Спілий баклажан• 31 января 2024

Чи вірите таким оголошенням?

Натрапила на таке оголошення (див фото), хочу допомогти хоч трішки, бо в самої маленька дитина. Але зараз стільки розвелось аферистів, і нічого святого для них нема. Вірите таким оголошенням і допомагаєте чи проходите мимо?
Аноним_• 31 января 2024
Звісно, не вірю

Тра Ля Ля• 31 января 2024
Нет, конечно
Щира українка• 31 января 2024
Які вітаміни для новонароджених
Давно без алко• 31 января 2024
Не вірю
автор Спілий баклажан • 31 января 2024
Ответ дляЩира українка
Які вітаміни для новонароджених
От мені це теж здалось дивним
Плекаю думи• 31 января 2024
Не вірю. А ще бісять ’переселенці’, які просять подарувати фірмові речі.
Маня_53• 31 января 2024
Ответ дляЩира українка
Які вітаміни для новонароджених
Вітамін D наприклад

Смурфик• 31 января 2024
Ответ дляЩира українка
Які вітаміни для новонароджених
витамин Д
Рання пташка• 31 января 2024
Не вірю. Допомагаю тепер лише тим кого знаю особисто, волонтерам/військовим у тому числі
Мамкиня доця• 31 января 2024
Если у Вас есть возможность и желание - помогите. С Вас не убудет.
ША! я прийшла!• 31 января 2024
Може мене назвуть наївною дурепою,але я хочу вірити,що не всі люди прогнили. Гадати, обманюють мене чи ні,я не стану. Я із тих,хто зробить добро і забуде. Може тому життя мені посміхається..
Ну що ви, мамо!• 31 января 2024
Ответ дляША! я прийшла!
Я колись хотіла допомогти, то там нема ні номера телефону, контакт створений свіжий. Тільки номер картки.
Солнечная-17• 31 января 2024
Хм, ну якщо прямо хочуть допомогу товаром, то дійсно схоже на правду. Навряд будуть перепродаж тих дитячих вітамінів та памперсів влаштовувати.
Якщо десь в вашому місті, то я б продуктами допомогла б.
ША! я прийшла!• 31 января 2024
Ответ дляНу що ви, мамо!
Ну я не за всі випадки, звісно,кажу. Коли прямо явно обманюють, то це ж інша справа..
Червона рута• 31 января 2024
Ні, це спекуляція на дітях і відповідно будуть розводити на гроші
Сама вумна тутички• 31 января 2024
Звісно, що ні. То аферисти.
автор Спілий баклажан • 31 января 2024
Ответ дляСолнечная-17
Ні, не з мого міста, з Краматорська. Хотіла суміші чи памперси замовити.
Липка-прилипка• 31 января 2024
Звичайно це развод
Полонянка SexShop-а!• 31 января 2024
Нет, не верю. Много раз доводилось сталкиваться с тем, как люди пользовались подобным ради выгоды. Теперь помогаю только в том случае, если сама или мои знакомые знаем этих людей, или если есть какой-то способ проверить и убедиться, что это правда. Можно, конечно, дать таким денег и наслаждаться тем, какой ты сердобольный молодец, но я не вижу смысла платить за поднятие своего ЧСВ таким способом. Лучше уж помогать реальным людям с реальными проблемами, их вокруг завались, уверена, и в Вашем городе их немало. Есть реальные переселенцы, которые живут в общагах, есть военные, которые вернулись с тяжелыми ранениями, есть малоимущие семьи, одинокие пенсионеры и т.д. Их легко найти через знакомых или даже поспрашивать у вашего участкового, у врача семейного, они точно будут знать хотя бы парочку людей, которым нужна помощь.

Солнечная-17• 31 января 2024
Ответ дляСпілий баклажан
Мда, питання що там ще роблять з маленькими дітьми в Краматорську… мене б це більше бентежило…не очікують лі русню…бо там дуже страшно, що там з дітьми ще ловити… 😡

А по тема, можна звʼязатися з автором оголошення і сказати про те що хочете вислати продуктами. Якщо начнуть говорити, що на картку краще, швидше тощо, то тоді точно розвод.
Червона рута• 31 января 2024
Ответ дляСолнечная-17
Вони ті товари просто перепродають або просто посилку перенаправляють а якщо чемно себе вести то можуть і на карту скинути
Солнечная-17• 31 января 2024
Ответ дляЧервона рута
Ох, скільки схем розвелося….
Тож тоді краще в своєму місті допомагати тим хто реальний.
автор Спілий баклажан • 31 января 2024
Ответ дляСолнечная-17

Живуть там люди і з дітьми, чоловік зараз мій там, то каже, що дітей вистачає. Написала я автору, то вона мені відповіла які ліків потрібні і яка суміш.
Червона рута• 31 января 2024
Ответ дляСолнечная-17
Ох, скільки схем розвелося….
Так, або через організацію, через церкву або тим кого знаєте особисто
Я такая - жду трамвая• 31 января 2024
Ответ дляСпілий баклажан
От мені це теж здалось дивним
Вітамін Д з народження🐣
Королева краси• 31 января 2024
Ні, не допомагаю, бо не вірю.
Допомагаю знайомим, друзям, друзям друзів і тд особливо дітям
Так боляче, коли діти хворіють, довго лікуються і не можуть вилікуватися, помирають :((
Сон і дрімота• 31 января 2024
А навіщо народжують стільки дітей, якщо немає змоги забезпечити їм базові потреби? Так, ситуації бувають різні і допомагати, по можливості, потрібно, але тільки перевіреним людям чи організаціям! В такі оголошення не вірю.
ДокторТ• 31 января 2024
Я верю. Она же не деньги на карту просит, а конкретные вещи .
Госпожа Белладонна• 31 января 2024
Ответ дляСпілий баклажан
От мені це теж здалось дивним
Можете задати питання
Наприклад які конкретно підгузки використовують і який точно розмір.
Які конкретно вітаміни для немовлят
Які препарати виписав лікар і чи може показати виписку лікаря

Це нормальні питання. Коли я просила по допомогу - розуміла це. Коли сама могла допомогти - задавала питання.
Відповідь ’любі’ не підходить.
Пульт от линолеума• 31 января 2024
Интересно, почему лицо только одному ребёнку закрыли?