Кокосиха• 30 января 2024

Чоловік образливо жартує

Чоловік любить постійно жартувати, але робить це в якісь образливій формі. В мене низький зріст, так він постійно сміється і каже, що я "каратишка", та в мене короткі ноги. В мене трошки щоки є, так він називає мене "хом´яком". Постійно помічає мої недоліки ( трохи розширені пори, періодично може з´являтись целюліт), мої груди він називає "вісюльки", вуха "лакатори". Жартує над тим, що я иогла б більше заробляти, хоча я заробляю більше ніж він. Каже, що я все не так роблю і лише "шкоднічаю". Я розумію жарти, але іноді буває образливо. Ваш чоловік так жартує?
Угадайс• 30 января 2024
Ответ дляПушап Мі мі
Хм, значить його мізків вистачило тільки на таку жінку і інша не позарилась.
Я б не мовчала точно, бо це приниження матері
Мама з ним живе вже 42 роки, чогось терпить ці вислови від нього, але я вже не витримую , він це постійно каже, коли всі збираються на родинні свята. Типу у нього червоний диплом КПІ, а працює таксистом останніх років 30
ПочтальЁнша• 30 января 2024
Назвіть його чоловічий орган маленькою вісюлькою, як він заспіває цікаво
Укр_жіночка• 30 января 2024
Ответ дляПечальки.нет
Начните так же шутить в ответ. В первую очередь расскажите ему ваше мнение о его писюне.
Если после этого он не перестанет, показать ему направление движения нафиг.
- ’Коротишка’ - це твій пісюн.
люблю_тортики• 30 января 2024
Ответ дляПочтальЁнша
Думаєте, чоловік іноземець?
Ну вони явно з автором різними мовами спілкуються. Може нєдопаніманіє там якесь.
Ряженка• 30 января 2024
Ответ дляНе прохожу мимо
Не убила бы. По посту понятно, что он твердолобый.
Зачем молоть глупости, рассказывая про кирпич между глаз? И продолжать дальше молоть, утверждая, что там все так твердо, что не проломит? Абы ляпнуть.
Акуна_Матата• 30 января 2024
А ви що?
Не прохожу мимо• 30 января 2024
Ответ дляРяженка
Вдумайтесь. У Вас получится.
Ряженка• 30 января 2024
Ответ дляНе прохожу мимо
Вдумайтесь. У Вас получится.
Я вижу вы цены своему интеллекту сложить не можете. Ну или просто сказать нечего
Не прохожу мимо• 30 января 2024
Ответ дляРяженка
О… зрение Вы уже прокачали.
Я такая - жду трамвая• 30 января 2024
Це не жарти, а пасивна агресія
Пушап Мі мі• 30 января 2024
Ответ дляУгадайс
Ну нехай мама і терпить. А Ви не маєте терпіти приниження своєї мами. Бо це не тільки її принижує, а і Вас (половина хромосом таки від мами). Знаєте, у моїй сім´ї знають всі, що щодо близьких жартувати при мені небезпечно, бо я також пожартую і їм буде не до сміху.
Ряженка• 30 января 2024
Ответ дляНе прохожу мимо
О… зрение Вы уже прокачали.
Удивляют просто люди, советующие приложить физическую силу.
Луноходик_Ик• 30 января 2024
Все б могла зрозуміти і віддзеркалити . Але як прочитала, що йому жінка мало заробляє, то пішов би він у мене у вільне плавання.
Не прохожу мимо• 30 января 2024
Ответ дляРяженка
Согласна, люди, как и сама жизнь, очень удивительны.
Полуничка• 30 января 2024
В мене також чоловік іноді підтрунює. Я його тоді беру за ручку, він , може , в ті хвилини думає, що я , щаслива, його у ліжко веду, ан-ніт, я веду його до дзеркала, і кажу: дивись. Кого ти там бачиш? Він: -себе. А я кажу: а я мавпу бачу
Укр_жіночка• 30 января 2024
Ответ дляРяженка
Окрім всього ще й тому, що чоловіки у 95% випадків фізично сильніше жінок.
Тобто така порадниця або істеричка, яка ’вломить сковорідкою’, але розраховує що їй не дадуть здачу, або істеричка, якій вломить чоловік у відповідь.
Угадайс• 30 января 2024
Ответ дляПушап Мі мі
я відповідаю, т.с. затикаю , але в нього буває ’мало вас в детстве пиздили’, поки мої малі маленькі були все мені розповідав про ’ремня дать’. Нашим вихованням займалась мама, бо він у нас же працює і йому ’памятник поставить нада’
Полуничка• 30 января 2024
та дзеркальте його. Ще як приклад зі свого життя. Чоловік: ех, ну чого в тебе груди малі? І прям відчай, у бідного. Я йому: шкода, що й в тебе не по коліно. Ще й вигляд зроблю такий нещасний. То на рік хватає
Пушап Мі мі• 30 января 2024
Ответ дляУгадайс
Хм... От тут мене б в понесло. Батько агресор із великими комплексами неповноцінності.
Топтунша• 30 января 2024
Ответ дляПечальки.нет
А если с писюном все ок?
Угадайс• 30 января 2024
Ответ дляПушап Мі мі
так мене і несе, він замовкає,але це не зникає повністю, це тільки при родичах, а так мусік,мамусік, скоріше це мама його дресирує ,але на ці закидони про мізки чомусь мовчить завжди. Я,взагалі, оце на старості літ почала аналізувати поведінку батьків, раніше і не звертала особливо уваги.
Печальки.нет• 30 января 2024
Ответ дляТоптунша
А если с писюном все ок?
Убедить в обратном
Топтунша• 30 января 2024
Ответ дляПечальки.нет
Убедить в обратном
Как? Есть норм размер, норм работает, секса хочет чаще
Печальки.нет• 30 января 2024
Ответ дляТоптунша
Вы мужчина? Женщина такие вопросы не задавала бы.
МеняАЖтрусит• 30 января 2024
Скоріше за все він вас вже не любить, не може в цьому зізнатися і свою роздратованість виражає у формі таких ’жартів’. Любляча людина звертає увагу на переваги, нелюбляча вишукує недоліки там де їх і немає. Або просто бидло, яке не вміє у здорове спілкування.
Я не в теме• 30 января 2024
Это называется моральное насилие и обесценивание вас, автор
Благодаря этому он поввшает свою самооценку, унижая вас
Я бы в морду дала
У меня бывший муж такой был. Таки дала пару раз в пах и развелась.
Я не для того на свет рождена, чтоб гнида какая то меня унижала
Не любовница• 30 января 2024
Где делся коротконогий хомяк с висячими сиськами и локатарами??? Блин! Я тут посмеялась от души и придумала название мужу ей! А она ушла его, видимо убивать кирпичем или сковородкой!
Топтунша• 30 января 2024
Ответ дляПечальки.нет
Да. Ответите?
Пиу!Пиу!• 30 января 2024
И вам норм после всего с ним с сексе? У меня бы такое в голове бы крутилась, хотя навеное такие отношения у вас на начальном этапе были
Укр_жіночка• 30 января 2024
Ответ дляТоптунша
А если с писюном все ок?
Ок- це коли від 19см? Тоді прискіпатись до чогось іншого, що давить на маскулінність. Плечі вузькі, яєчка малюпуські/велетенські/старечі, біцухи-макарони, фігура/живот/жопа жіноча.
Можна багато, що вигадати... Але нафіга такий шлюб?...