29 января в 18:44

Посварилась з невісткою. Але хочу бачити онука.

Невістки поведінка буває дуже дивна. Ось наприклад. - Недавно були в мене, у гостях. Їй зателефонувала її мати, вона пішла розмовляти з нею в ванну кімнату. Це якось негарно. Я розумію, що ми живемо у однокімнатній квартирі. Але ж можна було дочекатися і поговорити вже з нею вдома. Але діло навіть не в цьому.
Після сварки, ми з нею не спілкуємось . Але я хочу бачити онука. До них приїхати не можу, бо не хочу бачити невістку. А син їхати до нас з онуком не хоче сам, тому що онук ще маленький. Але ж я прошу всього на годинку-дві, щоб приїхали без невістки. За цей час нічого не станеться. Як мені бачитись з внуком? Чекати поки підросте не хочу. Хочу бачити онука постійно. Через сварку вже й так не бачила його біль місяця, хоча живемо в одному місті.
Тра Ля Ля 29 января в 18:45
Дивна Ви в цій ситуації. Вона розмовляла де їй зручно й можливо обговорювала щось, що Вам не потрібно знати.
85 1 2
Слава Українi 29 января в 18:45
Вам не все одно хто,де і як спілкується? Слідкуйте за собою.
43 1
Чумачечая Весна 29 января в 18:46
От ви дивна на 100% судячи з описаного
Дідова баба 29 января в 18:46
Ля, вже й з матір´ю рідною не можна побалакати
Дадосвидания 29 января в 18:46
А на себя смотрели, может и вы не идеальна???
Чумачечая Весна 29 января в 18:47
Ответ дляДідова баба
Ля, вже й з матір´ю рідною не можна побалакати
Не вгодила невістка і в цьому)))
Стриптизерка 29 января в 18:47
Молодець невістка. Нічого доброго онука ви не навчите.
29 1 1
Дідова баба 29 января в 18:47
Коротше, автор, біжіть, зараз Вам невістки напихають за комірець))
1 12
Вареничніца 29 января в 18:47
Ви їй за розмову з мамою мозок винесли? І це невістка дивна? Нічого не плутаєте?)))
Кастрюлька 29 января в 18:48
Бедная невестка
18 1
Фіфачка 29 января в 18:48
Знаєте, вік якось відрізнятися мудрістю.
Ну і кому ваша тупа принциповість допоможе?
Були б хитрішою - мали б козирі ви.,
А так справляєте враження прибабаханноі мадам .
2 19
Обижулька 29 января в 18:49
А з того боку мама ображена, бо з нею не поговорили)
Кастрюлька 29 января в 18:50
Запомните , ребенок интуитивно любит тех, кто любит его маму , если будете обижать невестку - любви внука не видать
1 29
Паратруперсупер 29 января в 18:51
Теперь не увидете внука, у меня такая свекруня достала сил нет, сначала пыталась ей угодить, но вечно недовольная, всегда все не так. Не общаемся и внучку не видит
18 1
З вишневого садка 29 января в 18:52
Боже, дякую що моя свекруха адекватна жінка.
Кидстаффовка 29 января в 18:52
Жесть. Людина пішла розмовляти в ванну кімнати, щоб не заважати іншим, бо кімната всього одна )
Я не вірю що це правда.
Якщо правда то дивна Ви. Ваш син зробив вибір. Якщо вас не влаштовує його жінка то і її дитину Вам нема чого бачити.
ЗавЛабСнаб 29 января в 18:53
У вас розумна невістка, все правильно зробила, від таких свекрух краще триматися подалі
Удальонка 29 января в 18:53
Ага... Знаємо таке, знаємо. Внук як іграшечка на пару годиночок.. А я така вся свята що з мене корона впаде просити вибачення у невістки, яку я сама образила. А невістка така нетака сама винна бо не треба на мене ображатися.
Бадабум 29 января в 18:53
У меня свекровь с таким же прибабахом. Она сначала ведёт себя как отмороженая, потом гонит на меня, рассказывает какая я плохая, а потом хочет видеть внука ’а я не даю’. Ехать это тоже ’не ее’.
У меня только один вопрос: а нафиг вам дети плохих невесток???
4udik 29 января в 18:53
Мені цікаво, на що ви розраховували. Ваше спілкування з онуком напряму залежить від стосунків з невісткою. Якщо хочете бачити онука - шукайте способи відновити стосунки.

І нічого дивного в тому, щоб вийти поговорити з мамою не бачу, тут більше дивує ваше сприйняття
Бадабум 29 января в 18:54
Ответ для4udik
Мені цікаво, на що ви розраховували. Ваше спілкування з онуком напряму залежить від стосунків з невісткою. Якщо хочете бачити онука - шукайте способи відновити стосунки.

І нічого дивного в тому, щоб вийти поговорити з мамою не бачу, тут більше дивує ваше сприйняття
Как Вы правы.
Они сначала обосрут невесток с ног до головы, а потом удивляются что невестки внуков ’не дают’.
Так моя ещё накручивает по полной что мама плохая, не даёт общаться, а бабушка хорошая и сильно любит внука.
автор Тоскующая 29 января в 18:55
Ответ дляВареничніца
Ви їй за розмову з мамою мозок винесли? І це невістка дивна? Нічого не плутаєте?)))
Ні, не із-за розмови з мамою. Але навіщо в ванній розмовляти? Це негарно. І в гостях показувала всім своїм видом, що хоче поскоріше додому.
31 1
Цідило правди 29 января в 18:56
Иногда ловлю себя на мысли как хорошо, что у меня нет свекрови. Интересно из-за чего ссора. Из-за того, что невестка посмела с родителями говорить?
КошкинДом 29 января в 18:56
Повылазили вечерние тролли
4 1
автор Тоскующая 29 января в 18:56
Ответ дляКидстаффовка
Жесть. Людина пішла розмовляти в ванну кімнати, щоб не заважати іншим, бо кімната всього одна )
Я не вірю що це правда.
Якщо правда то дивна Ви. Ваш син зробив вибір. Якщо вас не влаштовує його жінка то і її дитину Вам нема чого бачити.
Ще балкон є. Можливо правильніше піти туди?
Нога на ногу 29 января в 18:57
У мене свекруха, м´яко кажучи, не в собі. Не спілкуюся з нею вже багато років. При цьому старшого сина відпускаю до неї в гості. А ось молодшого вона ще жодного разу не бачила. Йому майже 3 роки, поїде до бабці, коли підросте.
Рассказница 29 января в 18:57
Вот бы мне указывали где говорить по тел,мамаша не сходите с ума
ЛюбимаЯНЬ 29 января в 18:57
А поругались Вы из-за чего ?
4udik 29 января в 18:57
Ответ дляБадабум
Как Вы правы.
Они сначала обосрут невесток с ног до головы, а потом удивляются что невестки внуков ’не дают’.
Так моя ещё накручивает по полной что мама плохая, не даёт общаться, а бабушка хорошая и сильно любит внука.
Різні бувають ситуації, різні невістки)
Знаю і інші ситуації, коли невістки зашкварюються.
Але тут реально дивна позиція - я туди їхати не хочу, але онука хочу, тому заберіть малу дитину від мами і привезіть мені
Звожу з розуму 29 января в 18:57
Не знаю, що вам порадити.
Чесно кажучи, я мабудь єдина людина, яка вважає, що довгі телефонні розмови все ж варто відкладати, коли йдеш в гості. Не люблю такого ані в себе в гостях, ані сама так не роблю. Ну виключення може якщо щось прям супер-важливе, формажорне.