Братья Капли• 31 января 2024

Золота сумка

Відразу наголошую, що мова не конкретно про ці сумки на фото, це приклад.
Чомусь багато жінок хейтять золоту фурнітуру на сумці. Мені подобаються сумки з незначним золотим декором. І відомі дорогі бренди далі пропонують "золоті" сумки
Це люди начиталися, що зараз в тренді мінімалізм чи це дійсно жахливо, на вашу думку?
Результат:
вже голосів: 68
36 (52.94%) Мені подобається
32 (47.06%) Не подобається
Боневтікла• 31 января 2024
Гарні сумки
вре_Динка• 31 января 2024
для мене це біль, у більшості люксу золота фурнітура, з срібною або чорною бувають, але часто немає внаявності
Місячне Сяйво• 31 января 2024
Кого це хейтять? Напевно, мова йде не про колір фурнітури, а про форму.
ПампушОК• 31 января 2024
якщо якісна фурнітура то добре, зазвичай золота погано дивиться, коли вона дешева
Кіма кепка• 31 января 2024
Мені ніколи не подобалося золото, у певному розумінні, це вічний тренд-антитренд.
автор Братья Капли • 31 января 2024
Ні, власне про золоту фурнітуру. Тут, на форумі, багато такого хейту бачила, тому запитую)
euhunter• 31 января 2024
Это классическая вкусовщина. Ничего не имею против золота, много золота, хоть целиком нарядись куском золота - мне ок. Но сама я не люблю фурнитуру в принципе, полный минимализм. Но если это Gucci Bamboo и Horsebit - дайте золота на все деньги ;)
На первом фото красивое матовое золото, люблю такое. Не люблю логотипы, даже так красиво вписанные.
Маня_53• 31 января 2024
Старомодні просто
Vitamina1407• 31 января 2024
Часто золота фурнітура виглядає дуже дешево. Пластик який облуплюється. Якщо видима фурнітура ,то якість сумки повинна бути висока.
Області пітьми• 31 января 2024
Ответ дляПампушОК
Куди дивиться?
автор Братья Капли • 31 января 2024
Ответ дляОбласті пітьми
Куди дивиться?
Я думаю, мали на увазі під словом дивиться - виглядає. Все окей❤️
ПампушОК• 31 января 2024
я ношу із золоту і срібну, якщо загалом подобається і мені підходить, то ок
Щедрик• 31 января 2024
Я не люблю жовту фурнітуру все життя. Просто не люблю.
Латексне альтер ЕГО• 31 января 2024
Ответ дляБратья Капли
На форуме хейтят ВСЕ)
Kusalochka• 31 января 2024
На фото мне не нравятся. А сумки с золотистой фурнитуры обожаю
Вапщета• 31 января 2024
Категорично не подобається золота гарнітура , навіть якщо модель сумки сподобається але буде з такою гарнітурою , не куплю . Не знаю чого , можливо коли молодша була і купляла щоб дешевше, воно виглядало жахливо 😂а взагалі я зараз і жовте золото перестала носити , теж не подобається )
Вапщета• 31 января 2024
Ще й написала гарнітура 😆тільки що замовляла її , напевно треба відпочити 😂
Plushaa• 31 января 2024
Обожнюю золотишечко! В общем, я желтое любила еще до того, как это стало мейнстримом, и сейчас балдею
автор Братья Капли • 31 января 2024
Ответ дляВапщета
Нічого, я вас зрозуміла. Дякую за вашу думку, мені приємно, що ви долучилися до теми)
Акукарача• 31 января 2024
Я ношу только белое золото: сережки, кольца, браслеты, колье. Поэтому мне золотая фурнитура вообще не в тему.
Аленький носочек• 31 января 2024
Ответ дляБратья Капли
В ту же степь, куда и ’дивиться’)) ’Виглядають’ в окно, например) А по теме - терпеть не могу желтую фурнитуру.
Мядуза аля моргонер• 31 января 2024
Ответ дляАкукарача
У меня тоже все золото белое, а две сумки с фурнитурой под золото есть любимые)
автор Братья Капли • 31 января 2024
Тут можна використовувати розмовну лексику, це неофіційне спілкування.
Найголовніше те, що я зрозуміла, що мала на увазі пані, оскільки це я запитую ❤️
Я тут Живу• 31 января 2024
Если хорошая сумка , то и золотая фурнитура хорошая, , мне кстати нравится, сейчас сумки покупала уже с серебристой, так черное с золотом в е равно люблю.
Только сейчас вспомнила, что у меня обуви много с золотыми каблуками, и сапоги и туфли лодочки, смотрятся потрясающе
Всех в сад• 31 января 2024
Незнаю почему но мне тоже не нравится золотая фурнитура, наверное потому что я чаще ношу украшения из серебра и люблю что почиталось. А идеально если нет никаких лишних деталей на сумке.
Телефон Рубика• 31 января 2024
Ответ дляБратья Капли
мне все равно что на форуме . Всегда нравилась золотая фурнитура
Телефон Рубика• 31 января 2024
Ответ дляKusalochka
Удачная• 31 января 2024
Мне золотистая фурнитура на сумках не нравится. При этом в течение нескольких лет у меня была сумка с золотистой фурнитурой. Но мне нравились цвет и фактура сумки