Тоскующая• 29 января 2024

Посварилась з невісткою. Але хочу бачити онука.

Невістки поведінка буває дуже дивна. Ось наприклад. - Недавно були в мене, у гостях. Їй зателефонувала її мати, вона пішла розмовляти з нею в ванну кімнату. Це якось негарно. Я розумію, що ми живемо у однокімнатній квартирі. Але ж можна було дочекатися і поговорити вже з нею вдома. Але діло навіть не в цьому.
Після сварки, ми з нею не спілкуємось . Але я хочу бачити онука. До них приїхати не можу, бо не хочу бачити невістку. А син їхати до нас з онуком не хоче сам, тому що онук ще маленький. Але ж я прошу всього на годинку-дві, щоб приїхали без невістки. За цей час нічого не станеться. Як мені бачитись з внуком? Чекати поки підросте не хочу. Хочу бачити онука постійно. Через сварку вже й так не бачила його біль місяця, хоча живемо в одному місті.
Где тут 0?• 29 января 2024
Автор, это совершенно нормально когда человек может отойти и поговорить с кем-то по телефону, вы же не знаете… Какая была тема, может что-то срочное или важное для невестки.
А то что внука вам не видеть без общения с невесткой, это факт!
Придумали ж себе такое, маленького ребенка и без мамы. У меня так муж когда-то поехал в гости с внучкой, так она ей банан дала без спроса (потомучтолучшезнает), а у нас аллергия на бананы, и потом мне пришлось ребенка лечить, ни мужу, ни свекрови. Вот и вы, можете что-то такое дать ребенку, а мать потом будет ночами не спать и по больницам бегать. К тому же, вы сказали что только при маме ребенок спокойный, так зачем забирать его от мамы и чтобы ребенок и мама нервничали и переживали. Только потому что… ВЫ, хотите видеть? Так это вам не котик, и не собачка. Что взял на «часик-два», поиграл и обратно отдал родителям. Хотите видеть внука? Нормально ведите себя с невесткой и будет вам счастье!

Teonaa• 29 января 2024
Ответ дляВареничніца
Ви їй за розмову з мамою мозок винесли? І це невістка дивна? Нічого не плутаєте?)))
Так не факт що саме це було причиною тої сварки)) то автор просто описала «в чому невістка дивна». А саму сварку, зверніть увагу, не каже.

Авторе. Яке ще бачити онука? Без мами. Нема мами, нема онука. Ви до онука жодного відношення не маєте. Тож ще раз сядьте, і гарно подумайте, чи точно невістка дивна.

Переважна більшість матерів, у яких син - вибачте, придурошні. Тож це реально, що невістка зовсім не дивна.
Teonaa• 29 января 2024
Ответ дляТра Ля Ля
Дивна Ви в цій ситуації. Вона розмовляла де їй зручно й можливо обговорювала щось, що Вам не потрібно знати.
Ще й сина простить приїхати без дружини🤯🤯🤯😂😂😂
Где тут 0?• 29 января 2024
Ответ дляИфигения
Я така погана невістка 😁
Вирішуйте всі питання з сином. Хай він везе. За годину дві нічого з дитиною без мами не буде. Невістка вам там непотрібна. Вона може вдома чимось своїм зайнятися. Хай ваш син не придумує й везе. Але! Можливо ви й його задовбали і він шукає привід не везти?
Як варіант, беріть дитину гуляти. Приїхали, взяли під домом каляску й вперед в парк /выгуливати песика/ в ляльковий театр /на виставку кроликів й тд.
Ну конечно, как по мне невестка такой же член семьи как сын, и внук. Если звать, то всех вместе.
Я сына всегда зову с невесткой и тоже у нас были недопонимания. Но при этом, всегда зову их вместе.Если автор тут заговорил о воспитанности и культуре, то культурные люди делают так.
К тому же, я уже писала здесь, что это ребенок, а не игрушка, взять забрать маленького ребенка от матери на часик-два поиграться, потому что свекровь хочет, это не нормально. И отцы не всегда могут всё так правильно сделать, как мать. Если мать не доверяет свекрови внука. То это проблемы свекрови. Ей нужно не с сыном разговаривать об этом. А с невесткой. Тогда возможно ситуация наладится.
автор Тоскующая • 29 января 2024
Ответ дляTeonaa

Уважніше треба було читати. Я тут писала, що сварка була через те, що я хотіла шоб вони приїхали до нас в неділю в гості, а вони хотіли приїхати раніше. Бо в неділю у невістки плани були. А мене це образило, що ми і так нечасто бачимось, могла б і перенести свої плани. Тим паче, що там нічого серьйозного, всього навсього манікюр.
Работать надо• 29 января 2024
Автор 100% тролль.
По теме - как же я жалею, что столько выходных потратила на приезды к свекрови. Вместо того чтобы гулять-отдыхать после рабочих будней, надо было переться почти на целый день к свекрови. А потом и с детьми. Я думала, что у нас нормальные отношения, а через много лет узнала, что меня ненавидят и во всех бедах винят только меня. Теперь нет у нее ни невестки, ни внуков. Внуки уже достаточно взрослые, чтобы самим решать надо ли им общение с бабушкой, которая ненавидит их мать.
автор Тоскующая • 29 января 2024
Ответ дляTeonaa
А що тут такого?
Teonaa• 29 января 2024
Ответ дляТоскующая
А що тут такого?
Того що у них - сім‘я. Родина. Єдине ціле. А Ви і цього не усвідомлюєте, вам аби лялечку побачить. А що ви їх розісрете між собою, то вас не цікавить!
От як ви собі уявляєте має вчинити ваш син? «Люба. А збери вєщічки коє-какіє, ми с малим поїдемо до баби, но ти не поїдеш з нами»
Вона його по голові за таке не погладить.
Куди ви влазите?
Треба було думати🤷‍♀️
Teonaa• 29 января 2024
Ответ дляТоскующая
Ну ви могли образитися. Могли, ніхто ж не забороняє. Образьтеся.
І перенесіть на наст вихідні. Завчасно. Щоб у невістки нічого раптово не виникло по планах, заради бога,
Но сварку нашо?

автор Тоскующая • 29 января 2024
Ответ дляTeonaa
Но сварку нашо?
Бо невістка так все поставила,ніби я пусте місце. Якось, мов «іди свекрухо до дідька в мене плани.» Хотіла коли вони в гостях були, хотіла приготувати і дати дитині кашку, невістка сказала грубо « що не потрібно.» Але тож просто каша. І мені ще образливіше стало.
Teonaa• 29 января 2024
Ответ дляТоскующая
Не видумуйте
Що значить «просто каша»? Каша це висококалорійний, точніше дуе поживний продукт, в як дитина вже снідала, то ясно що не потрібно
А може мама годує по ТЗХ, тобто всіма групами прод., то тоже не треба.
Мама одна знає, що треба дитині. Іноді і папа. Іноді в баба, у разі , якщо їй повідомила мама, що давати/робити з дитиною.
Самодіяльність баби не вітається. Дуже рідко.

Баба позавчора (наша), прочитала що оиба мінтай дуже корисна. І приперла іі з магазина, 5 рибин огроменних. Хоча я попросила, по-людськи, купите хек.

Мало того що вона купила мінтай, то вона ще й тут же трохи приготувала, і вже навіть розбирала від кісток, щоб подати дитині.

Я попробувала, зрозуміла що то не хек.

А мінтай моя дитина ЩЕ НЕ ЇЛА. Жодного разу. Кожна риба - новий алерген. Тобто мінтай можна дати - але дві пелюсточки. Або одну. Одне «волокно» , грамульку.

А баба навалила миску.

А як реакція? А як суттєва? А раптом набряк Квінкі не приведи боже.

Але це ж «просто риба», як може здатися 🤷‍♀️
Зараз молодь дуже розумна. І якщо вона не слухає якіст поради, значить ваші поради застарілі і вже неактупльні (да, супи не потоібні здоровим людям, і так, навіть дітям, достатньо просто пити необхідну кількість води; так, компотіки шкідливі: вітамін там ноль, а фруктова кислота та цукор (хоч пісок, хоч той що з фруктів) - з‘їсть зумну емаль ще до школи; з приводу каші - нарікань не маю. Але якщо Ви годували литину своїми руками ложкою (а не дитина сама їла), то так, якщо у дитини самоприкорм - це робити не можна дійсно.

Но поки вам та невістка все пояснить, то вже дитина помре з голоду і скінчиться ваша зустріч

Найкраща баба - та, яка в міру можл приходить і вивозить дитину на дві години на двір.
А оці гості, їхати то свекрухи в ВИХІДНИЙ, ну подумайте сама! Своєю головою.
І якщо вона не зробить нігті в неділю, то коли? Пн-пт вона сама сидить, і дитину нема кому лишить. Нє, може ви запропонували в понедідок прийти глядіти дитину, а вона на манікюр, то я посиплю голову попелом🤷‍♀️
Чучело-Мяучело• 30 января 2024
Ответ дляИфигения
Я така погана невістка 😁
Шестимесячному ребенку кукольный театр и выставка кроликов самое оно
Где тут 0?• 22 февраля 2024
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3477920

https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3478093

https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3481151
Нагадаю всім про попередні теми автора!
Юпитерная• 05 марта 2024
Ви маєте рівно те, що самі створили. Стосунки формує і задає старша жінка в родині. Не факт що онук захоче з Вами спілкуватись при такому ставленні до його мами.
Княгиня пітьми• 09 марта 2024
Ответ дляТоскующая
вы своего сыначку кашкой уже накормили, теперь невестка будет кормить своего ребенка.
предложили -спасибо.не понадобилась каша на тот момент.
шо вы как маленькая?
Не обижаюсь• 30 марта 2024
Щось здається, що тема трольна. Не бачу причин сварки з невісткою. Розмова з мамою, то святе. До чого тут ви? За таке люди не сваряться.