Коротко: лікар, але не працювала довгий час. Щоб працювати за фахом , треба пройти стажування вартістю 6800/міс, мені стажуватись треба десь 4 -5 міс.Це виходить 27200-34000грн.Таких грошей не маю. Мені можуть дати кредит в банку , якщо я офіційно не працюю? Також складнощі в тому що якщо я навіть і пройду стажування, то не знаю як я зможу їздити на роботу до міста🤔. Бо я живу зараз в селі, і транспортом можу бути в місті лише з 9.30 до 15.30. Де я зможу працювати лікарем в такий час?🤔
Може якусь іншу роботу порадите з 9.30-15.30,або онлайн?
Опитування: Чи вважаєте ви що стажування для лікарів має бути платним?
Результат:
вже голосів:
24 (52.17%)
Ні,стажер має право на зарплат
17 (36.96%)
Так, за все треба платити
5 (10.87%)
Ні,стажер має працювати даром
Евдокия Сергеевна• 31 января 2024
Ответ дляSnezhi
Ні, в мене хірургічна спеціальність- офтальмологія.
Медсестрой они всегда нужны, а если ещё и область под обстрелами, то будете работать с 9 до 13 или с 9 до 16
Life is Beautiful• 31 января 2024
Ответ дляSnezhi
Сімейний лікаря- то інша спеціалізація. Ще дорожче вийде перекваліфікація. Я б краще перекваліфікувалась би на хірурга. Але це довго і дорого.
В оптиці працювати не можете? Окуляри підбирати покупцям.
Asteroidea• 31 января 2024
Ответ дляTaro_adri
В приватних клініках , можна до обід або тільки після обід працювати
Приватним клінікам без досвіду роботи лікарі не потрібні, хіба що одразу після інтернатури. А так що вони вкажуть в інформації про лікаря? У 2015 закінчив інтернатуру, без категорії та досвіду роботи. І хто до цього лікаря піде?
Ответ дляklaraneill
уж лучше медсестрой на европейскую зарплату, чем полгода хз где брать деньги чтобы работать потом за минималку много лет
Медсестрой не возьмут. В большинстве европейских стран ’медсестринское дело’- это отдельное обучение и врач,даже местный,работать медсестрой не может. Это в постсовковых странах врачи могут работать медсестрами/братьями.
klaraneill• 31 января 2024
Ответ дляSnezhi
тогда может в оптику, как выше посоветовали?
Ответ дляAsteroidea
Медичним представником. Якщо нормальна компанія, то одразу дадуть службове авто. А що це за стажування з помісячною оплатою. Беріть направлення від департаменту на первинну спеціалізацію. Ви десь були працевлаштовані чи ці багато років ніде навіть не числилися?
Медичним працівником- то дуже принизливо((( Я - лікар,а не торгаш. Від якого департаменту? Первинна спеціалізація- то інтернатура? Вона коштує дуууже дорого. Ці багато років я ніде не числилася.
klaraneill• 31 января 2024
Ответ дляSnezhi
Можу. Графік з 9.00-19.00. Мої ’діти’ всуться))
а с ними помочь некому? родственники, друзья, соседи? может хоть во дворе выгуливать, как потеплеет
Ответ дляAsteroidea
Пойдут. У нас в клинике такие врачи еще и очереди собирают.
klaraneill• 31 января 2024
Ответ дляSnezhi
В адмін йдуть ти кто не здатен вчитись, перепрошую. Я здатна.
Вам же надо как-то ’перетоптаться’ и деньги на учебу получить, заработаете на любой работе, а дальше по специальности уже, и не придется унижаться
Life is Beautiful• 31 января 2024
Ответ дляSnezhi
Там посмінна робота, ні?
Таку кількість собак та роботу важко суміщати. Як вигулююте 12? Чи вони на дворі або в вол´єрі?
Ответ дляLife is Beautiful
За кордоном треба заново навчатись, можно казати. І працювати буде медсестрою після цього.
В мого брата жінка тут була лікарем-акушером чи гінекоголом, щось таке, не за довго до війни поїхала в Польшу, троха підівчила мову і відразу працювала лікарем за спеціальністю, каже умови набагато кращі ниж тут, тут в неї був обхід хворих в 3-х корпусах, поки обійдеш то в день такий кілометраж виходить що капці зношуються, а там все в одному корпусі, хворих в 3 рази меньше, а зарплата в 4 рази більше + клініка оплачує житло
Asteroidea• 31 января 2024
Ответ дляSnezhi
Ні, первинна спеціалізація це як курси, якщо не помиляюсь 6 місяців саме для тих, хто пройшов інтернатуру, але не працював тривалий час, або прострокований сертифікат. Спробуйте дізнатися по цьому посиланні, що вам потрібно та скільки буде коштувати. В них зараз є повністю онлайн навчання.
Life is Beautiful• 31 января 2024
Ответ дляSnezhi
У меня нет родственников и друзей. Соседи- зоосадисты(((Я итак переживаю постоянно чтоб не потравили.
Квартира чи приватний сектор? Якщо приватний - створити вол´єр можливо.
Ответ дляAsteroidea
Онлайн навчання лікарей- то вже зашквар. Мені потрібні живі люди.
Марина-58d4• 31 января 2024
Я б взяла кредит і на курси. А далі - працювати півдня в державній, півдня в приватній. Щодо транспорту, то шукала б попутки.
Потім би гризла б себе, що забила на диплом і просто роки навчання на вітер. .
Ответ дляLife is Beautiful
Приватний сектор. Але нічого створювати я тут не буду. Село дуже погане. Я навіть шкаф за 2 роки не поставила собі, бо хочу переїхати з села якнайшвидше. Живу ’на сумках’.
Ответ дляМарина-58d4
Якщо мені дадуть кредит в будь - якому банку, то я піду на стажування. Нажаль я не змогла придумати собі іншої роботи. Нажаль. Краще б було якийсь бізнес закрутити щоб не працювати ’на дядю’. Попутками звідсіля не можна до міста доїхати. Таксі до міста 1000грн в один кінець.
klaraneill• 31 января 2024
Ответ дляSnezhi
может на кабанчике посмотреть, какие услуги можете предоставлять?