Советчица Года• 31 января 2024
Чоловік не любить робити куні
Коли питала чому,внятно нічого сказати не може.
А в мене не має оргазму від просто фрикцій,в інших аспектах життя все ок
Руками також не виходить в нього(
Як навчити?
Руками також не виходить в нього(
Як навчити?
AmazingLady• 04 февраля 2024
Ответ дляСоветничаю тут
Якщо немає куні, немає мінєту....
А если она любит делать минет, не думали? Если ее это заводит?
AmazingLady• 04 февраля 2024
Ответ дляСнегурочко
Давайте я вам зроблю чудовий кунілінгус!!
Мне интересно что у таких людей в голове
Там молочница,сможет быть, небритость, специфический запах или вязкость ну буэ
Скляна миша• 04 февраля 2024
Ответ дляAmazingLady
Мне интересно,у таких людей как вы, в принципе в голове укладывается мысль что то куни нах всем женщинам не нужен?
А в таких людей як ви, вкладається в голові, що слід будувати стосунки з тим, з ким співпадають сексуальні вподобання, а не вперто хавати кактус і плакати? І щось не бачу, де я писала про всіх) підставте в мій комент будь-яку секс-практику замість куні, якщо куні вас так лякає, суть буде та сама
AmazingLady• 04 февраля 2024
Ответ дляСкляна миша
Ну плачьте с кактусом, что мне до того? Там писали где удивление свое высказывали. Меня ничего не пугает, врать, выдумывать выкручиваться не надо
Скляна миша• 04 февраля 2024
Ответ дляAmazingLady
Так я не плачу, бо не будую стосунки з мужиками які не люблять те, що люблю я) чому вас це так дратує?
AmazingLady• 04 февраля 2024
Ответ дляСкляна миша
Да ничего меня не достает, прежде чем писать что то категорично , надо думать
Скляна миша• 04 февраля 2024
Ответ дляAmazingLady
Про що думати? Якщо ви погоджуєтесь на стосунки з тим, хто вас не влаштовує в сексі, то ваше право. А я не погоджуюсь, про що і написала. Але ви чомусь розкудахтались як це так жінка посміла відмовити мужику який її не влаштовує, а не бере що дають)))
AmazingLady• 04 февраля 2024
Ответ дляСкляна миша
Причем тут я? Почитайте свой же опус
Человек может не любить куни но любить минет. В вашей голове такая комбинация укладывается? Или это ту мАч? Кудахтайте дальше в одном направлении
Скляна миша• 04 февраля 2024
Ответ дляAmazingLady
Причем тут я? Почитайте свой же опус
Перечитайте і ви мій комент. І підставте замість куні будь-яку іншу сексуальну практику (мінет, анальний секс, золотий дощ, жмж, мжм чи що вам там подобається)
AmazingLady• 04 февраля 2024
Ответ дляСкляна миша
Перечитайте сами себя и просто подумайте шире. Что оказывается может быть по разному..вот и подставьте