Питання в темі. В телеграм-каналах пишуть, що Залужного зняли, якщо це правда, то...
Ответ дляherba fresca
Я с вами согласна.
Так он мало того, что уже столько людей угробил, ему все мало, еще 500 тыс требует мобилизовать.
. Пусть сам в окоп теперь шурует.
так теперь другие озлоблены, почему мой умер, пусть и другие тоже
К мужчинам которые не в ВСУ сейчас такое отношение.
Liebelebenn• 29 января 2024
Ответ дляdeep soul
а почему Залужный хочет кинуть страну?
Просто так не хотят уволиться с таких должностей и в такие времена
Думаю кожна порядна людина не могла б дивитися на це бля.ське шапіто! На Залужному відповідальність за мільйони життів, в той час як шапіто краде мільйони в його солдат, гуляє на мальдівах на проданій гуманітарці, на коштах вкрадених на зброю.
Зброї своєї нема і не буде! Це бля.ське шапіто не дає військовим робити свою роботу. Як можна на це дивитися і брати в цьому участь навіть опосередковано?! Чим воювати??!! Як воювати, якщо всі плани єрмак зразу несе в фсб...нас врятує лише військова диктатура. З розстрілами, конфіскацією краденого, і фільтраційними таборами.
Ответ дляtetnes
Насправді 12 травня то типа після референдуму коли ДНР ’офіційно’ оформили. Безлер райвіділок захопив ще 14квітня. Просто у Реверенс маніпуляція. Фото з кримським Беркутівцем(не з Безлером), у якого шеврон УКРАЇНСЬКИЙ на фото, то б то фото взагалі можливо з Криму ще з стародавніх часів. І афіша. А чи був той концерт, чи ні - невідомо. Маніпуляція Шарія, яку свідомо чи несвідомо розганяє Реверенс.
’Каюсь і прошу вибачення. Але ж міг легко в зародку уконтропопити його 17 квітня 2014 року в Горлівці в барі Берлога на пл. Перемога. Нагодувавши його просто свинцем замість котлет’, – написав Безлер 18 лютого.
Ответ дляLiebelebenn
Згодна
Жахливо
Але пішовши з поста він нічого не змінить
Жахливо
lady.dziu2011• 29 января 2024
Ответ дляsmilingsky2010
Если зе убирает залужного, значит скоро наступление русни
Не дай Боже
Також ЗМІ згадали про поїздку ’Кварталу’ в Донецьк за два дні до виступу в Горлівці, коли вже захоплювали Слов´янськ. Тоді Зеленський заявляв, що ’росіяни й українці — один народ’.
’Ось зараз дуже важливий момент. Я хочу, щоб ми всі говорили однією мовою — тією, якою зараз говоримо. Розуміючи один одного. Ми в принципі не можемо бути проти російського народу, тому що ми один народ. Проблеми уряду Росії та його відносини, з огляду на різні обставини, до уряду України вилилися на нас із вами’, — заявляв Зеленський в Донецьку.
smilingsky2010• 29 января 2024
Ответ дляlady.dziu2011
Не дай Боже
Уже всем ясно, что Залужный спас Киев и провалил Оманский план.
Renesmeе 16• 29 января 2024
Ответ дляsmilingsky2010
Так Зе поставив Залужного за пів року до війни? Логіка? 🤣
Alex-ustas• 29 января 2024
Ответ дляRiesling
Що в тг тільки не напишуть
Особливо рашаботи
пишут все каналы кроме президентских
Renesmeе 16• 29 января 2024
Ответ дляYegonyashka
Видать ситуация с этим ИЛ-76 очень серьезная, раз так внимание отвлекают(
А що тіла вже показали кацапи? Від чогось потрібно відволікати?
Marinka152• 29 января 2024
Ответ дляLiebelebenn
Відповідальність? Дозвольте запитати:
в чому це проявляється ? ! Хоч хтось відповів за людей,яких пустили по мінним полям без прикриття! А Південь країни, хто ж це його так гарно захищав, що рашисти вкотилися легесенько по дорогам напрямки ? В чому ж його відповідальність проявилася хоча б разок? Може коли розказував,як підтримує нові закони, в яких військовий = безправний німий кріпосний ?! Чи коли обнімашечки з Єрмаком постить?
Нехай би хоч перегризли там один одного , аби тільки припинили з людей знущатися! Звичайні люди тільки і тримають цю армію і країну, а в тих лише фізіономії ростуть так,що в кадр вже не поміщаються
Ответ дляРеверанс
Ну тут хоч нормально написано. Значить таки гастролював.
Ответ дляМанула
Дай Боже у влади вистачить розуму!
Какой влади Манула?
Вы что не верите что Украина под внешним управлением?
Ну говорили на каждом углу..
Ну раньше так точно((
Обманывали?
Что британцы с американцами рулят Украиной а Зеленский марионетка.
Ну тогда и воспринимать надо это так же, снимут Залужного или кого-то ещё - это в Лондоне и Вашингтоне так решили..
Че такого.
Ну говорили на каждом углу..
Ну раньше так точно((
Обманывали?
Че такого.
Ответ дляShopaholic_UA
Яке ж воно хворе...
Умная женщина.
Президент её уважает.
Она имеет право на свое мнение.
Это демократическая дискуссия.
Пока-что все её противники лишь переходят на оскорбления, на личное, на коверкание фамилии..
Классическая тактика и методичка русни кстати..
Когда нечего ответить на сообщение и привести свои аргументы - сразу включай ’быдло стайл’ и нападай на личность.
По-этому Марьяна всё делает правильно. Красавица, умница.
Её нужно Министром Обороны или куда-то повыше поставить.
Пусть у русни палае
Президент её уважает.
Она имеет право на свое мнение.
Это демократическая дискуссия.
Пусть у русни палае
Shopaholic_UA• 29 января 2024
Ответ дляVeselka8
Умная женщина.
Президент её уважает.
Она имеет право на свое мнение.
Это демократическая дискуссия.
Пусть у русни палае
Президент её уважает.
Она имеет право на свое мнение.
Это демократическая дискуссия.
Пусть у русни палае
А можно сразу министром обороны русни?
Ну, что бы наверняка запалало
annetka_zaraza• 29 января 2024
Ответ дляVeselka8
Умная женщина.
Президент её уважает.
Она имеет право на свое мнение.
Это демократическая дискуссия.
Пусть у русни палае
Президент её уважает.
Она имеет право на свое мнение.
Это демократическая дискуссия.
Пусть у русни палае
А виставляти фото Залужного і писати про проблеми з алкоголем - це не перехід на особисте? Це розум? Якось ви самі не зрозуміли, що написали.