Snezhi• 31 января 2024

Де працювати?

Коротко: лікар, але не працювала довгий час. Щоб працювати за фахом , треба пройти стажування вартістю 6800/міс, мені стажуватись треба десь 4 -5 міс.Це виходить 27200-34000грн.Таких грошей не маю. Мені можуть дати кредит в банку , якщо я офіційно не працюю? Також складнощі в тому що якщо я навіть і пройду стажування, то не знаю як я зможу їздити на роботу до міста🤔. Бо я живу зараз в селі, і транспортом можу бути в місті лише з 9.30 до 15.30. Де я зможу працювати лікарем в такий час?🤔
Може якусь іншу роботу порадите з 9.30-15.30,або онлайн?
Опитування: Чи вважаєте ви що стажування для лікарів має бути платним?
Результат:
вже голосів: 46
24 (52.17%) Ні,стажер має право на зарплат
17 (36.96%) Так, за все треба платити
5 (10.87%) Ні,стажер має працювати даром
Блискавка• 31 января 2024
Ответ дляSnezhi
Звісно,ні. Фармфакультет - то інша освіта. В аптеку беруть лише фармацевтів.
Знакомую взяли, в Киеве. Студентка, врач педиатр ( последний курс)
автор Snezhi • 31 января 2024
Ответ дляБлискавка
В аптеку? Кем?
Life is Beautiful• 31 января 2024
Ответ дляSnezhi
Чудовий) Близько 6000 грн за місяць виходить. Якщо жити поряд з оптикою, то я б працювала б. А якщо ще їхати до дому далеко- то не зможу, хвостики всуться.
Вол´єр треба, бо вигулювати важко кожен день.
автор Snezhi • 31 января 2024
Ответ дляLife is Beautiful
Не сипте сіль на рану. Вольєри для собак- то моя велика мрія. Щоб не мити підлогу кожен день.
автор Snezhi • 31 января 2024
Ответ дляLife is Beautiful
Наприклад , такий 52300грн. Це для 1 собаки))) . Поки що це тільки мрії.
Life is Beautiful• 31 января 2024
Ответ дляSnezhi
Потратите гроші на вол´єри - отримаєте вільний час на навчання та роботу.
Life is Beautiful• 31 января 2024
Ответ дляSnezhi
Такі дорогі вони? Може когось наняти зібрати з підручних материалів буде дешевше?
Я була в притулках, де собаки, там вони в вол´єрах були. В приватному секторі.
автор Snezhi • 31 января 2024
Ответ дляLife is Beautiful
Так, якщо купувати готові- то такі дорогі. Якщо замовляти робити - то я знаходила 23000грн+ доставка. Але зараз я в селі тимчасово, тут нічого робити не буду. Як , дасть Бог , переїду у нормальне місто , то буду облаштовуватись на новому місці на що грошей вистачить.
автор Snezhi • 31 января 2024
Ответ дляLife is Beautiful
Тут в селі робити не має сенсу. По- перше , тут люди такі злі , що потравити можуть собак у вольєрах. Зараз собаки живуть в домі , та вигулюються під наглядом. По- друге , в мене зараз грошей тільки на їжу вистачає. То вже як переїду на нове місце, якщо залишаться кошти після купівлі дома, переїзду, облаштування, може і замовлю пару вольєрів.
автор Snezhi • 31 января 2024
Найдешевший будинок в Броварах 50тис.Але такий старий що навіть фото внутр будинку не має. Він потребує ремонту, та нову огорожу.
T_Sp• 31 января 2024
Відповім як лікар, який зараз теж відновлює ліцензію (працювати не планую, але хочу ліцензію мати активну): 1. Ви можете взяти у держави грант на навчання до 25000 грн, лікарям і психологам пріоритет. 2. Оплатити Ваше навчання може заклад, в якому Ви потім працюватимете. Для сільських громад отримати свого лікаря - це просто джек пот, ми зараз з колегами у Вінницькій обл, то не просто готові оплачувати стажування, а і житло безкоштовно дають, тільки лишайся і працюй.
автор Snezhi • 31 января 2024
Ответ дляT_Sp
Грант на навчання- це як? 1.Держава мені дасть 25000грн просто так, або в кредит?
2.Скільки працювати в закладі , який оплатить навчання. Доречі- стажування- то не є навчання. Лікарь- стажер- то робота)
T_Sp• 31 января 2024
Ответ дляSnezhi
1. Це саме грант на навчання, не кредит. Потрібно написати мотиваційного листа та обгрунтування. 2. Скільки працювати, щоб оплатили відновлення ліцензії, не підкажу, це домовлятись індивідуально. Але за лікарями бігають. Квартири службові (в деяких селах - хати купують і дають) в багатьох громадах дають одразу, не в оренду - потрібно лише комуналку сплачувати, через 10 років роботи передають у воасність. Якщо цікаво, можу дати контакти голів громад в чернігівській і вінницькій обл, які слізно просили направляти їм лікарів, кому такі умови підійшли б.
автор Snezhi • 31 января 2024
Ответ дляT_Sp
Я в село не поїду і під дулом автомата. Я зараз живу в селі і це повний П. Краще одразу вмерти ніж жити в селі.
T_Sp• 31 января 2024
Ответ дляSnezhi
Якщо потрібен дім, безкоштовно, щоб влаштувати собак, і згодні працювати там лікарем, є вакансії і міська програма від мера в мГородня, наприклад. Мерія доплачує лікарям премії ще, щоб не розбіглись. Я там була місяць тому, і ці люди фантастичні.
автор Snezhi • 31 января 2024
Ответ дляT_Sp
Що ж там за мГородня що мерія доплачує лікарям щоб не розбіглись?😅 Мені треба дім щоб жити разом с собаками, а не для того щоб їх ’прилаштувати’. Вони живуть зі мною)) Ці фантастичні люди як ставляться до тварин? Бо тут, в селі- жахливо.
T_Sp• 31 января 2024
Ответ дляSnezhi
Ну візьміть і погугліть, що за місто, інтернет же є? Зараз всюди нестача спеціалістів лікарів - чоловіків мобілізують, жінки виїжджають. Ці люди пережили окупацію і як ніхто розуміють, що таке слабші. Як кожен окремий житель ставиться до собак, я не можу гарантувати. Але я бачила, як вони ставляться до людей поруч.
автор Snezhi • 31 января 2024
Ответ дляT_Sp
Вже погугліла. Близько до Белорусіі. Зрозуміло чому всі звідсіля всі повтікали.