Шеллар• 29 января 2024

Залужного зняли?

Питання в темі. В телеграм-каналах пишуть, що Залужного зняли, якщо це правда, то...
МАМА НИКИТКИ-2• 29 января 2024
Ответ дляkarpenko73
Пани, уймитесь, вы ото як,,, в проруби
И не там и не здесь
Про нас рассуждать вы уже утратили возможность
А про там- может у детей ваших возможность рассуждать будет

Про’ ваших лидоров’
С... УК старых, для которых жизнь человеческая ничего не значит не нам рассказывать будете
Гарварды они по заканчивали, но человечности там не научились
Удалено администрацией...
Реверанс• 29 января 2024
Ответ дляMangoskin
Так кем он в армии был , во время АТО?
Я о нем никогда не слышала .
Генерал и боевой генерал это огромная разница .
Закликаю Верховного Головнокомандувача не поспішати з призначенням К.Буданова на посаду головнокомандувача ЗСУ, а ще раз зважити усі наслідки цього рішення, доленосного для України.
Звичайно, якщо сидіти у Києві у бункері, далеко від донбаських посадок, то молода людина з генеральськими погонами виглядає симпатично, і зможе давати в три рази більше інтервʼю ніж на своїй нинішній посаді. І на виборах буде виглядати симпатично. І на ймовірних перемовинах з РФ, може комусь здатися, буде симпатичним гарантом домовленостей, здатним підписати все що завгодно. Але до виборів і до перемовин країні та армії ще треба довоювати, а ворог ніяких пауз нам не дає.
Тому не можна ставити головнокомандувачем армії людину, яка ніколи в житті не командувала навіть взводом.
Ю.Бутусов
LudaSHS• 29 января 2024
Ответ длячаревна
Ничего, народ немного привели в чувство. Есть порох в пороховницах. Вільний народ, вільної країни, не дремлет
Мускулы качает, однозначно
Там где немцу смерть, украинец вареников налепит в перерывах
Svetlana-7070• 29 января 2024
Так, в мене пазли не зійшлися.
Інформацію про звільнення спростували.
Але є канал Джокер ( всі розуміють що за канал це) і там також про це писали.
Кіно спектакль цілий.
Екатерина27• 29 января 2024
Ответ дляSvetlana-7070
Так, в мене пазли не зійшлися.
Інформацію про звільнення спростували.
Кіно спектакль цілий.
А шо за канал? Просветите
seami• 29 января 2024
Джокер це чий канал, дівчата? Нормальний чи дно? Пишуть, що прийняв рішення піти сам.
nutty• 29 января 2024
Ответ дляdiamond_shop
Удалено администрацией...
Нашо, взагалі, вести діалог із зареєстрованими в останні 2 роки?
Реверанс• 29 января 2024
Ответ дляE-ducate
Але ... інформація все ще неофіційна. Можливо, тестують реакцію суспільства, чи комусь це з іншої позиції вигідно
Завтра опублікують наказ.
ТашаНаташа• 29 января 2024
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
я хочу, чтобы мужа домой вернули.
процитировала мнение мужа-военного. мне как-то вообще побоку кто там командует - я в этом не могу разбираться хорошо.
Потому что если б все пытались разобраться, а не голосовали по приколу, то и 24.02.2022 не было б.
diamond_shop• 29 января 2024
Ответ дляЕкатерина27
Та вы шо? ))))) опять дорожает? Да не может быть)))) у нас же мораторий на поднятия тарифов( пи&де@)
я там в темі просила нормальний пруф про те, що нас Європа примушує піднімати ціну, не з помийок, а саме джерело західне, при тому поважне, не знаю чи дали, ліньки було перевіряти

до речі, в тій темі качали матрьохи наратив - ’нафіг нам в ЄС?’
Вкусныйпончик• 29 января 2024
Ответ дляРозбійник
Удалено администрацией...
Вона б вам написала зараз шо у вас свіжа реєстрація, та блін не вийшло. Але викрутиться і напише, шо ви продали росіянам акаунт. 🤣
Nat-li• 29 января 2024
Ответ дляLudaSHS
Новая реальность ’ американские горки по украински’
Ну что ж тут рецепт один всегда - не истерить превентивно.

Но проблема, повторюсь в комуникации. Вечно народ ( громко звучит, да ладно) не ’’ чувсвуют ’
Хотят как лучше, а вышло как всегда
Какая коммуникация должна быть, если кто-то упорно пытается вливать ипсятину под видом нев^&%₽#@нных патриотов?
Завтра береза и ко ляпнет, что марсиане атакуют, сразу нужно опровержение по всем газетам печатать?
diamond_shop• 29 января 2024
Ответ дляРозбійник
Удалено администрацией...
karinaanik• 29 января 2024
Ответ дляseami
Пишут, что ОП канал. Но не знаю точно.
Манула• 29 января 2024
Ответ дляseami
Топить за Зе та Є
diamond_shop• 29 января 2024
Ответ дляKozaNostra_I
Зеленский тогда потеряет легитимность. Его срок заканчивается уже через несколько месяцев. Для Запада это важно.
заходу пофігу, в них свої вибори
Lilipa• 29 января 2024
Ответ дляМэри Лин
Зато у Вас нервова система лишилася здоровіша чим у нас всих, я оно нажила собі болячок на нервовій почві, і кому я краще зробила? 😏Краще б не знала взагалі нічого
Если честно, я потому и решила ещё в 2022 ничего не читать, чтобы подлечить нервы после пережитого. Но потом так втянулась в режим спокойствия , что дорогу на новостные сайты забыла напрочь.
автор Шеллар • 29 января 2024
Ответ дляseami
Моя думка - дно, і копають далі вниз. Відписалась, була підписана пару днів коли у Ванька були проблеми.
Falcon82• 29 января 2024
Ответ дляkarinaanik
В вашей логической цепочке отсутствует Оман. То есть Зеленскому можно было бы никуда не ехать?
Оман просто площадка для переговоров. Не более. И да, старый султан был в это время при смерти. А потом шутили, что после приезда Зе он умер. Не думаю, что многие страны мира стали бы такой неофициальной площадкой...
Джулияробертс• 29 января 2024
Ответ дляТашаНаташа
Голосувати правильно треба було ще коли Януковича в 2010 обрали. З того і почалося. Чи війна у вас з 24голютого?
seami• 29 января 2024
Ответ дляМанула
Топить за Зе та Є
Та вже бачу, прям активно так.
Тетя Фрося• 29 января 2024
Девочки, так это правда или нет? Только с работы пришла, а тут уже 20 страниц.
Cvet_ОК• 29 января 2024
Ответ дляLudaSHS
Президент Володимир Зеленський не звільняв головнокомандувача Збройних Сил України Валерія Залужного

Прессекретар президента Сергій Никифоров у коментарі УП.
ㅤ
Надіслати новину @novosti_kieva_bot
🤷‍♀️
Зараз взагалі виявиться, що це відволікаючий маневр для кацапні, а тим часом для рф вже приготовані яскраві подаруночки з файєршоу, феєрверками і таке інше
Павела• 29 января 2024
Ответ дляGORCHITZZA
Ага, звісно
Труху читали з березою
Жесть
ні, читали нас з вами у ФБ, чи де там найбільше простий народ жреться між собою?
LudaSHS• 29 января 2024
Ответ дляNat-li
Любая
Чтоб не неслось, фейсбкк, тг - сразу тыщи коментариев🏒. Как то не так.
Яросное вот бодание зачем?
diamond_shop• 29 января 2024
Ответ дляseami
лайно канал
nenatasha• 29 января 2024
Ответ дляМанула
Вибачте, я вже забула, а що було вчора?
підбурювали бігти трусити банкомати
diamond_shop• 29 января 2024
Ответ дляnutty
та кожного разу впевнююся, що не варто)
LudaSHS• 29 января 2024
Ответ дляCvet_ОК
Было б неплохо)
GORCHITZZA• 29 января 2024
Ответ дляПавела
Совєтчіцу читали