Їжак в панчохах• 31 января 2024
Мої пригоди за 24 години...
Відшила одного, якому 50, бо він страшно нудний, пропонував сходити у кіно на фільм про війну у Ізраїлі. (Типу нам своєї не вистачає)
Поїхала потусити ніч з другим 33-річним, тепер пише, що скучає за мною, така манюня, бггг
Ввечері вже пила каву з третім, йому 43, з ним мені краще всього, але такого жадібного вперше у житті бачу.
Отож, вгадайте скільки мені років, що так башту знесло.
І кого з них обрати....
Святатабожа• 31 января 2024
Не бреши,у нас комендантский час,куда ты поехала ночью тусить
Їжак в панчохах
• 31 января 2024
Ответ дляЗамурмишка
за 40
но пытаетесь ухватиться за последний шанс выйти замуж
Я там була, не сподобалося🤣🤣🤣
Їжак в панчохах
• 31 января 2024
Ответ дляСвятатабожа
Ввечері зустрілися, усю ніч у нього провела до ранку
Замурмишка• 31 января 2024
Ответ дляЇжак в панчохах
Я там була, не сподобалося🤣🤣🤣
так щодо віку? все таки за 40 ?)
Їжак в панчохах
• 31 января 2024
Ответ дляКнопус
Вам 40, и как может быть хорошо с жадным?
У нього заводські налаштування як дарувати подарунки поламані. Йому все треба казати. І пояснювати нащо мені треба сьома пара кросівок, бо рожевих у мене ще немає.
Він дійно специфічний, айтішнік, розумний, дотепний, секс божественний...
Їжак в панчохах
• 31 января 2024
Ответ дляМиззери
Или развелись не так давно и соскучились да мужским вниманием
Розлучилась пару років тому. За увагою? Ні. На роботі від чоловіків завжди була увага, але я всі ті залицяння присікала, бо мала змогу одразу оцінити чи варто воно того чи ні.
100%• 31 января 2024
Они с сайта знакомств ? Если да , то это не в счет . Там одни , мягко говоря , отбросы общества и можно по 20 свиданий в день ходить , а похвастаться не кем
Вам 45-50?
Мама фіфті цента• 31 января 2024
Автор, это Ваши гормоны решили Вам хорошо сделать, чтобы Вы получили такое своеобразное удовольствие от жизни в разных направлениях.
ЖивунаБагамах• 31 января 2024
Ответ дляЇжак в панчохах
Да всех трех оставляйте)))
Їжак в панчохах
• 31 января 2024
Ответ для100%
Вам 45-50?
Ні
Перший на вулиці познайомився
Другий черед волонтерів
Третій соціальна мережа
Перший на вулиці познайомився
Другий черед волонтерів
Третій соціальна мережа
Їжак в панчохах
• 31 января 2024
Ответ дляМама фіфті цента
Нє, то вже пофігізм. Типу, що я втрачаю?)
Їжак в панчохах
• 31 января 2024
Ответ дляСундучок с каникулами
Якщо хотілося похвастатись, то спробуйте інакше.
Виглядаю молодше своїх років, малому довелося паспорт показувати
Сундучок с каникулами• 31 января 2024
Ответ дляЇжак в панчохах
Зазвичай чоловіки інше просять
ГугелП@лАмался• 31 января 2024
28-32, в 40 вже здоров´я і нервів нема витримати аж трьох довбойобів за добу
СкрипяСердцем• 31 января 2024
Ответ дляСундучок с каникулами
Як інакше?
Тут автора ніхто не знає, хоч пописати можна.
А знайомим так не похвастаєшся, засміють, що бреше дуже😆
Сундучок с каникулами• 31 января 2024
Ответ дляСкрипяСердцем
Як інакше?
Так нічого ж цікавого не було, хіба може секс
Їжак в панчохах
• 31 января 2024
Ответ дляГугелП@лАмался
Я терпляча, дуже терпляча.
СкрипяСердцем• 31 января 2024
Ответ дляСундучок с каникулами
Різномаїття мужчин в фантазіях.
Хіба це не хорошо?)