Капитошечка• 30 января 2024

При зміні паспорта на айді що ще треба міняти?

Чи потрібно змінювати документи на право власності, доручення на нерухомість і т.д? Там же скрізь вказані дані старого паспорта книжечки.
Чи як воно все має бути зі старими даними паспорта?
Котя_люлю• 30 января 2024
Ні, тільки код платника податків.

автор Капитошечка • 30 января 2024
Ответ дляКотя_люлю
Ні, тільки код платника податків.
Що код? Код не міняється, його ж просто наносять з іншої сторони айді картки
Помеха справа• 30 января 2024
Довіреності, доручення звісно
Вбигудях• 30 января 2024
Ответ дляКотя_люлю
Ні, тільки код платника податків.
Если фамилию поменяли и очень хочется бумажку с ИНН, то тогда да, надо менять
А зачем менять его при смене паспорта - загадка. Расскажите
Чу Ча• 30 января 2024
Зря меняете
Вбигудях• 30 января 2024
В банк можете заглянуть
Работодателю отксерить
А так ничего не надо менять
IQ 80• 30 января 2024
Ответ дляКапитошечка
Если код не меняется, то зачем менять документы на недвижимость? И как вы поменяете, например, договор купли продажи, оформленный десять лет назад?

автор Капитошечка • 30 января 2024
Ответ дляIQ 80
Ну так отож я і питаю, якщо в праві власності вказано прізвище і номер паспорта вк654555 наприклад, а при продажі у мене буде на руках айлі а не той старий 25 паспорт, то як тоді?
Ждун с Нибиру• 30 января 2024
мне кажется номер паспорта ни на что не влияет, главное фамилия и фото, зачем вам это айди вообще?
автор Капитошечка • 30 января 2024
Ответ дляЖдун с Нибиру
За кордоном не вклеюють фото в 45 років . Лише новий треба робити. А новий лише айді
Звездолётчица• 30 января 2024
Ответ дляКотя_люлю
Ні, тільки код платника податків.
Нащо його міняти?)))
Ждун с Нибиру• 30 января 2024
Ответ дляКапитошечка
понятно,но как вы представляете замену документов на собственность,опять все собираются и перезаключают сделку по новому паспорту?это никому не важно
Цветочница• 30 января 2024
Ответ дляКапитошечка
І нащо вам закордоном документи на право власності?)
Yana_pl• 30 января 2024
Ответ дляКотя_люлю
Ні, тільки код платника податків.
Ще напишіть, що нові цифри будуть))))
автор Капитошечка • 30 января 2024
Ответ дляЦветочница
Тому що в Україні житло зруйноване повністю і потрібно буде їхати колись і відбудовувати чи якісь документи на відшкодування подавати. То чи не буде проблем в тому що по документах вказані одні паспортні дані, а по факту будуть інші
Чи ви думаєте у мене проблем в житті не вистачає і я придумала собі замінити паспорт на айді
Советничаю тут• 30 января 2024
Ничего не надо менять. У вас есть ИНН код, который не меняется. Номер паспорта ни на что не влияет. Просто поменяете на пластик и все.
Ёшки_Матрёшки• 30 января 2024
Ответ дляКапитошечка
Документи на право власності міняти точно не треба, там ще й інн вказаний для вашої ідентифікації.
автор Капитошечка • 30 января 2024
Ответ дляСоветничаю тут
Дякую за адекватну відповідь
автор Капитошечка • 30 января 2024
Ответ дляЁшки_Матрёшки
Дякую вам

Ёшки_Матрёшки• 30 января 2024
Ответ дляIQ 80
Інн не змінюється протягом життя, навіть при зміні прізвища. Просто змінюють ПІБ в раєстрах і довідку нову дають, а сам код залишається.
IQ 80• 30 января 2024
Ответ дляЁшки_Матрёшки
Я ніби те саме написала.
Ёшки_Матрёшки• 30 января 2024
Ответ дляIQ 80
Я ніби те саме написала.
Мене збило з толку ваше ’якщо’
IQ 80• 30 января 2024
Ответ дляЁшки_Матрёшки
Мене збило з толку ваше ’якщо’
Я намагалась продовжити логічний ланцюжок автора, викладений у пості, який я коментувала))
Мишка-шалунишка• 30 января 2024
Ответ дляКапитошечка
Сделайте ксерокопию старого паспорта и пусть лежит у Вас.
автор Капитошечка • 30 января 2024
Ответ дляМишка-шалунишка
Ок. Дякую
Мишка-шалунишка• 30 января 2024
Ответ дляКапитошечка
Ок. Дякую
Он ,в принципе,для прописки нужен.Я меняла старый на Id и просили листок с пропиской,чтоб распечатать бумажку.Все,больше ничего не меняла
Котя_люлю• 30 января 2024
Ответ дляYana_pl
Ще напишіть, що нові цифри будуть))))
Ні, цифри старі, не додумуйте бреда
Котя_люлю• 30 января 2024
Люди, які понаставляли рука-ліцо, якщо ви такі ’з бронєпоєзда’, не треба екстраполювати це на інших. В податковій видають справку з новим прізвищем і старим кодом. Сподіваюся, тепер вам полегшало)
автор Капитошечка • 30 января 2024
Ответ дляКотя_люлю
При чому тут взагалі зміна прізвища?
Тема взагалі то про зміну паспорта
Котя_люлю• 30 января 2024
Ответ дляКапитошечка
При чому тут взагалі зміна прізвища?
Тема взагалі то про зміну паспорта
Ну так питають, які ще доки треба змінити. Ви читати не вмієте?