АяВсёЗнаю• Изменено 31 января 2024
Мене дивують лікарі які приписують статини і не кажуть про побічні ефекти
Або преднизалон приписують і не кажуть що може бути цукровий діабет
Або проблеми із шлунком
Не кажуть! Потім починаєш розгрібати весь букет хвороб…
Невже не можна підійти комплексно
І казати якщо приймаєш преднезалон то треба і ще щось паралельно приймати для того щоб не було нових хвороб
Або проблеми із шлунком
Невже не можна підійти комплексно
АяВсёЗнаю
• 31 января 2024
Пила преднезалон (лікувала щитовидну), поправилась
І тепер маю 15 років цукровий діабет 2 типу, хворий шлунок лікувала всі роки.. зараз вже краще із шлунком, але я обережна в харчуванні
Тепер лікар каже худати, пити статини
Якщо статини то що далі буду лікувати?
Тепер лікар каже худати, пити статини
Якщо статини то що далі буду лікувати?
Ответ дляАяВсёЗнаю
Тепер лікар каже худати, пити статини
Якщо статини то що далі буду лікувати?
Тепер лікар каже худати, пити статини
Якщо статини то що далі буду лікувати?
Преднизолон, наверное.
АяВсёЗнаю
• 31 января 2024
Ответ дляДевальвация
Повышенный холестерин?
Да
Липидограма не дуже
Неначасі• 31 января 2024
А статины для чего? У вас высокий холестерин? Когда вы принимаете лекарства,читаете инструкцию?
Девальвация• 31 января 2024
Ответ дляАяВсёЗнаю
Да
Липидограма не дуже
У меня тоже 6,доктор два года назад прописал статины,но я не пила,боюсь
АяВсёЗнаю
• 31 января 2024
Ответ дляНеначасі
Високий холестерин поганий
По середині референтних значень
Тобто не супер високий але високий
По середині референтних значень
Тобто не супер високий але високий
ТихоЯ• 31 января 2024
Тому що побічний ефект це лише один з можливих варіантів розвитку подій. Їх може бути безліч. В кожного свій організм. Всі побічні ефекти від ліків не можливо профілактувати
Неправдиша• 31 января 2024
Знайдіть хорошого гастроентеролога - Лобас Катерина, Белінська Євгенія. Цукровий діабет не міг зʼявитися просто так від препарату.
Девальвация• 31 января 2024
Ответ дляНеначасі
Как бы для этого доктор есть и он должен предупредить.
АяВсёЗнаю
• 31 января 2024
Ответ дляДевальвация
А у вас яка проблема?
Таке відчуття що лікарі не несуть відповідальності і не можуть комплексно лікувати людину
От вони бачать з одної сторони медалі - холестерин - давайте статини
А супутні болячки не бачать
Не бачать на шо вплине то все
Яка користь від тих статинів, одне лічив а інше калічиш?
А супутні болячки не бачать
Не бачать на шо вплине то все
АяВсёЗнаю
• 31 января 2024
Ответ дляНеправдиша
А в них є онлайн консультація?
ТихоЯ• 31 января 2024
Ответ дляАяВсёЗнаю
Тепер лікар каже худати, пити статини
Якщо статини то що далі буду лікувати?
Тепер лікар каже худати, пити статини
Якщо статини то що далі буду лікувати?
Замість того, щоб зайнятися своїм харчуванням і налагодити харчову поведінку, ви прийшли до лікаря за чарівною пігулкою. Абсолютно всі ліки мають побічні ефекти
Девальвация• 31 января 2024
Ответ дляАяВсёЗнаю
А у вас яка проблема?
А супутні болячки не бачать
Не бачать на шо вплине то все
А супутні болячки не бачать
Не бачать на шо вплине то все
У меня проблема с сосудами шеи, в начальной стадии ,но все равно. По анализам доктор сказал,что нет признаков чего-то серьезного. В общем пока живу на своей пороховой бочке без лекарств.
АяВсёЗнаю
• 31 января 2024
Ответ дляТихоЯ
Так чого ви так думаєте? В мене все тушене, нічого жареного
ПочтальЁнша• 31 января 2024
Ответ дляАяВсёЗнаю
Високий холестерин поганий
По середині референтних значень
Тобто не супер високий але високий
По середині референтних значень
Тобто не супер високий але високий
А до статинів не казала корегувати спортом, їжею? Бо лікарі з обережністю статини назначають. Мамі 70 років, був інсульт. Дали їй ті уколи безкоштовні по програмі за 20 тис штука, розсосали вони всі бляшки. Холистерин у мами був високий. Але лікарка сказала, що тільки їжею хай корегує, спорт після інсульта не радить, може пізніше, легкі прогулянки. То за 3 місяця здорового харчування холестерин знизився гарно.
Неправдиша• 31 января 2024
Ответ дляАяВсёЗнаю
А в них є онлайн консультація?
У Лобас не знаю, я офлайн до неї ходила. Белінська майже всіх зараз онлайн консультує. Знайдіть її в інсті. Дуже крута лікар.
Насправді Вас має вести гарний гастроентеролог і такий же ендокринолог. З останніми я багатьма знайома, так як маю проблему з щитоподібною. Майже всіх з інституту ендокринології знаю, але вони тільки офлайн. Якщо онлайн Діна Крилова молода і теж дуже толкова.
АяВсёЗнаю
• 31 января 2024
Ответ дляПочтальЁнша
А що то за укол? Якщо без інсульту таке можна робити? Якщо є бляшки
АяВсёЗнаю
• 31 января 2024
Ответ дляНеправдиша
Онлайн Діна Крилова Ендокринолог?
Хочу наколоти губи• 31 января 2024
А что со статинами не так, какие у них побочки? А то знаю несколько знакомых моего возраста их даже без назначения врача пьют, для профилактики холестерина.
ПочтальЁнша• 31 января 2024
Ответ дляАяВсёЗнаю
Ні, його дають в кого інсульт, і то не пізніше ніж 4,5 часів від самого приступу. Тільки тоді по цій програмі роблять ці уколи. Звичайно він і так продається, але вряд чі без рецепту, це не іграшка такі уколи. Під наглядом у реанімації кололи..
ПочтальЁнша• 31 января 2024
Ответ дляХочу наколоти губи
Ваші знайомі дуже не праві. Не такі вони і безпечні ці ліки ковтати без призначень . Їх не назначають на ліво і на право. Бо холестерин можна коригувати їжею і спортом.
Неправдиша• 31 января 2024
Ответ дляАяВсёЗнаю
Онлайн Діна Крилова Ендокринолог?
Так, вона ендокринолог і приймає зараз тільки онлайн, теж запис через інстуі здається вже є сайт у неї. До речі, в інсті дає багато інформації про діабет.
ПочтальЁнша• 31 января 2024
Автор, а за рахунок дієти, спорту у вас взагалі не знижується холестирин? Ви повинні зрозуміти , що все тушене, то не дієта. Вам взагалі цукор не можна, мучне мінімум, всі продукти повинні бути підібрані з низьким глікімічним рівнем. Картошку, гарбуз краще не їсти. В мами такий список є роздрукував лікар, що краще не вживати. То там і рис білий, кукурузні каші, молочне.
АяВсёЗнаю
• 31 января 2024
Ответ дляПочтальЁнша
О можете мені той список дати! Треба спробувати
Я думала тушіння допоможе
Organic• 31 января 2024
Ответ дляАяВсёЗнаю
А у вас яка проблема?
А супутні болячки не бачать
Не бачать на шо вплине то все
А супутні болячки не бачать
Не бачать на шо вплине то все
Так так и есть, поэтому плодятся нутрициологи (интегративные эндокринологи и тд) там хоть смысл лечения правильный - комплексом. Единственное что нормального нутрициолога еще попробуй найти
Ужгород• 31 января 2024
автор багато таких випадків
препарати для сердця і тиску - рак шлунку або прямої кишки
в інеті багато інфо
Наталя-e9ac• 31 января 2024
Ответ дляУжгород
автор багато таких випадків
в інеті багато інфо
якщо не пити ліки від тиску, то до раку просто не доживеш.