Янка-угомонись• сегодня в 07:38
Суд оправдал нардепа за убийство девушки
Житомирский районный суд оправдал народного депутата от партии "Батькивщина" Андрея Николаенко по делу о смертельном ДТП в Житомирской области, в котором погибла 18-летняя девушка-сирота.
Ничего удивительного, отсталый Бандустан
Ответ дляol_kin
Ні 100%.
Перевищення швидкості на 40 км/год у межах населеного пункту (включаючи автобани, що проходять через місто) у Німеччині вважається серйозним порушенням. Згідно з актуальним Bußgeldkatalog 2026, наслідки будуть суворими:Штраф: Приблизно 260 євро (+ адміністративні збори близько 28,50 євро).Бали: 2 пункти у Фленсбурзі (Flensburg).Заборона на водіння (Fahrverbot): 1 місяць позбавлення водійських прав.Важливі нюанси:Якщо швидкість перевищена на 41 км/год або більше, штраф зростає до 400 євро, але заборона водіння залишається на 1 місяць.Для водіїв, які перебувають у випробувальному терміні (Probezeit), це порушення класифікується як ’грубе’ (A-Verstoß), що додатково призведе до продовження випробувального терміну та обов´язкового семінару (Aufbauseminar).Наведені дані стосуються випадків, коли зафіксована швидкість перевищує обмеження на 40 км/год після врахування похибки радара.
Назавжди посвідчення не конфіскують.
Там автобан. Автобус это не жилое поселение, считается там люди не шастают. Не должны. По поседению они ходят, там и пешехода не везде есть. Поэтому такая скорость. По автотрассе другая. Как вроде он по городской дороге на 140 ездил. Или по селу ганял
Ответ дляMary_40
Я не розумію що ви пишете. Набір букв.