Проработник• 1 час назад
Коли закінчиться війна, щоденний аналіз від AL
Ви вірите в прогнози які робить штучний інтелект щодо закінчення війни, а точніше, він робить прогнози щодо зупинки активної фази.
Щодня аналізує інформацію з різних джерел і видає дату.
Свекруховна• 1 час назад
Самые лучшие и правдивые прогнозы идут от политологинь советчиц, правда они никогда не сбываются, но сам процесс
Не заздріть тьоті• 1 час назад
Ответ для100%
Ні. Усереднення маячні з інета базою даних, не є аналізом.
В древности верили во всезнающих богов сейчас - в ИИ
Б´ю байдики• 1 час назад
Ответ дляСвекруховна
Ні від тарологинь. Ще відящі є, які порчу наводять і знімають одночасно, вони точно знають. Головне щоб не безкоштовно. І чим дорожче тим точніше прогноз.
Не цілуюсь з бодуна• 1 час назад
Ответ дляSo_so
Я его как-то спросила о дозировке препарата, который мне выписали, он в ответ начал нести какую-то чушь, я ему пишу, что это за бред?, а он - извини, название Х так похоже на название Хх, что я немного перепутал. Ты, конечно же, права))
В тут вічно порадниці розказують як скоро всі без роботи залишаться
100%• 1 час назад
Ответ дляНе заздріть тьоті
Така людська природа, вірити, що хоч хтось розуміє, що коїться. І є якийсь план хоч в когось, а просто довільний бардак.