Пиу!Пиу!• 30 января 2024
Що ви зазвичай готуєте
На сніданки , обід і вечері? Ви вечеряєте тим самим що і на обід їли?
ДолькиКабана• 30 января 2024
Ви серйозно думаєте що працююча мама кожного дня готує сніданки, обіди і вечері?)
Love_Love_Love_• 30 января 2024
Ответ дляДолькиКабана
Я готую щодня сніданок і вечерю
Пиу!Пиу!
• 30 января 2024
Ответ дляДолькиКабана
Ну щось та мама дітям їсти дає ні?
Пиу!Пиу!
• 30 января 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Я готую щодня сніданок і вечерю
А розкажіть що 🙈🌸
Крим мій• 30 января 2024
Ответ дляДолькиКабана
Але ж тут є і непрацюючі теж) та і працюючі теж по-різному роблять)
Клевотница• 30 января 2024
на сніданок шось легке - оладки/сирники з фруктами чи ягодами, омлет, яєшня, бутерброди і тп.
обід і вечеря - каша/макарони, мʼясо/риба, свіжі овочі. обід і вечеря різні.
Клевотница• 30 января 2024
Ответ дляДолькиКабана
я працююча мама. так, готую щодня сніданки, обіди, вечері.
Угги в горошек• 30 января 2024
Ответ дляКлевотница
Оладьи і сирники
це легко ? Легко цк залили муслі
йогуртом і вбутер з сиром
це легко ? Легко цк залили муслі йогуртом і вбутер з сиром
Готую не кожного дня !!!
Ми обовʼязково снідаємо, але не завжди і обідаємо і вечеряємо , взагалі щось одне.
На сніданок робила блін з вівсянки , тости з варенням , сиром , мед їмо )
На обід/вечерю :
Суп
Борщ
Картопля пюре з мʼясом
Картопля у духовці з котлетами , салат
Піцу можемо приготувати
Макарони з салатом
Тушу селеру з овочами
Запіканку овочеву люблю
Салат з броколі варений
Та інше )
На обід/вечерю :
Суп
Борщ
Картопля пюре з мʼясом
Картопля у духовці з котлетами , салат
Піцу можемо приготувати
Макарони з салатом
Тушу селеру з овочами
Запіканку овочеву люблю
Салат з броколі варений
Та інше )
ПушАпница• 30 января 2024
Завтрак яйца , сыр, салат, кофе. Обед борщ, суп, котлеты и подобное. Вечер доставка или шашлык, или мясо запечённое, пицца и т.д
Безлім на все• 30 января 2024
Не снідаю , обідаємо не вдома, на вечерю можу щось приготувати або готове замовити
Клевотница• 30 января 2024
Ответ дляУгги в горошек
Оладьи і сирники
це легко ? Легко цк залили муслі
йогуртом і вбутер з сиром
шось легке в плані травлення)
але оладки і сирники мені робити легко) пару хв і готово.
Безлім на все• 30 января 2024
Ответ дляПиу!Пиу!
Ну щось та мама дітям їсти дає ні?
Діти їдять в школі
ГонУрова дівка• 30 января 2024
Ответ дляКлевотница
+ супчик чи борщик
ГонУрова дівка• 30 января 2024
Ответ дляУгги в горошек
Оладьи і сирники
це легко ? Легко цк залили муслі
йогуртом і вбутер з сиром
Мюслі - через 10 хв голодний знову
Анонимус Я• 30 января 2024
На завтраки зимой что-то яичное, вареные всмятку, яичница, омлет и бутерброды. Или с вечера запеканка, блинчики с мясом, салат типа оливье. Летом творог с молоком, сухие завтраки с молоком. В выходные блины, оладьи, сырники.
Обед - это всегда кусок мяса, рыбы, птицы и гарнир - картошка, макароны, гречка, другое не едим. И склат из свежих овощей. Ужин или паста, или пельмени, или шаурма, все это домашнее.
Примерно так.
Love_Love_Love_• 30 января 2024
Ответ дляПиу!Пиу!
А розкажіть що 🙈🌸
Одне і теж яйця, авокадо, лосось, хлібці або каша, ввечері риба/мʼясо і овочі. Інколи для чоловіка готую окремо, або він сам
Оце фіфа• 30 января 2024
Ответ дляКлевотница
Для чого?
Лівий Локіть• 30 января 2024
Крылышки куриные в печке,пицца,мясо по французски,блинчики,телятина тушеная плюс гарнир,борщ,картошка пюре,вареная с маслом, хачапури,яйца жареные такой рацион в основном.Обедом никогда не ужинаем.Едим два-три раза в день всегда все разное
Закуйовджена життям• 30 января 2024
Творог, запеканка, омлет, сырники, ленивые вареники, налистники.
Супы, гарниры - каши, картошка, макароны, мясо тушеное, тефтели, голубцы, плов, салат
На ужин как когда иногда то осталось с обеда иногда бутер.
Фиктивная• 30 января 2024
Щоб готувати 3 рази на день щодня, це треба або захоплюватись кулінарією, або дуже не любити і не поважати себе