Продавчиня кіз• 31 января 2024
Тоналка
Хочу новую тоналку желательно чтоб была лёгкая но при этом чтоб перекрывала как минимум веснушки на лице.Посоветывайте фирму?
Парасюха• 31 января 2024
Шанель зволожуюча , я так назву не скажу, але консультант в Брокі точно скаже. Вона мені класна. Вже рік її не купувала, бо хотіла нову змінити. Але скоро поїду купувати.
Продавчиня кіз
• 31 января 2024
Ответ дляПарасюха
Автор, яка у вас зараз?
Пользуюсь по настроению или тоналкой Лореаль или кушеном от каткин
ПодругаМужа• 31 января 2024
Ответ дляПродавчиня кіз
Візьміть кушон Міша в білій баночці