31 января в 20:43

Молодий театр, Київ

Дівчатка підкажіть, я знаю що ви все знаєте.Що ви дивилися цікаве та можете порадити в Молодому театрі.
Інший театр теж підійде.
Пацелуйнитуда 31 января в 20:48
Мабуть, порекомендую ’Убити чи любити’. Дивились з донькою 14-ти років, нам обом дуже сподобалось. Але тоді Лілія була на сцені, зараз, мабуть, буде заміна замість неї. Грає вона чудово

https://molodyytheatre.com/repertoire/ubyty-chy-ly...
Позаземний розум 31 января в 20:48
Украдене щастя, Сватання на Гончарівці, Шепіт вбивці, Острів любові, Потрібні брехуни. Молодий зараз найбільше люблю з усіх театрів
автор Единорог помог 31 января в 20:54
Ответ дляПозаземний розум
Украдене щастя, Сватання на Гончарівці, Шепіт вбивці, Острів любові, Потрібні брехуни. Молодий зараз найбільше люблю з усіх театрів
Дякую, а що більше всього запало?
автор Единорог помог 31 января в 20:56
Ответ дляПацелуйнитуда
Мабуть, порекомендую ’Убити чи любити’. Дивились з донькою 14-ти років, нам обом дуже сподобалось. Але тоді Лілія була на сцені, зараз, мабуть, буде заміна замість неї. Грає вона чудово

https://molodyytheatre.com/repertoire/ubyty-chy-ly...
Лілія чудово грає, ви праві
Позаземний розум 31 января в 21:01
Ответ дляЕдинорог помог
Дякую, а що більше всього запало?
Мабуть, брехуни з Вертинським ) Люблю його гру. Острів любові теж дуже сподобався
Ростки жимолости 31 января в 21:16
Кабаре же, не?
Lenok103 31 января в 21:48
Убити чи любити - чудова вистава!
Запароленое одеяло 31 января в 22:10
Ми з дочкою на Шинель ходили, дуже сподобалась.