Шеллар• 29 января 2024

Залужного зняли?

Питання в темі. В телеграм-каналах пишуть, що Залужного зняли, якщо це правда, то...
osna• 30 января 2024
Ответ дляnezhinka
Жертвою російської пропаганди зачасту є населення з такими інтелектуальними здібностями, з якими важко працювати. слухала інтерв´ю того ж Золкіна у Гордона. Він каже, що довести нічого неможливо. Показуєш відео з російськими танками на Донбасі а 2014, зачитуєш зізнання Гіркіна і так далі, і тому подібне. А у них як тумблер якийсь спрацьовує. Слухають, слухають - тдшш - а зачєм ви дамбілі бамбас? Знову слухають, слухають - тдшш - а гдє ви билі восімь лєт? І боротися з цим нереально, інтернет де людям не відключиш, як в Північній Кореї. Поки буде російська імперія, життя вони нам не дадуть.
Слухайте,ну давайте не будемо про жертв російської пропаганди. У нас свої 73% жертв кінопропаганди.
Графиня Шезвездицкая• 30 января 2024
Soufit• 30 января 2024
Ответ дляosna
Не допускаєте , що частина тих голосів була накручена, як у Яника в 2004?
Бо слабо віриться в таку кількість. Серед мого чисельного абсолютно різноманітного оточення, майже всі за Пороха збирались голосувати. Навіть в селі.
Графиня Шезвездицкая• 30 января 2024
Ответ дляosna
Просто, в этих 73% сидит 72 % , которые бразгают слюнями и не могут самим себе признать, что они лохонулись
KrupinkaSs• 30 января 2024
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
Та вже ніхто не хотів вашого ’Жму руку,обнімаю’,друга медведчука та ін. шобли ,тому так і голосували,72 % це пєтін антирейтинг.
Soufit• 30 января 2024
Ответ дляlilu1990
Сорі, а який то в нього такий імідж був?

Портніков припускає що вибір Зеленського став трігєром для Путіна напасти на Україну. І я з ним почасти згодна
А до президентства зе, він на Україну не нападав? Чи для вас Донеччина та Луганщина - не Україна?
tetnes• 30 января 2024
Ответ дляVlada-Maria
Тобто, не президент Кучма, котрий приймав рішення і видавав указ, а прем´єр Ющенко, котрий ніяким боком до літаків?
Ви можете знайти той указ і хто там підписант? Чи це ваше припущення?
Brita• 30 января 2024
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
фото
Было бы смешно, если бы не было так грустно
Графиня Шезвездицкая• 30 января 2024
Ответ дляBrita
увы..
Реверанс• 30 января 2024
Ответ дляkarinaanik
Тобто ви вважаєте, що війна розпочалась тільки в 2022 році, припускаю, що ви так думаєте, тільки тому що, вас це не стосувалось особисто.

На жаль, що ви навіть зараз так вважаєте.

Починаючи з 2014 році наша країна втратила сумарно майже 3 області, кожен день гинули наші військові, серед яких було багато добровольців, Маріуполь того часу вистояв, завдяки заслузі наших воїнів, які всупереч наказам боронили місто. Ми і Крим втратили через те, що наші військові отпримували накази «нічого не робити і чекати». Скільки загинуло цивільних, скільки людей втратили домівки. І ви навіть зараз не розумієте, що війна це не тільки літаки? Як би раніше населення прийшло до тями і мало уявлення, що країну рвуть на шматки, мабуть, було би більше користі.
Населення при тямі.
І Азов памятає,хто їх злив.І ви згадайте
lilu1990• 30 января 2024
Ответ длявсем надо
Никаких шансов. Все 33 года грызня именно за кормушку. То Кучму Геть, то Ющенко ТАК то куля в лоб так куля в лоб. А потом Мальдивы Сейшеллы Майами виллы и бабки. За свою начисленную зарплату загрызут любого госслужащие. А кто им платит? Простые люди честные и Запад дает кредиты. А они загрызут любого за свою пайку. Будут приплетать вечно патриотизм чтобы удержать свои бабки. Тарифы будут поднимать. Налоги новые придумывать. А в итоге все они при виллах, все уже не раз на Мальдивы катались, в Буковелях как норма для них тусить. Единственное чего хотят на майданах - дорваться до этих благ и наслаждаться ими вместо предыдущих.
lilu1990• 30 января 2024
Ответ дляVlada-Maria
Ви уважно читали чи по діагоналі?
Star39• 30 января 2024
Офис президента действительно запланировал перестановки в военном руководстве Украины, но пока передумал. Об этом сообщает в Spectator британский политолог Марк Галеотти со ссылкой на источники.

«Вчера вечером высокопоставленный европейский дипломат, занимающийся вопросами Украины, в ужасе и недоумении прислал мне сообщение, что их посольство в Киеве получило информацию о военных перестановках. Сегодня утром ему сообщили, что Банковая «похоже, пришла в себя», - пишет Галеотти.
Мандарина• 30 января 2024
Ответ дляStar39

Суверенитетом повеяло прям😂 С легким оттенком независимости и государственности)
Реверанс• 30 января 2024
Ответ дляLena24101987
У нас проблема в причинно-наслідковому звʼязку)))
73/ українців голосували за президента, 95 квартал та їхніх шмарклів (причина)
А тепер ось це все -наслідок!
Якщо голосуєш за актора, то що має бути?, -правильно- ВИСТАВА!!!!ШОУ!!!! КІНО!!!
То чому 73/ незадоволені ?
Поки Порох за кордоном просить зброю,зелені тягнуть липкі руки до Залужного,безумна Марьяна напряму вже пише,що Залужний зловживає алкоголем.І ходить на роботу в домашньому одязі.Хоча і пан президент не гребує в такому ж одязі їздити за кордон.
Навіть не смішно.
І хто на справді хитає човен?
Lena24101987• 30 января 2024
Ответ дляРеверанс
Навіть не смішно.
І хто на справді хитає човен?
Якби його не обрали тоді б вони і не хитали
Причина-наслідок
Реверанс• 30 января 2024
Ответ дляStar39
Владимир Зеленский 29 января встретился с главнокомандующим ВСУ Валерием Залужным и предложил ему уйти в отставку, сообщает «Зеркало недели». Издание ссылается на источники в офисе главы государства и окружении Залужного.

По словам собеседников, Залужный в ответ сказал, что «это право Верховного главнокомандующего решать, с кем ему работать». Главком ВСУ не стал писать рапорт об отставке и «не собирается это делать», говорят источники издания. «Зеркало недели» отмечает, что для снятия Залужного с должности указом президента нужно представление министра обороны Рустема Умерова.

Зеленский при этом не предложил Залужному другой значимой должности: речь шла «только о статусе помощника или советника», пишет издание.
Петро Порошенко
17 ч. ·
Відставка Залужного, якщо це правда, — вистріл в десятку по національній єдності, необхідність якої розуміємо і ми, і наші партнери.
Єдність є і надалі можлива тільки навколо Збройних Сил. А їх уособленням став Валерій Залужний.
Подібне рішення не вмотивоване військово-стратегічними міркуваннями. Не проаналізовані ризики і загрози від його ухвалення. В його основі — емоції та ревнощі, якими не можна керуватися під час війни!
Я в Брюсселі. У наших партнерів шок від самих чуток. У москві ж захлинаються від радості…
https://www.facebook.com/petroporoshenko/posts/pfb...
Реверанс• 30 января 2024
Ответ дляОксана-004e
Шо за имидж? Актер, танцор ню, пианист? Ааа, футболку надел хаки, да по бумажке читает. Имидж, да
Тим часом досвідчений дипломат працює на Україну
Петро Порошенко
2 ч. ·
Менш як півроку залишилися до саміту НАТО у Вашингтоні.
Ми маємо бути готові до нього.
Тому разом із парламентарями на Міжпарламентській раді Україна-НАТО обговорювали розвиток військово-промислового комплексу, будівництво фортифікацій, фінансову допомогу Україні, та, врешті-решт, запрошення України до Альянсу. Це була конструктивна робота разом із Заступником Генсека НАТО Мірчею Джоане, заступником з політичної частини Борисом Руге та величезною кількістю парламентарів.
Світ має довести, що його доля не залежить від ультиматумів путіна. Україна в НАТО — це інвестиція у безпеку та майбутнє демократичних країн. Інакше і на їхню територію ступить чобіт російського солдата.
Тут я відчув підтримку України. Та попри оптимізм Україна має виконати ще багато роботи заради вступу до НАТО.
Реверанс• 30 января 2024
Ответ дляCarin
Я ее терпеть не могу, но если это так и есть, то понятно становится, что происходит на фронтах. Спасает только то, что у нашего противника такой же срач в командовании:

Про генеральські фракції або пару прикладів, як вони крутять свої схематози людськими життями.

У нас кілька генеральських «тусовок», які є такими собі клубами «своїх». Наразі править фракція Оперативного командування «Захід»: Залужний, Шаптала, Кириленко, Літвінов, Горбатюк, Зубанич, Ткачук та інші. Цинізм боротьби і непотизму генеральських фракцій, що рішення часто приймаються не виходячи з раціональності застосування, а за принципом «свій-чужий», «своя бригада-чужа бригада». Воюють «чужими» підрозділами, формують кілька шарів структур управління, щоб розмивати відповідальність, прикривати «своїх» і бути впевненими у відданості та слухняності понад раціональність та незручну правду. Типово спрацьовує фактор Зубанича — «куму / родичу нічого не станеться». Так, керівником південного угруповання в 2022 було призначено генерала Літвінова, його начальником штабу генерала Горбатюка.

І от під наступ на півдні створили 9 та 10 армійські корпуси, це було очевидно обнадійливим підходом з ідеєю обʼєднати кілька бригад зі сталою структурою управління ними. Партнери допомагали готувати весь комплекс. Я була в робочій групі в контексті законодавчого врегулювання і наразі ми завершуємо багатостраждальний законопроєкт 4210… Підтримувала та допомагала з ідеєю корпусів.

Але командувач корпусом не з фракції доктора філософії, то ж його відправили в зіслання на «інший напрямок», а фактично ключовим армійським корпусом наступу поставили керувати Зубанича. В той же час структуру корпусу розірвали і дві з трьох ключових бригад, які проходили злагодження разом, відправили ще на один «інший напрямок». Для корпусу ж додали проривати самі складні лінії оборони самі ненавчені і свіжі війська. При цьому відповідальність розмили, вивівши з-під удару фактичної відповідальності рідну фракцію Головкома: над Зубаничем поставили Тарнавського, залишивши телефонне право за Зубаничем, а Літвінова не задіяли в наступі. Ці всі махінації зроблені за особистим підписом Залужного та підготовлені начальником штабу Шапталою.
Це тільки частина «схем» південного контрнаступу в 2023, схожі ситуації ми мали і в Бахмуті, і в Лисичанську, і при прориві півдня в лютому 2022. На сході часто створювали багато угруповувань кількох бригад і призначали туди генералів, розмиваючи відповідальність між ними замість того, щоб мати чітку вертикаль. Смуги відповідальності цих угруповувань накладалися, часто сусіди не розуміли, де чиї війська, і коли втрачався той чи інший населений пункт, спробуй відновити реальний алгоритм прийняття рішень… Це продовжується.

А те, як взагалі «забули» про Командування обʼєднаних сил, окрема історія.

Я описала тільки трішки зі спостережень за два роки повномасштабного вторгнення. Звичайно, росіяни це знають дуже добре та мають потужну свою систему використання досвіду на відміну від нас.

Генералітет творить таке, що в мене все більше застережень, що це не може бути суто кумівство і сумнівна якість управлінської культури. Я вважаю, що в ГШ ЗСУ реалізовується вплив ворожих агентів. Як вони діють і кого використовують несвідомо, а кого свідомо, це вже техніка роботи.

Звертаюсь до Служба безпеки України на предмет дослідження, як зверталась щодо Міноборони, зокрема Лієва, який відповідав за закупівлі у Резнікова. Виявилась права. Наразі Лієв вже під слідством.
Нащо принесли висери дурковатої Безуглої.
Якби 10 % від цього була правда нас би вже москалі змели,поки головком на її думку бухає.
І не соромно ж
Реверанс• 30 января 2024
Ответ дляCarin

Слідство специфічне.
Повністю порушені процедури проведення,так що і лієв і грінкевич покарані не будуть.
Побачите
tetnes• 30 января 2024
Ответ дляРеверанс
Петро Порошенко
17 ч. ·
Ви копія Ісиди, тільки в напрямок Порошенко
Реверанс• 30 января 2024
Ответ дляtetnes
Напрямок Україна.
За неї лягли мої найкращі друзі.
А зараз поки Порох просить зброю,лайно хоче прибрати Залужного.
Скріни не горять
Rina_europa• 30 января 2024
А я от думаю, як розвивалися ’події’ якщо б прийшов Порошенко до влади знову.
Зеленському при інавгурації деякі генерали не подали руку.
Треба передивитись.
Carin• 30 января 2024
Ответ дляРеверанс
І не соромно ж
В данном посте за недостатки координации в генералитете, а не за алкоголь. Тот пост сугубо ее эмоции.
Star39• 30 января 2024
Зеленский все равно отправит в отставку Залужного, сообщает Financial Times со ссылкой на источники.

Они подтверждают информацию, что в понедельник президент призвал главнокомандующего уйти в отставку, предложив при этом некою новую роль, но генерал отказался это делать.

При этом Зеленский ясно дал понять Залужному, что независимо от того, примет он эту новую роль или нет, он будет уволен.

Источники говорят, что Зеленский пока повременит с отставкой из-за того, что информация попала в СМИ.
Barkas• 30 января 2024
Ответ дляStar39

Не бачу логіки відкладати чиюсь відставку, бо інформація потрапила в ЗМІ. І знову невідомі- неназвані джерела.
yasilisa• 30 января 2024
Ответ дляРеверанс
Напрямок Україна.
За неї лягли мої найкращі друзі.
Скріни не горять
Как быть с этим?
Barkas• 30 января 2024
Ответ дляyasilisa
Как быть с этим?
При всій моїй нелюбові до Порошенка оцей пасаж про те, що видали старі карти, не витримує критики. Хтось прийшов, забрав нормальні карти в видав старі? І ніхто нічого не запідозрив? За який рік карти, які там такі глобальні зміни?
osna• 30 января 2024
Ответ дляSoufit
Серед моїх знайомих багато голосували за Зеленського. А ще я,як переселенка, мусила брати відкріпний талон,щоб проголосувати. Так от я стояла години 3 в черзі в районній адміністрації м.Києва і ця черга вся складалась з молоді 18-25 років,які йшли голосувати саме за нього. А як у інших містах-не знаю.
Soufit• 30 января 2024
Ответ дляosna
Може це й були ті самі, які потім по кілька разів голосували на різних ділянках? Це просто моє припущення, я навіть не знаю чи зараз це можливо. Раніше автобусами возили по ділянках , скільки встигнуть ’виборців ’ за певних кандидатів чи партію