Пишу_граммотно!• 30 января 2024
Кому приходила така смс від Ощадбанка? Що потрібно вказати свої доходи
БоХатая• 30 января 2024
Ответ дляАнонимба
та заполняли уже эти анкеты не раз. видимо, ранее ответственность банков за обслуживание клиентов с неактуализированными данными была символической или ее вообще не было. а сейчас появилась и банки начали массово спамить клиентов.
очень надеюсь, что зеленая жаба наконец закроет мои счета как физика и фопа по причине незаполнения анкеты и забудет обо мне
Так не при чем здесь анкета. Тут совсем другая тема.
Коржик• 30 января 2024
Ответ дляПтица Говоруша
А я думаю, может вписать 100000000, чтобы в случае чего лишних вопросов не возникало и карту не блокировали?
Вообще мне даже сама формулировка непонятна ’какой оборот прихода вы планируете делать’? Я как могу предугадать сумму надходжень?
Вот я выше как раз писала. Это подарки от мужчины. Вот откуда я знаю насколько он щедрый.
Все і одразу• 30 января 2024
Ответ дляАнонимба
Про зеленого - навіть не надійтесь !!!
Торік, спеціально пішла у відділення, відсиліла чергу - все повністю закрила, абсолютно все, взяла про то довідку паперову з печаткою...
А початку січня, на пошту, котра була підвязана буквально через день, нагло почали слати свій спам щоб я там в них актуалізувала свої дані
Анонимба• 30 января 2024
Ответ дляВсе і одразу
Про зеленого - навіть не надійтесь !!!
я этих дрочеров по маске заблочила, теперь вся писанина от них автоматом улетает в спам. вибера и прочих вацапов, на которые можно спамить по номеру, у меня нет. вижу их только в отчете на убки
Птица Говоруша• 30 января 2024
Ответ дляМлинець Мій
Це повʼязано із змінами у Положення НБУ по фін. моніторингу. Якщо цікаво, пункти можу написати. Суть в тому, що банки мають аналізувати операції клієнтів і співставляти реальні обсяги із ЗАЯВЛЕНИМИ. Раніше прямої вимоги щодо ЗАЯВЛЕНИХ клієнтом обсягів не було, банки щось там просили зазначати в опитувальнику, але то так, для форми.
А тепер банки мусять порівнювати заявлений клієнтом обяг з реальним.
Ці вимоги не розповсюджуються на звичайних клієнтів, які не здійснюють великих і підозрілих операцій. Але ж у нас як завжди - скажи не дуже розумному молитися, він лоба розібʼє. Короче, банки вирішили питати у всіх підряд. Як завжди.
Дякую за роз´яснення! А ще таке питання, там коли вибираєш Змінити суму, система починає купу дурних питань задавати, треба соц статус вказати, скільки я як фоп займаюсь своєю діяльністю, який місячний дохід після податків, чого я маю це все світити незрозуміло кому? Ось, наприклад, зараз вони мені визначили суму 85к, це згідно їх розрахунків мій місячний дохід 15-20к/міс. Ці цифри як корелюються? Чи маю я вказувати реальні суми?
Знову ж таки, родичі можуть пересилати один одному величенькі суми... і податки з них сплачуються тими ж родичами. Кожного разу потім доказувати, що ті 500к мені чоловік кинув?
Млинець Мій• 30 января 2024
Ответ дляПтица Говоруша
Не переймайтеся за розкриття інформації, її окрім банку ніхто не побачить. Якщо ви ФОП, вкажіть це обовʼязково, навіть якщо заповнюєте анкету по рахунку фіз. особи. Зазначайте максимально наближені до реальності суми, раджу збільшити.
Якщо Вам чоловік може скинути реально 500к, то і зазначте таку суму. Що я вам можу сказати. Про ваші податки взагалі нікому не цікаво, банк не з цією метою все це робить.
В основному, таким чином виявляють дропів та нелегальний бізнес.
Дівчина Бобула• 31 января 2024
Ответ дляАнонимба
свою сумму и указывайте, и зазор сверху на всякий случай.
Я написала 600 000 грн. Нехай така сумма буде. Я сама собі на карту гроші кладу коли яку сумму.