Вітаміни косметика• 31 января 2024

Гардасил ВПЧ вакцина

Дівчата хтось колов собі вакцину таку от ВПЛ. Хочу доньці 14 років зробити щплення. Не можу зрозуміти 2 -чи 3 дози потрібно. Доньці майже 14 років. Як ту вакцину потім до лікаря транспортувати- холодильник потрібен чи що? То ціна вакции біля 4500грн. Думаю чи варто робити це для мене не дешево.
Ондатрова шуба• 31 января 2024
Ой не там ви питаєте, не там. У фб є група Вакцинація: питання та відповіді.
КоКоКоКоКоКо...• 31 января 2024
Не варто
Бабуся мороз• 31 января 2024
Я планую робити разом з гінекологом. Щоб вона сказала як вона це баче.
Трусиковед• 31 января 2024
Дочке делала. 2 дозы. Но нам в поликлинике бесплатно делали.
КоКоКоКоКоКо...• 31 января 2024
https://www.eurosurveillance.org/content/10.2807/1...
Зам. зав. Анонима• 31 января 2024
Я не антивакцинатор, скажу одразу, але це одна з небагатьох,яку б не колола ні за які гроші ! Існує величезна кількість прекрасних розробок, але саме з впл піпець повний
( це ще м´яко кажу) . Погано те, що вона має більше шансів не просто виявитися недієвою, а викликає дуже цікаві процеси, які будуть відбуватися на клітинному рівні без жодних симптомів довгий час. В Варшаві і Будапешті була на двох різних семінарах, а про впл казали одне й те ж ...я б нікому з близьких не дозволила колоти.
автор Одяг та сумки • 31 января 2024
Ответ дляТрусиковед
а где живете?
автор Одяг та сумки • 31 января 2024
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Не варто
не варто/варто я теж можу написати- а аргументи в вас е якісь?
Трусиковед• 31 января 2024
Ответ дляОдяг та сумки
а где живете?
Полтава
автор Одяг та сумки • 31 января 2024
Ответ дляЗам. зав. Анонима
були на семінарах 2х а сказали все загалиними фразами. Чомуж у Європі колять цю вакцину?
Трусиковед• 31 января 2024
Ответ дляОдяг та сумки
И не только в Европе. В США вообще в школе всем поголовно делают эту прививку.
автор Одяг та сумки • 31 января 2024
Ответ дляТрусиковед
Полтава
Так в Україні не роблять ВПЛ безкоштовно- як так вам робили безкоштовно? Я б теж непроти 4.5*3= зекономити 13 тис
Черговий по кухні• 31 января 2024
Є ціле дослідження в Англії як після вакцинації піднялася захворюваність на рак шийки матки. Консультувалася з онкогінекологом, я ходжу до неї на щорічні огляди - вона не в захваті від вакцини.
автор Одяг та сумки • 31 января 2024
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
так е факти що е побочки малий % і є факт що дуже багато жінок в Україні стикаються з раком...і проент не малий зовсім
автор Одяг та сумки • 31 января 2024
Ответ дляТрусиковед
так я знаю- ось і гадаю невже вони колять її і вона настільки шкідлива- вонаж у них планова/безкоштовна. Тільки Японія незнаю коле цю вакцину чи ні. Але в Японії і з ліками так теж- 80% наших аптек вониб явно викинули
автор Одяг та сумки • 31 января 2024
Ответ дляЧерговий по кухні
дякую за вашу думку. Вам не радили її робти так розумію- хоча ви і на обліку?
Трусиковед• 31 января 2024
Ответ дляОдяг та сумки
Колят в Японии
Черговий по кухні• 31 января 2024
Ответ дляОдяг та сумки
Ні, я не на обліку ( раку в мене нема) просто вона лікар хороший і приймає в зручній для мене лікарні і не закопує очі при вигляді на шийці чогось незрозумілого.
КоКоКоКоКоКо...• 31 января 2024
Ответ дляОдяг та сумки
Кто Вам сказал, что побочек маленький %? Производитель? Про махинации в исследованиях тоже никогда не слышали?
автор Одяг та сумки • 31 января 2024
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
мед компании в большинстве случаев сами оплачивают свои исследования- поєтому про махинации тут сами понимаете. Кто сам себе не поможет? -никто. А вот про рак я тоже слышала и без махинаций уже.
Трусиковед• 31 января 2024
Ответ дляОдяг та сумки
Наша поликлиника получила эту вакцину как гум помощь в рамках программы по борьбе с РШМ. Наш педиатр позвонила и предложила сделать. Слышала, что ещё в каких-то городах делали тоже бесплатно.
автор Одяг та сумки • 31 января 2024
Ответ дляТрусиковед
понятно. Надо же- как они ее еще не продали в аптеки. Наверное много получили. А в якому віці ви кололи та скільки доз? 2-3?
Трусиковед• 31 января 2024
Ответ дляОдяг та сумки
В 10 лет. 2 дозы.
КоКоКоКоКоКо...• 31 января 2024
Ответ дляОдяг та сумки
Да прямо и без махинаций про рак Вы слышали. Те же компании разносят информацию, якобы рак у каждой второй. На самом деле механизм возникновения онкологии еще очень далек от раскрытия. Что-то больше влияет на мутации клеток, что-то - меньше, но гарантировать на 100% что какое-то лекарство защитит от рака никто не может. Так что в итоге мы имеем? Прививку Вы сделаете, рискуете получить от нее серьезные побочки и так же рискуете получить рак. Так зачем прививка? Нет такого понятия «уменьшить шансы» шансы всегда 50/50 как заболеть так и не заболеть. Еще не факт, что через 20 лет не окажется, что прививка сама вызывает рак пусть не цервикальный, так рак крови, например
ТигрЛьвович• 31 января 2024
Моїй 16 років. Теж думала про цю вакцинацію. У мене дуже гарний гінеколог (в приватній клініці), і вона відмовила. Каже, якщо в сім’ї є випадки РШМ, то можливо і варто було б подумати. Якщо немає - то це викинуті гроші і невідомо яка ще побочка вилізе. Діти зараз і так не дуже здорові. Це майже як щеплення від ковіду - вакцина, яка ще невідомо як себе покаже в майбутньому.
Курочка• 31 января 2024
Расскажу вам про сложный вариант: бесплатно и без проблем с поисками можете делать, если оформите временную защиту в Румынии и найдете там семейного врача. И вакцина будет гардасил 9, которого в Украине даже официально нет
Котики-муркотики• 31 января 2024
Ответ дляОдяг та сумки
У Харкові до війни робили безкоштовно Церварикс, 3 дози. Звернулися на консультацію до педіатра, а та сказала що є безкоштовна можливість зробити. Тоді Гардасіл практично неможливо було дістати. По вашим питанням: є можливість зробити-звісно робить, транспортувати зі льдом, дози 2.
Котики-муркотики• 31 января 2024
Ответ дляЧерговий по кухні
я слухаю Білоконь, в тій же Англії вона собі зробила Гардасіл, спеціально літала 2 рази на прививку! Дайте посилання на ці дослідження, а то виглядає як пук у повітря.
Черговий по кухні• 31 января 2024
Ответ дляКотики-муркотики
А Білоконь це хто?
Котики-муркотики• 31 января 2024
Ответ дляЧерговий по кухні
А Білоконь це хто?
Лікар акушер-гінеколог Кандидат медичних наук, доказова медицина, автор декілька книг, в своєму блозі доступно все поясняє, приводячи наукові дослідження, навчається та стажується в багатьох розвинених країнах, в тому числі і в Англії, немає там таких досліджень. Дивно не знати такого лікаря в нашій країні.