15.9 115€
15.9-15.10 90€
За добу - нам нормально
Ціни:
1.5-15.6 90 €
15.6-1.7 120€
1.07-15.7 140€
15.7-15.8 160€
15.8-31.8 140€
1.9-15.9 115€
15.9-15.10 90€
За добу - нам нормально
О, как раз недавно видела на ФБ это объявление
Вы там бронировали, на ФБ? Предоплату вносили?
Все засматриваюсь на такие объявления, но боюсь, чтоб не обманули
Форс мажор• 04 декабря в 21:34
Ответ дляNo problems
Розуміння прочитаного залежить від читача. Якщо ви не зрозуміли, то немає сенсу вам щось пояснювати
No problems• 04 декабря в 22:19
Ответ дляФорс мажор
Так и научитесь понимать, а не лезьте со своей жизнью туда, где она совсем ни к месту
Форс мажор• 04 декабря в 22:31
Ответ дляNo problems
Здається, це ви до мене лізете зі своіми нравоученіями
Сюди якнайкраще підходить наступний вислів
Не говоріть мені що робити, і я не скажу вам куди йти
katya2202-ac44• 04 декабря в 22:41
Забронировала отель в Болгарии, Солнечный берег. Посоветовала подруга-туроператор, которая и сама будет там отдыхать в эти же даты.
Отель 4 звезды с оллинклюзив. Билеты на самолёт ещё не брали
Вишня на торті• 04 декабря в 23:09
Ответ дляkatya2202-ac44
А як називається отель?
katya2202-ac44• 04 декабря в 23:20
Ответ дляВишня на торті
А як називається отель?
Melia Sunny Beach 4*
No problems• вчера в 02:03
Ответ дляФорс мажор
Женщина, это вы ко мне прицепились со своей ненужной жизнью не в тему. Лечите свои проблемы у специалиста. Удачки
Кіна не буде
• вчера в 05:22
Ответ дляNo problems
50€ предоплата,остальное на месте.Всю сумму не вздумайте переводить,там скамухи хватает тоже,надо уметь фильтровать.
Форс мажор• вчера в 11:17
Ответ дляNo problems
Мінуси форуму - що періодично вляпаєшся в якесь агресивне г-но
Потринділиця• вчера в 15:00
Ответ дляСамохвалова
Що саме в Греції забронювали,на який місяць? Дивлюся на Халкідіки,на червень,але не знаю чи варто.
Ми забронювали бюджетний готель Фурка.Виїзд вкінці травня.На мою сім´ю 1+2 дітей обійшлось в 19.000 грн на тиждень автобус
Потринділиця• вчера в 15:03
Ответ дляkatya2202-ac44
Melia Sunny Beach 4*
Я´ не дружу з Болгарією після того,як ціни сильно виросли.Вам бажаю гарного відпочинку
Самохвалова• вчера в 15:05
Ответ дляПотринділиця
Дякую за відповідь.Ви туди вперше їдете чи вже були там?Чи буде море теплим в кінці травня?
Ціна вказана без харчування?
Потринділиця• вчера в 15:07
Ответ дляСамохвалова
Ціна вказана без харчування?
Я була в Греції,але у вересні.Як буде на початку,то не знаю.Проте за таку ціну,то це не повинно турбувати.Боже,ні то вартість проїзду і проживання.Ну,де я ще знайду за менш,ніж 400 євро на 3х ?! Багато моїх подруг їде зі мною,то ніхто не париться
Самохвалова• вчера в 15:09
Ответ дляПотринділиця
Теж у Фурці були у вересні чи в якомусь іншому регіоні Греції?
Чи є там чим зайнятися хлопцям-підліткам?
Потринділиця• вчера в 15:11
Ответ дляСамохвалова
Ні,були у Лутракі+Афіни.Будуть грати у футбол і валейбол)))По дозвіллю не знаю,що є.Якщо їхати з розвагами для дітей,то однозначно Хорватія.Я планую на початок вересня поїхати з кумами..
Самохвалова• вчера в 15:15
Ответ дляПотринділиця
У Хорватії я була в Клек,там для підлітків були катамарани та дошки для плавання.Ви куди збираєтесь в Хорватію?Лутракі можете рекомендувати?
Потринділиця• вчера в 15:16
Ответ дляСамохвалова
Лутракі,то любов)))Але для дітей не має розваг((
В Хорватію хочу в Задар.Там пів побережжя з розвагами дитячими.
katya2202-ac44• вчера в 15:23
Ответ дляПотринділиця
Хіба 41.000 грн за тиждень, за двох людей влітку, в гарному готелі на побережжі це дорого?🤔. Тим більше мені прийдеться сплатити лише 20.000, друга людина платить за себе сама.
Мене більше турбує ціна авіаквитків, якщо чесно 🙃
Потринділиця• вчера в 15:26
Ответ дляkatya2202-ac44
Ми з сім´єю відпочивали дешевше в Болгарії.Я не заплачу більше 20.000 на всю родину.Вона того не варта ((
З приводу квитків,то залежить звідки летіти
katya2202-ac44• вчера в 16:43
Ответ дляПотринділиця
Мені навпаки здається, що це дуже дешево.
Де ще можна відпочити влітку, на морі, в гарному готелі с олінклюзів, цілий тиждень за 400 євро?🤔.
Навіть Карпати, в яких ми з донькою часто відпочиваємо восени, весною та взимку, влітку коштують дорожче, аніж цей готель в Болгарії.
Хоча сам готель в Карпатах набагато скромніший.
Потринділиця• вчера в 17:34
Ответ дляkatya2202-ac44
Скільки людей стільки думок.Гарно Вам відпочити!