Питання в темі. В телеграм-каналах пишуть, що Залужного зняли, якщо це правда, то...
Ответ дляРеверанс
Хто на фото?
Безлер.
Хто такий Безлер?
Погугліть
Безлер.
Хто такий Безлер?
Погугліть
Ви будете відповідати за ці вброси? Я вам ще раз пишу, у квітні не було окупації!!!! І звідки можна знати як людина себе буде вести в майбутньому? Я зустрічалась два роки з хлопцем і приїздила до нього в Донецьк. А потім він вирішив, що буде за рашку. До 2014 року людина взагалі була аполітична. На цьому ми і закінчили наші відносини. Тому ваші пости то бажання натягнути сову на глобус.
Anastasiya-f052• 29 января 2024
Ответ дляТашаНаташа
Потому что если б все пытались разобраться, а не голосовали по приколу, то и 24.02.2022 не было б.
Есть вероятность что все равно было бы.
Ответ дляBosikom
мовчить, бо те, що хоче сказати йому не дозволяють. а брехати не буде. він міг заради грошей робити все, що йому кажуть. але не захотів, тому й звільнили. бо влада зайшла дуже далеко.
Свій отриманий від американця в спадок мільйон,Залужний дійсно витратив на ЗСУ.Тому честь пану генералу
diamond_shop• 29 января 2024
Ответ дляВкусныйпончик
Вона б вам написала зараз шо у вас свіжа реєстрація, та блін не вийшло. Але викрутиться і напише, шо ви продали росіянам акаунт. 🤣
не вийде, то я так пишу, що продали акаунти саме ті, в кого нема відгуків як продавця, а тільки відгуки як покупця
а продавець, тим більше діючий з купою оголошень та свіжими відгуками ніколи не продасть свій акаунт
Снежинка снежная• 29 января 2024
Ответ дляkarpenko73
Пани, уймитесь, вы ото як,,, в проруби
И не там и не здесь
Про нас рассуждать вы уже утратили возможность
А про там- может у детей ваших возможность рассуждать будет
Про’ ваших лидоров’
С... УК старых, для которых жизнь человеческая ничего не значит не нам рассказывать будете
Гарварды они по заканчивали, но человечности там не научились
И не там и не здесь
Про’ ваших лидоров’
Вы все правильно пишите. Только запомните, никакая она не ’пани’. Не дотягивает.
diamond_shop• 29 января 2024
Ответ дляТетя Фрося
Девочки, так это правда или нет? Только с работы пришла, а тут уже 20 страниц.
МО спростувало вже офіційно
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
муж пишет, что горевать за ним не будет. в армии совок и бюрократия.
Бюрократию должны убирать депутаты в Раде. Эти 12 журналом с журналом о заполненных журналах прописаны в законе и не Залужным корректируются. Нужны юристы, которые этим бы занялись и оформили в законопроекты
Аноним Первый• 29 января 2024
Ответ дляseami
Джокер це чий канал, дівчата? Нормальний чи дно? Пишуть, що прийняв рішення піти сам.
Це єрмак власною персоною пише під анонімом. Він прямо не підтверджує, що це він, але цього не зрозуміє хіба дибіл.
Израильтянин Сергей Ауслендер
Вооот
Сам хаос, сами междусобойчики под покровом ночи(
’Какой-то ужасный дурдом с «увольнением Залужного». Вроде уволен, судя по источникам, в чьей надежности я не сомневаюсь. Офис президента опровергает.
Сам факт такого информационного хаоса, а речь идет о главкоме ВСУ, а не мэре какого-нибудь заштатного городка, очень неприятное свидетельство - что для страны, ведущей войну за свое физическое существование, конечно, абсолютно недопустимо.
Отдельный вопрос, как это скажется на мотивации военных.
Паршивая история, вне зависимости от того, чем закончится.
Помнится, с год тому, в одном из пропагадонских шоу в Орде говорили: надо хвалить Залужного, тогда его снимут. Как в воду глядели.’’
Вооот
Renesmeе 16• 29 января 2024
Ще з минулого тижня читала такі інсайди. Зараз пишуть що не звільнено, але думаю плани були. Якщо буде заміна на Буданова то це не дуже хороша ідея. Якщо на Сирського то напевно булоб не так погано
diamond_shop• 29 января 2024
Ответ дляNadine23
це ще не згадуючи у кого родичі в рашці... в мене батько та брат рідний у Мацкві, батько помер у 2017-му, але коли йому після 2014 моя донька старша сказала буквально ’ви забрали наш Крим’ то він спочатку не зрозумів, а потім розізлився та став доводити, що вона не права, а Крим їхній
про брата мовчу бо сто разів писала вже( а я з ними в одній квартирі жила, уявіть!
Ответ дляdiamond_shop
він воюючий генерал, у складі Кракену звільняв Харківську обл під час саме цієї війни, та брав участь у купі ризикованих операцій
Загальновійськові операції, якими керував К.Буданов на острові Зміїний та на Енергодарі були на рідкість бездарно сплановані та проведені, і масштабувати цей стиль управління на всю діючу армію категорично неприпустимо.