Snezhi• 31 января 2024

Де працювати?

Коротко: лікар, але не працювала довгий час. Щоб працювати за фахом , треба пройти стажування вартістю 6800/міс, мені стажуватись треба десь 4 -5 міс.Це виходить 27200-34000грн.Таких грошей не маю. Мені можуть дати кредит в банку , якщо я офіційно не працюю? Також складнощі в тому що якщо я навіть і пройду стажування, то не знаю як я зможу їздити на роботу до міста🤔. Бо я живу зараз в селі, і транспортом можу бути в місті лише з 9.30 до 15.30. Де я зможу працювати лікарем в такий час?🤔
Може якусь іншу роботу порадите з 9.30-15.30,або онлайн?
Опитування: Чи вважаєте ви що стажування для лікарів має бути платним?
Результат:
вже голосів: 46
24 (52.17%) Ні,стажер має право на зарплат
17 (36.96%) Так, за все треба платити
5 (10.87%) Ні,стажер має працювати даром
автор Snezhi • 31 января 2024
Ответ дляLife is Beautiful
З окупованих територій?
С Запоріжжя.
diana2201• 31 января 2024
Ответ дляSnezhi
Мой.
У Вас одной дофига жилья , продавайте и будут Вам деньги
автор Snezhi • 31 января 2024
Ответ дляLife is Beautiful
Взагалі ніколи не працювали?
Я працювали 3 міс лікарем - офтальмологом в лікарні одразу після інтернатура. Та поїхала за кордон, бо мені набридла ніщета. За кордоном працювала: нянею,офіціанткою,помічницею медсестри в будинку для старих, помічницею лікаря в приватній офтальмологічній клініці,опер.хіо.сестрой в приватній офтальмологічній клініці, молодшим лікарем в терапевтичному відділені,молодшим лікарем в відділені серце-судино-легеневої хірургії. Потім я повернулась до України, купила недвигу, та жила весь чей час з пасивного доходу.
автор Snezhi • 31 января 2024
Ответ дляdiana2201
Я уже продала 1 квартиру- проела. Деньги заканчиваются если их постоянно не зарабатывать. Я продаю 2 квартиры и хочу купить дом в нормальном месте- в тихом, безопасном ,развитом. Квартиру проесть- дело нехитрое))
автор Snezhi • 31 января 2024
Ответ дляelena-29a
У мене на роботі була схожа ситуація, лікар довго не працювала, в нас є дефіцит кадрів і головний лікар взяла таку лікарку до нас в штат. Піднімала вона кваліфікацію по ходу роботи в Інституті Шупика в Києві безкоштовно. Працює сімейним лікарем
Я теж хочу щоб мене приняли на роботу , де ж знайти такий дефіцит кадрів? Це в Києві такий дефіцит?
elena-29a• 31 января 2024
Ответ дляSnezhi
Київська область
diana2201• 31 января 2024
Ответ дляSnezhi
Принять то Вас примут , но подойдёт ли Вам график /проезд/зарплата и тд
Вам нужно развязывать себе руки , распределяя животных , узнайте в приютах , может можно отдать и помогать им кормом
автор Snezhi • 31 января 2024
Ответ дляLife is Beautiful
Там посмінна робота, ні?
Таку кількість собак та роботу важко суміщати. Як вигулююте 12? Чи вони на дворі або в вол´єрі?
В оптиках зазвичай 1 оптометрист- основний, працює 5/2, та є ’оптометрист вихідного дня’-працює 2 дні на тиждень . Але ж графік все одно 9.00-19.00.
автор Snezhi • 31 января 2024
Ответ дляalex-3f3c
В мого брата жінка тут була лікарем-акушером чи гінекоголом, щось таке, не за довго до війни поїхала в Польшу, троха підівчила мову і відразу працювала лікарем за спеціальністю, каже умови набагато кращі ниж тут, тут в неї був обхід хворих в 3-х корпусах, поки обійдеш то в день такий кілометраж виходить що капці зношуються, а там все в одному корпусі, хворих в 3 рази меньше, а зарплата в 4 рази більше + клініка оплачує житло
Я вже думаю чи можна знайти житло в Польщі з 12 собаками? Звісно що жити та працювати в Польщі набагато краще ніж в Україні. Особливо рахуючи перспективи...
автор Snezhi • 31 января 2024
Ответ дляklaraneill
ээ, торгаши тоже люди) я так понимаю, у Вас сложная фин. ситуация. было бы разумно пока перетерпеть низкоквалифицированную работу, и заработать на ней денег на учебу
Кем работать чтобы заработать на стажировку 34000грн? 🤔
klaraneill• 31 января 2024
Ответ дляSnezhi
средняя зп сейчас 10-20 тысяч. учитывая, что вся зп уйдет на стажировку минус еще проезд, за полгода точно насобираете
автор Snezhi • 31 января 2024
Ответ дляdiana2201
А сейчас где вторая квартира делась и откуда дом ?
Никуда не делась. Стоит в ремонте. Начала делать ремонт и деньги закончились. Потому что я рассчитывала что банк мне даст кредит,а приват сначала давал,а потом резко на 0 упал лимит. Вторая квартира стоит в ремонт второй год,с неоплаченной коммуналкой 😞 Дом купила за заработанные за границей деньги ещё давно. Тут жили родственники,но они уехали.
Life is Beautiful• 31 января 2024
Ответ дляdiana2201
Важко роздати. Багато невідповідальних людей. В багатьох притулках умови не дуже, бо не вистачає грошей.
Life is Beautiful• 31 января 2024
Ответ дляSnezhi
Два дні на тиждень - чудовий графік)
Life is Beautiful• 31 января 2024
Ответ дляSnezhi
Тільки купити дім) З 12 собаками - важко дуже, думаю.
автор Snezhi • 31 января 2024
Ответ дляdiana2201
Люди ,которые пишут про приюты- вы видимо не знаете что в Украине нет приютов? Все те кто клянчит деньги на лечение по соц.сетям- это такие же неофициальные сборища животных. Я тоже своих 12 собак называю приютом.Но денег на их содержание не клянчу.
Я как раз бы и хотела переехать в Киевскую область, тут даже тему создавала’где купить дом до 45 тыс.у,е.’. Я бы переехала в Киевскую область. Где у вас там дефицит офтальмологов?
Taro_adri• 31 января 2024
Ответ дляAsteroidea
Приватним клінікам без досвіду роботи лікарі не потрібні, хіба що одразу після інтернатури. А так що вони вкажуть в інформації про лікаря? У 2015 закінчив інтернатуру, без категорії та досвіду роботи. І хто до цього лікаря піде?
Я мала на увазі після курсів
автор Snezhi • 31 января 2024
Ответ дляdiana2201
’распределить животные- это сложно. Все кто занимается пристройством животных ,это знают. Я пытаюсь отдать 3 щенка уже с сентября. Но до сих пор они у меня,росту и жрут как не в себя. Даже щенков тяжело пристроить.
автор Snezhi • 31 января 2024
Ответ дляklaraneill
Кем мне работать в Запорожье на 20000грн? Я б уже завтра была там.
diana2201• 31 января 2024
Ответ дляSnezhi
Так нигде б Вы не были , а животные как , а добираться ?
автор Snezhi • 31 января 2024
Ответ дляLife is Beautiful
Два дні на тиждень - чудовий графік)
Чудовий) Близько 6000 грн за місяць виходить. Якщо жити поряд з оптикою, то я б працювала б. А якщо ще їхати до дому далеко- то не зможу, хвостики всуться.
автор Snezhi • 31 января 2024
Ответ дляLife is Beautiful
Отож. В мене немає грошей купити дом в Польщі. Дай бог щоб вистачило грошей купити дом в Україні в хорошому місті. За 2 квартири сподіваюсь отримати 45 тис. Для покупки дома в нормальному місті- зовсім небагато. Дивилась Бровари- дійсно , дома від 50тис., м.Вишневе- також набагато дорожче. Поблизу Києва за такі кошти знайшла в Глеваха( дуже далеко їздити до Києва),Бориспіль- старі дома, але можна щось знайти. Крюковщина. Може спочатку буде краще знайти той самий ’дефіцит кадрів’ їхти де є робота?
автор Snezhi • 31 января 2024
Ответ дляdiana2201
Животные- 2 часа утром и 2 часа вечером. Добираться- ищу дом в цивилизации. Если б я нашла работу в Запорожье на 20000 грн,я бы электричкой ранней ехала,вставать пришлось в 5 утра. Работу на 20000 грн не знаю где у нас в Запорожье найти можно.
dvq• 31 января 2024
А салон краси, медична освіта є, якщо вам таке цікаво.
vviki• 31 января 2024
Ответ дляSnezhi
Ой , те що написали це умовна ліцензія ( варункове право ) і це зовсім не визнання спеціалізації і робота за спеціалізацією
Реальний шлях нострифікації в Польщі довгий та важкий . Офтальмологом вам там не бути , бо резидентура в Польщі згідно конкурсу і потрібно мати бал 105 із 100:)) щоб попасти в офтальмологію
А укр спеціалість НЕ визнають
автор Snezhi • 31 января 2024
Ответ дляvviki
А укр спеціалість НЕ визнають
Всі путі- в Україні бути. І 12 собак з цим згодні)
автор Snezhi • 31 января 2024
Ответ дляdvq
Не моє зовсім. Не подобається. Та в нас у Запоріжжі є декілька дуууже крутих косметологів. Немає дефіциту косметологів в Запоріжжі.
vviki• 31 января 2024
Ответ дляSnezhi
Та ні
Отримати умовну ліцензію і бути лікарем першого контакту або лікарем під наглядом реально. Офтальмологом з умовною ліцензією тільки при наявності досвіду праці останні 5 років за спеціальністью - тобто ні , бо досвіду немає
А нострифікація- окрема тема і офтальмологією цей шлях не закінчиться :(- такі реалії
inneska-85• 31 января 2024
Ответ дляSnezhi
Автор, вы, своими решениями сами себя закапываете. К чему эта жертвенность, к чему сборище собак? Думайте о себе в первую очередь. Собак распустить, квартиры продать за доллары, положить в банк на депозит либо в ячейку, уехать в Киев, снять однушку за 7 тыс грн, пойти на курсы нпконец-то, повышать свою квалификацию и знания, и искать работу офтальмологом в Киеве. Сейчас вы никто, прозябаете в селе, и чем дальше, тем тяжелее с шансами на работу и работу по диплому.
автор Snezhi • 31 января 2024
Ответ дляinneska-85
Мои собаки- это моя семья,я же одинокая. У меня больше никого нет. Я их никогда не распущу.Это не жертвенность,это моя потребность в них.
Сказать что я прозябаю в селе,это ничего не сказать. Я здесь мучаюсь. Люди в селе очень плохо обращаются с собаками,а я хожу плачу. Мне надо как- то выбраться в нормальное общество ,жилье в нормальном месте и подходящую мне работу. Как я так все себе усложнила?