Престидижитатор• 30 января 2024
А здесь есть такие, кого, как и меня, раздражает песня "Ой, у лузі червона
Калина"?
Ответ дляmymoly
Також в свій час було з усіх прасок. О боже який хлоп? І всім подобалось. А Червону Калину до 24 лютого, майже ніхто не слухав. А декотрі навіть не знали, що то гімн УПА.
Хорошие были времена, когда никто не слушал.
Ответ дляhrushyk
Треба ж до чого «домахатись»
Не от большого ума это.
МиссКаприз• 30 января 2024
Ответ дляmymoly
Не знаю, вот серьезно. Пыталась вспомнить песни Билана, на ум приходит только его выступление на Евровиденьи, но саму песню вспомнить не могу.
А Натали, так это мне лет 5-6 было - Ветер с моря дул.
Так с каких там их утюгов крутили?
Пісня гарна, просто її забагато стало кругом. Можна інші патріотичні пісні популяризувати. Наприклад, в церкві в яку ходжу, кожна Служба Божа закінчується піснею ’Боже Великий Єдиний, нам Україну храни’ . Гімн УПА ’Зробилися ми великої години подобається’, ще ’За Україну, за її волю...’ Є багато старих патріотичних пісень, але Хливнюк заспівав про червону калину, і всі підхопили.
Кайдашева дочка• 30 января 2024
Ответ дляliss
Очень даже хорошо. В остальном немцев не люблю ))) за пособиями тоже не еду )) язык не учу )) в общем не типичная советчица )
Ну да .Під сто грам саме те.Ні,ну справді.Є англійсько мовні пісні гарні.
Ответ дляMussja
Терпеть не могу церкви и их песнопения, ещё хуже калины этой.
Ответ дляmymoly
І шо, вони вас таки дратують чи ні?
у житті стільки всього відбувається, що такі дрібниці НЕ дратують, НЕ викликають огиду, НЕ псунують настрій, бо це - ДРІБНИЦІ.
І є поняття національних цінностей - Шевченко, народні пісні, українська мова, вишиванки, герої Крут, козацтво тощо - це те, що маєш ПОВАЖАТИ, незалежно від того чи відповідають вони твоїм суб’єктивним смаковим вподобанням чи ні
Ответ дляMussja
Петриненка « Україна» - чудова пісня ,завжди плачу коли її чую
В Оксани Білозір є чудова «батьківська пісня» дуже мелодійна
Але логіка - «не подобається Калина - значить ти матрьошка»,ну це за гранню …
Ответ дляМиссКаприз
Так с каких там их утюгов крутили?
О боже який мужчина, це мабуть про х#йла. Чи про нього інша. Та взагалі вже по# на них
Кайдашева дочка• 30 января 2024
Ответ дляmymoly
А Валера то про кого ?
Ответ дляhrushyk
Не у всех людей интеллект развит, вот и делают такие примитивные выводы.
Ответ дляКайдашева дочка
А Валера то про кого ?
Про Герасимова))))🤣
Ответ дляHupBaHa
любая песня, которой слишком много будет раздражать
И при чем здесь ’ты матрешка’?
Кайдашева дочка• 30 января 2024
Ответ дляE-ducate
якби ви могли похвалитись високим інтелектом, то написали б ’мені не подобається’ замість ’дратує’ і ’викликає огиду’ ...
Та не.Есть песни которые реально бесят.А не не нравяться