Куколка-мяуколка• 01 февраля 2024
Чи варто чоловіку із сз
Перед першим побаченням дати зрозуміти що в мене є лишня вага. Я не те щоб прямо жирна але лишня вага є. Боюсь на зустрічі побачити розчарований погляд. Як саме краще всього подати цю інформацію, порадьте будь ласка дівчата
Міняйловна• 01 февраля 2024
Обменяться фото. Типа пришли свое свежее фото а я тебе свое, без подробного объяснения типа а не жирная ли я. По реакции поймете. Может он сам не очень
Як_наготую...• 01 февраля 2024
А зайва вага дійсно є?)) Напишіть зріст та вагу. Може, вам здається.
Та_все_ок_будет• 01 февраля 2024
Нуу, это будет странно, если вы ему с бухты барахты напишите, что вы булочка. Может и правда фотками предложить обменяться
Куколка-мяуколка
• 01 февраля 2024
Ответ дляЯк_наготую...
Не здається, не хочу писати але є.
Куколка-мяуколка
• 01 февраля 2024
Ответ дляТа_все_ок_будет
В смислі інтимними фото, чи що ви маєте на увазі?
Куколка-мяуколка
• 01 февраля 2024
Ответ дляLydmila408
Думаю,что он Вас тоже дурит в чем-то...
Потом сюрприз будет...
Ви про кого? Я питала взагалі про чоловіків, тільки планую зареєструватися на сз.
Болтушка Му• 01 февраля 2024
Звичайно.
Щоб не було ніяких сюрпризів.
Я завжди пишу свої зріст і вагу і шлю актуальні фото при запросі.
Щоб не було ніяких сюрпризів.
Болтушка Му• 01 февраля 2024
Ответ дляКуколка-мяуколка
В повний зріст.
Куколка-мяуколка
• 01 февраля 2024
Ответ дляБолтушка Му
Звичайно.
Щоб не було ніяких сюрпризів.
Так а в якому контексті ви це робите, якщо вас не питали зріст і вагу
Болтушка Му• 01 февраля 2024
Ответ дляКуколка-мяуколка
В такому і пишу.
Що я просто попереджаю, що не худа і пишу вагу і зріст.
Куколка-мяуколка
• 01 февраля 2024
Ответ дляБолтушка Му
В повний зріст.
Не ношу одяг в обтяжкц, за оверсайзом не сильно зрозуміло. Ну видно що не інстачікуля, але прям всі недоліки ні. Це хіба з невигідного ракурсу сфоткатись щоб видно було друге підборіддя але я на це не можу зважитися. Це буде жах
Та_все_ок_будет• 01 февраля 2024
Ответ дляКуколка-мяуколка
Та нет, просто фотками. Как он выглядит, как вы
Та_все_ок_будет• 01 февраля 2024
Ответ дляКуколка-мяуколка
Ааа, ну тогда поставьте фотку, на которой видно, что есть лишний вес. И не будет проблем
Свій варік• 01 февраля 2024
Ответ дляКуколка-мяуколка
В смысле обычными в полный рост, в одежде. Какими еще интимными? Ну и мусор в голове
Свій варік• 01 февраля 2024
Ответ дляКуколка-мяуколка
Самой спрашивать надо и в ответ свои писать
Радостина• 01 февраля 2024
Я своим тиндер-девулям писал, что лишняя десятка, худею, нм одна не кривилась. С мужиками думаю тоже самое
Куколка-мяуколка
• 01 февраля 2024
Ответ дляТа_все_ок_будет
Та ось перебираю фотки, все селфі, або в оверсайзі, пару штук знайшла в повний зріст але в мене на них дуже негарне лице. Нові не знаю як зробити, в хаті не хочу а на вулиці зараз без верхнього одягу не сфотографуєшся
Куколка-мяуколка
• 01 февраля 2024
Ответ дляРадостина
Зовсім не те саме. Дівулям вашим начхати на вашу вагу, аби були галантним кавалером
Болтушка Му• 01 февраля 2024
Ответ дляКуколка-мяуколка
У Вас немає зайвої ваги.
Ви просто не ’тоща’.
Пульт от линолеума• 01 февраля 2024
Ставить свои реальные фото в полный рост.
Полненькие многим нравятся, не бойтесь)
Куколка-мяуколка
• 01 февраля 2024
Ответ дляБолтушка Му
У Вас немає зайвої ваги.
Ви просто не ’тоща’.
Да, 80 кг не тоща. Я це і маю на увазі, не видно в одязі що я прям повна, а без одягу жах, але як я це дам зрозуміти, не буду ж я голі фотки виставляти. Намагаюся худнути але це не швидке діло
Пульт от линолеума• 01 февраля 2024
Ответ дляКуколка-мяуколка
Отлично всё с Вами, не парьтесь💜
Куколка-мяуколка
• 01 февраля 2024
Ответ дляПульт от линолеума
Отлично всё с Вами, не парьтесь💜
80 кг. Розжерлася на 15 кг
Куколка-мяуколка
• 01 февраля 2024
Ответ дляАдминко
Ставьте фото в полный рост. Вместо 1000 слов.
Це чекати весни
Админко• 01 февраля 2024
Ответ дляКуколка-мяуколка
80 кг. Розжерлася на 15 кг
Вы с таким настроем на сайт знакомств не идите... Не будут Вас мужчины уговаривать что это не так, не будут поднимать самооценку и ’вычесывать’ Ваши комплексы.
Там и поболее Вас дамы есть, и по’менее’.
Все вкусовщина- первое. Если напишет мужчина- значит посмотрел фото, раздел в голове, понравилась.
Будьте легче в общении и не тыкайте ему цифрами и ’разжирела, но похудею’- второе. Это и близким не всегда надо, а уж постороннему и подавно.
Какая есть, такая и хотите личного счастья.
Куколка-мяуколка
• 01 февраля 2024
Ответ дляАдминко
Проблема в тому що в мене нема фото такої яка я зараз є. В себе дома я не хочу робити, а на вулиці не зробиш бо зима