Невгамовна• 30 января 2024
Ботокс в платизму
Всім привіт. Дівчата, хто робив уколи ботокса в платизму. Як проходить розслаблення мʼязів по відчуттях? Чи болить шия? Чи взагалі нічого не відчуваєте, просто бачите ефект і все?
Невгамовна
• 30 января 2024
Ответ дляПримарочка
Эффект через неділю дві . Не боляче
Я просто зробила 4 дні назад і сьогодні відчуваю як наче тягне шию, місцями болить (там де гортань) і не можу зрозуміти це нормальні відчуття чи ні. Трохи сходе з відчуттями як болять мʼязи після інтенсивних тренувань
Примарочка• 30 января 2024
Ответ дляНевгамовна
Нормальне . Пройде
Пожарник• 30 января 2024
Автор, а який у вас вік? Вчора як раз розмовляла про цю процедуру з косметологом
Невгамовна
• 30 января 2024
Ответ дляПожарник
39 років
Невгамовна
• 30 января 2024
Ответ дляДуб береза
Какие показания были для этой процедуры?
Косметологічні, не лікувальні
Пожарник• 30 января 2024
Ответ дляНевгамовна
39 років
Мені більше років , лікар сказала немає сенсу робити в шию ботокс мені
Невгамовна
• 30 января 2024
Ответ дляПожарник
У мене дуже була виражена, тому вирішила спробувати, тягне вниз овал обличчя і сама шия не айс
Шумелка Мышь• 30 января 2024
Я шею колола впервые
Дней через пять мне стало сложно глотать. Испугалась, написала доктору. Сказала, что бывает такое, пройдет
У кого-то так было?
Невгамовна
• 30 января 2024
Ответ дляШумелка Мышь
Я шею колола впервые
У кого-то так было?
Ой) у мене ще 5 днів не пройшло, добре, що написали, буду знати. А зараз як? Як швидко пройшло це відчуття у вас?
Шумелка Мышь• 30 января 2024
Ответ дляНевгамовна
Недели две продолжалось точно
Ничего не болело, просто тяжело глотать было
Я просто сразу поняла, что это из-за ботулотоксина, т.к. лицо я и раньше колола, а шею впервые
И на пятый день уже стал действовать ботокс на лице, а с горлом вот так случилось)
Огірок та Помідорчик• 31 января 2024
Мне не помогло, но у меня и не было таких тяжей на шее. Просто, видимо, смещение жировых пакетов вниз