Престидижитатор• 30 января 2024

А здесь есть такие, кого, как и меня, раздражает песня "Ой, у лузі червона

Калина"?
Кайдашева дочка• 30 января 2024
Ответ дляLaluna1993
Суперское сравнение.
Ну сравнение может не очень.Но опять командуют кому-то носить и чему радоваться

vihola• 30 января 2024
Ответ дляPiracanta
Звідки звідусіль? В супермаркетах не чула, в громадському транспорті не чула, на роботі не чула, йду по вулиці не чую цієї пісні. Мабуть у мене щось зі слухом😀
Українські хакери кацапам на парашці вмикають в магазинах, салонах, офісах, банках.
Може автора там калина дістала з кожної праски.
автор Laluna1993 • 30 января 2024
Ответ дляmymoly
Та добре, добре. Не треба так нервувати, бо ви в Україні і тут багато такої символіки. На педераціїї до речі своя. Вона вас часом не дратує?
И триколор меня раздражает тоже, и орёл двухглавый тоже.
Успокойтесь уже.
mymoly• 30 января 2024
Ответ дляКайдашева дочка
Ну то хіба потрібно бути всім як із інкубатора?
А якщо шкільну форму в сссрі носили, а зараз ще вимагають інколи, то вони ж теж інкубатори. То поза моїм сприйняттям. Я розумію вас бісить саме українська вишиванка.
E-ducate• 30 января 2024
Удалено администрацией...
Лисий хвост• 30 января 2024
Меня кроме маньяка на рахе ничего не раздражает больше. Ни погода, ни песни. Подрасслабились вы… а рано
автор Laluna1993 • 30 января 2024
Ответ дляE-ducate
Удалено администрацией...
Кайдашева дочка• 30 января 2024
Ответ дляmymoly
Ні,що іі тулять куди тільки можна.І ще ж вмагазині іі купляють.А раніше вишивали,душу в неї вкладала мати чи бабуся,ночами не спали вишивали ,бо в день роботи багато було.А зараз то хіба вишиванка?
diamond_shop• 30 января 2024
Ответ дляВ кого тако було
Классная песня ❤️ обожаю 😍
так само

diamond_shop• 30 января 2024
Ответ дляПрестидижитатор
Так как не слушать, она с каждого утюга.
цікаво, що ви таке слухаєте, в мене ніде не чути її, тільки якщо сама включу
автор Laluna1993 • 30 января 2024
Ответ дляE-ducate
Удалено администрацией...
Диванный патриотизм - он такой.
mymoly• 30 января 2024
Ответ дляLaluna1993
Успокойтесь уже.
Себе заспокоюйте. Це ж ви сюди прийшли, вся така дратівлива. Будь який чих вас дратує
diamond_shop• 30 января 2024
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
если орут под окнами, то сложно не слышать)))
так до чого пісня? дратують ті, що кричать під вікнами, а не пісня
Yuliya-23• 30 января 2024
пісня як пісня, якось все рівно
diamond_shop• 30 января 2024
Ответ дляМолчунья
И у каждого третьего она вызов на телефоне
у мене ’Кіно’ від Антитіл на виклику
World Shop• 30 января 2024
Ответ дляE-ducate
зараз це пісня - символ боротьби, і щонайменше з поваги до тих, хто, справді, бореться варто підбирати слова більш уважно, коли хочеш висловити свою думку
Ой не перебільшуйте .
Вчора у тикток якийсь військовий хлопчина їде і оре пісню якусь про кохання. Хлопець як хлопець,середня зовнішність,вокал жестяк ,але зайшла у коменти- вау !!!!!який ти гарний! вах,та на Тома Круза схожий у юності. А як ти співаєш!!! Тобі не на фронт а на сцену велику

До чого та захопленість нещира і лицемірство ? То й з тою калиною так само - шедевр просто,ага ,по 4 рази на біс на всіх хвилях радіо. Балаган
HupBaHa• 30 января 2024
Ответ дляdiamond_shop
может быть. ассоциации уже не очень
автор Laluna1993 • 30 января 2024
Вот песня ’Фортеця Бахмут’ меня не раздражает.
И ’ Місто Марії’ и ’Квіти мінних зон’ Вакарчука тоже нет.
С удовольствием слушаю.
diamond_shop• 30 января 2024
Ответ дляКайдашева дочка
то вишийте самі, хто заважає, у вишиванку було зашифровно ім’я того, для кого її вишивали та усілякі обереги, вишивали не просто так, вишивка мала таємні сенси

diamond_shop• 30 января 2024
Ответ дляWorld Shop
Ой не перебільшуйте .

на яких радіо? от я слухаю радіо коли працюю. жодного разу Калину не чула
автор Laluna1993 • 30 января 2024
Ответ дляdiamond_shop
Шёл XXI век, а люди продолжали в ’обереги’ верить🤦‍♀️
diamond_shop• 30 января 2024
Ответ дляLaluna1993
С удовольствием слушаю.
я під ’квіти’ плачу
автор Laluna1993 • 30 января 2024
Ответ дляdiamond_shop
я під ’квіти’ плачу
А я под ’Фортецю Бахмут’.
Лисий хвост• 30 января 2024
Ответ дляLaluna1993
Диванный патриотизм - он такой.
А у вас какой? Поделитесь или только песни напрягают? Рекомендую сходить в больницы, может ерничать перестанете. Дело то не в песнях то на самом деле?!
diamond_shop• 30 января 2024
Ответ дляLaluna1993
де ви прочитали про віру в обереги? почитайте як раніше вишивали вишиванки, та який сенс вкладали у вишивку, я писала саме про це

тому вас і Калина дратує бо ви не можете повідомлення з двох рядків прочитати так, щоб зрозуміти його сенс
vihola• 30 января 2024
Ответ дляКайдашева дочка
Так про кожен предмет в сучасному домі можна сказати. Повикидайте ковдри, килими, ложки, кастюлі. Бо це китайці без душі наклепали.
Чи хтось зараз не дає вишити самій собі вишиванку?
В мене теж нема вишиванки. Але й нема тупих ідей вийти і обсирати речі, які є культурною спадщиною народу, який в цю хвилину бореться за виживання.
hrushyk• 30 января 2024
Ответ дляLaluna1993
С удовольствием слушаю.
Мені подобаються всі ,реально всі пісні Антитіл
Саніна,Вакарчук,Кола
автор Laluna1993 • 30 января 2024
Ответ дляhrushyk
Саніна,Вакарчук,Кола
И мне.
diamond_shop• 30 января 2024
Ответ дляhrushyk
Саніна,Вакарчук,Кола
ну мені не всі, кожного є своя підбірка того, що подобається
World Shop• 30 января 2024
Ответ дляdiamond_shop
Не знаю,у авто постійно мені траплялася по радіо якихось ,зараз знайшла суперське радіо окей-фм ,там лише зарубіжка нащастя