31 января в 23:16

Кинув чоловік

Переїхав в іншу країну. І більше до мене не повернеться сказав що розлюбив і все
Між нами кінець ми більше ніколи не будемо разом і думку свою він не змінить
Дуже шкода
2 1 7
175см55кг19лет (она) 31 января в 23:17
В чем вопрос
черная мамба 31 января в 23:18
И черт с ним
Неробименінерви 31 января в 23:20
А мінуси будуть?)
А якщо серйозно, один раз відболить і матимете чистий спокій і можливість побудувати своє щастя)
Холодная каша 31 января в 23:20
Сочувствую
Княгиня пітьми 31 января в 23:21
Кредити повернув?
Замріяна 31 января в 23:22
І в мене так було. 7 років разом. Хороше подружнє життя, але розлюбив і все. Через 4 роки я повторно вийшла заміж. Вдало) чого і вам бажаю
Замріяна 31 января в 23:23
Ответ дляНеробименінерви
А мінуси будуть?)
А якщо серйозно, один раз відболить і матимете чистий спокій і можливість побудувати своє щастя)
Відболить, але це травматичний досвід. Мене накривало +- 1,5 роки. А я по життю весела, невгамовна і харизматична
ВыФсеВрете 31 января в 23:28
Как он мог переехать в другую страну? Вы его под юбкой вывезли, а он вас бросил?
Янетта2 31 января в 23:33
Ще не відомо кому пощастило, добре що зараз проявив себе. Моя подруга прожила 15 років з чоловіком,захворіла дуже тяжкою хворобою. Чоловік втік до здорової, так що хто знає як краще.
Мудрецыха мира 31 января в 23:34
Помер Максим - ну і х.. з ним!)
Воленс-неволенс 31 января в 23:34
Знову ви??
автор Обращеница 31 января в 23:34
Ответ дляВыФсеВрете
Как он мог переехать в другую страну? Вы его под юбкой вывезли, а он вас бросил?
Він мене кинув бо в нього в іншій країні успішний бізнес дуже піде і пішов вже
Буде дуже багатий
Нащо ж я
4 2
ВыФсеВрете 31 января в 23:35
Ответ дляОбращеница
Він мене кинув бо в нього в іншій країні успішний бізнес дуже піде і пішов вже
Буде дуже багатий
Нащо ж я
Ну так а вы почему не были рядом с ним в той другой стране?
И как он выехал?
Обнимашкина 31 января в 23:38
Це знову ви. Вам треба допомога спеціаліста, бо створювати тему про чоловіка, Узбекистан і його родичів щодня це не ок
Щаслива Я 31 января в 23:39
Ответ дляОбращеница
Він мене кинув бо в нього в іншій країні успішний бізнес дуже піде і пішов вже
Буде дуже багатий
Нащо ж я
та ц хрен с ним, пусть другая ему дарит тепло интимных встреч
пастель помогает релаксации
АфродитаПетровна 31 января в 23:42
Ответ дляОбращеница
Він мене кинув бо в нього в іншій країні успішний бізнес дуже піде і пішов вже
Буде дуже багатий
Нащо ж я
а чому ви з ним не їздили?
котопёс 31 января в 23:42
А нас кинжалами забрасывают...и не ноем за мотней как вы
3 2
АфродитаПетровна 31 января в 23:42
Ответ дляОбращеница
Він мене кинув бо в нього в іншій країні успішний бізнес дуже піде і пішов вже
Буде дуже багатий
Нащо ж я
мені здається вас це більше бентежить
ВетерВпопе 31 января в 23:43
Правильно и сделал.
Гуру троллинга 31 января в 23:44
это тот муж, который уехал в Китай? и вы с ним не захотели ехать?
Все возможно 31 января в 23:54
Квартира чья?
Цікавий писочок 31 января в 23:59
Ответ дляВсе возможно
Квартира чья?
Їво.
Дама с заначкой 01 февраля в 00:01
Ответ дляЦікавий писочок
Їво.
Еейная!!
Мальдивирую 01 февраля в 00:09
І брати йому допомогли?
Латвийские_Номера 01 февраля в 00:29
Он единственный мужчина на свете? Искать другого, этот козёл
ПесиКот 01 февраля в 00:33
Ответ дляОбнимашкина
Це знову ви. Вам треба допомога спеціаліста, бо створювати тему про чоловіка, Узбекистан і його родичів щодня це не ок
ахахаааааааааааааааа
Ло Шарик 01 февраля в 01:05
питання одне - аліменти будуть?
Элька-Карамелька 01 февраля в 06:39
Ответ дляОбращеница
Він мене кинув бо в нього в іншій країні успішний бізнес дуже піде і пішов вже
Буде дуже багатий
Нащо ж я
О, да, помним Вашу историю...
Вы до сих пор жуёте эту жвачку?
Он же Вам сразу сказал тогда гуд бай.
Это 100я тема поныть?