Директор Пляжу• 30 января 2024

Де купуєте відливанти парфумів?

Хочу спробувати декілька ароматів Tom ford перед купівлею повного флакона, замислилась про покупку декількох мілілітрів парфумів.
Але як не натрапити на підробку?
Порадьте перевірені магазини, чи може тут у когось купували.
Патриоточка• 30 января 2024
Я випадково знайшла невеличкий відділ в магазині. Тепер класно, можна затестити.

автор Директор Пляжу • 30 января 2024
Ответ дляПатриоточка
Я не про затестити, я хочу саме мати кілька мілілітрів і подивитися тиждень-другий.
Бо буває спочатку подобається аромат, а потім валяється
Vassa73• 30 января 2024
Я покупаю в Инстаграме,но поручиться,что 100% оригинал не могу.
Тётя Хрюша• 30 января 2024
Є два магазини в інсті, в яких купую багато років- beauty_trends_ua та PARFUMER ORG. У першого є сайт, там зручно обирати, у другого є магазин в Полтаві, з інших міст через інсту. Це те, що можу рекомендувати.
Любительница• 30 января 2024
Ответ дляДиректор Пляжу
Кремчик
Котя_люлю• 30 января 2024
Я на кремчике беру для знакомства.
Масяня Я• 30 января 2024
На кремчику брала у продавців з високим рейтингом. Останнім часом беру у однієї і тієї ж людини,ніколи не було промахів

Belle Cherie• 30 января 2024
Ответ дляЛюбительница
Кремчик
+ найнадійніший варіант.
Липка-прилипка• 30 января 2024
Посмотрите в инсте parfume_soul_ Заказываю у этой девушки в вайбере.
Море Щастя• 30 января 2024
Ответ дляТётя Хрюша
Я з Полтави. Іноді беру в другому.
Фуліганка• 30 января 2024
Поищите в оригинальных пробниках. Мне понятен Ваш подход , я такая же, но отливантам не доверяю.
Я месяц назад на кремчике разных пробников Амуажа взяла по 2мл. Отправка от одного продавца , за тару платить не надо, и без сомнения в оригинальности. Я довольна. Теперь выбираю не торопясь.
Бокс-орун• 30 января 2024
Я купувала я на Кремчику, і в інстаграм в одної дівчинки, а це підсіла на Орг.парфумс, якраз рекламу зловила вам в інсті, у них чудові огляди на сторінці там і є посилання на зручний сайт, є розділ мініатюр, відливантів і залишків у флаконі
Плакулька• 30 января 2024
Раджу Великий вибір Форда