Играю_на_кларнете• 01 февраля 2024

Квартира, ви як думаєте, ціни ще будуть рости

Ціни на вторине житло жуже виросли, в новобудовах теж ростуть.
Квітка папороті• 01 февраля 2024
Я оце порахувала, ми свою двушку в новострої в Полтаві у 2006 купували за 33 тисячі доларів, зараз в принципі в доларах можна також в нашому місті за таку суму знайти квартиру, ну може трошки дорожче, от тільки долар тоді був 5,05, а зараз 38. Тому, якщо рахувати в валюті, то ціни в принципі і не виросли дуже.

Нульовий сантиметр• 01 февраля 2024
Ответ дляСамавиховуюКота
Я тут полгода назад писала о том, что согласно аналитике рынка недвижимости цены растут и будут расти. Меня зафукали, наставили фейспалмов и сказали - это невозможно. Ну а цены растут. И будут пока расти, тенденции для падения рынка нет. Расти будут медленно, не резко, но виден явный стабильный рост
Чого немає тенденції для падіння ?
Війна , прильоти
Як може бути рост ціни в Харкові чи Херсоні ?
Нульовий сантиметр• 01 февраля 2024
Ответ дляКукарачка
Мы будем продавать, все что у нас есть в Украине, а мы люди далеко не бедные
Грінкевичі ?
Вам же наче арешт на все ?
Дайте подумать• 01 февраля 2024
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Будуть, спрос великий. Люди, які виїхали з грошима з восточного регіону, не всі за кордоном. У багатьох бізнес був і вони його знов засновують в Україні, але в більш менш спокойніших містах для них. Звісно багато поїхало в столицю. Ціни ростимуть ще довго. Ціни ростуть активно на западній. Я мониторила останній рік, бо хотіла продати квартиру бабусину, то ще підожду трохи. Я була виставила житло на продаж, думала, буде висіти довго. З першого дня вже були бажаючі. Тобто у людей гроші є.
Из тех кого знаю, выехал один фермер (поля с собой не удалось прихватить), у другого пилорамное производство (всем осталось там). Жилье не покупали и не планируют
viter33• 01 февраля 2024
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Можу посперечатися
У Львові не ростуть вже
Так, новобудова від 1000/кв.м. на околиці і є попит, але росту нема
Знаю квартири, які ’висять’ по 6+ міс (але не економ-сегмент)
90% тих, хто має гроші і не хочуть(не можуть) виїхати з України - вже купили житло
Так, є гроші у військових і вони активно купують + кредитування від еОселі додасть попит, але різкого зростання не буде
Нульовий сантиметр• 01 февраля 2024
Ответ дляНайщасливіша
Какая наивность.в столице деньги и оренда будет всегда. У меня 2 квартиры прд сдачу. Вы считаете что денег не будет на аренду? Вы видели сколько в Киеве Тесл с начала войны?))))
В Ірпені більше тесл аніж в Києві
Повірте ))
Квартири як гарячі пиріжки
Нульовий сантиметр• 01 февраля 2024
Ответ дляСумчатая кошка
Такого моря в природе нет, не путайте людей. Я уже думала вид реально на чёрное море
Як це нєт
Є
Є і київське море
Все життя там на три дні з палатками
І кременчуцьке є

Я в шоці не знати такого

viter33• 01 февраля 2024
Ответ дляНайщасливіша
Якраз Тесли - не показник
Відновлена Тесла після ДТП - 20 тис.дол.(а там всі биті америкоси).
Дешевше з нових лише китаєць ДУЖЕ сумнівної якості
Тому от саме на Тесли не варто орієнтуватися
Кукарачка• 01 февраля 2024
Ответ дляНе рахую, а вважаю
От твереза думка:’ но смотря на то, что происходит’. Я їхати не збираюсь і не їздила. Але волоси шевеляться з думками:’ а що далі?’ Донька доросла, сама вирішить , що робити. А от сину 11 років, так іноді накручу себе, що хочу все розпродати, що б вже просто гроші в кармані були і просто знявсь і поїхав, якщо що. Але чоловік мене тримає в тонусі , що б ідіотські думки не лізли))
Я ещё смотрю на то , как государство заботится о своих гражданах ( речь о Европе) и что всю жизнь творилось и творится в Украине(( людей за людей не считают + война, вся эта коррупция во время войны. Ну в общем , что я рассказываю, Вы сами все знаете…
viter33• 01 февраля 2024
Ответ дляДайте подумать
Вопрос в другом, как они будут продаваться? Раньше простые смертные могли подкопить, отложить, сейчас большая часть населения не сможет. Зп на том же уровне остались, а цены поползли на все вверх.
В товариша 2 квартири купили військові (прості смертні)
по 40+ тис. 2к. ’хрушевки’, Львів
МадамОхмури• 01 февраля 2024
Ответ дляМотористка
У Світловодську друзі придбали двокімнатну з видом на море за шість тисяч доларів. Кажуть що пощастило . Зазвичай такі 9 - 10.
Какое море, не смешите.
И плюс город в котором делать нечего)))
Николай-b526• 01 февраля 2024
Ответ дляСтильна штучка
Я не знаю, но цены неоправданно высокие как для страны, где война. Наверное если уровень жизни ещё обвалится, люди будут продавать лишнее, что бы не платить комуналку
ага и из трех машин по 30 тысяч на семью, оставят один Ланос....
viter33• 01 февраля 2024
Ответ дляНульовий сантиметр
В Ірпені більше тесл аніж в Києві
Повірте ))
Квартири як гарячі пиріжки
У мами в селі електрокарів більше, ніж у Львові ( в %% до всіх авто)
Тому що можна заряджати в своєму будинку по тарифу е/е для населення, тобто майже безкоштовно
І розмитнення поки що безкоштовне
Сумчатая кошка• 01 февраля 2024
Ответ дляНульовий сантиметр
Як це нєт
Є
Є і київське море
Все життя там на три дні з палатками
І кременчуцьке є

Я в шоці не знати такого
Вода солёная? Гугл в помощь, почитайте что такое море. Украину омывает два моря, Чёрное и Азовское. Выдумки кому там и что напоминает - никому не интересны.
МадамОхмури• 01 февраля 2024
Ответ дляНульовий сантиметр
Як це нєт
Є
Є і київське море
Все життя там на три дні з палатками
І кременчуцьке є

Я в шоці не знати такого
Я в шоке что вы живя в Украине не знаете как выглядит настоящее море
Нульовий сантиметр• 01 февраля 2024
Ответ дляСумчатая кошка
Це не видумки
Це реальність
Є київське море водосховище
Є кременчуцьке
Нульовий сантиметр• 01 февраля 2024
Ответ дляМадамОхмури
Я в шоці , що ви живете в Україні і не вчили в школі
Як роблять штучні моря водосховища в Україні
Сумчатая кошка• 01 февраля 2024
Ответ дляМадамОхмури
Какое море, не смешите.
И плюс город в котором делать нечего)))
Человек видимо з сЭла. Там любое водохранилище уже море, у нас в Днепре тоже есть местные ’Мальдивы’ на карьерах))) никогда там не была, но какого бреда только не придумают
Нульовий сантиметр• 01 февраля 2024
Ответ дляСумчатая кошка
Гарацкая Дніпропетровськ
Ой не смішіть

МадамОхмури• 01 февраля 2024
Ответ дляНульовий сантиметр
Море это море, водохранилище это не море. Угомонитесь уже, ясно и так что школу не закончили вы
Нульовий сантиметр• 01 февраля 2024
Ответ дляМадамОхмури
Угомоніться ви
Нарешті і відчепіться
Мама Мікіти 4 це ти ?😄
Сумчатая кошка• 01 февраля 2024
Ответ дляНульовий сантиметр
Гарацкая Дніпропетровськ
Ой не смішіть
Ну по крайней мере водохранилища морем не называю))))
Нульовий сантиметр• 01 февраля 2024
Ответ дляСумчатая кошка
Ну не називайте
Вас ніхто не заставляє )))
Сумчатая кошка• 01 февраля 2024
Ответ дляНульовий сантиметр
Ну не називайте
Вас ніхто не заставляє )))
Гугл откройте и не позорьтесь
Нульовий сантиметр• 01 февраля 2024
Ответ дляСумчатая кошка
Гугл откройте и не позорьтесь
Позоритесь ви
Ютуб відкрийте
МадамОхмури• 01 февраля 2024
Ответ дляНульовий сантиметр
Угомоніться ви
Нарешті і відчепіться
Мама Мікіти 4 це ти ?😄
У вас в селе только вы и мама ники? Другого ваш мозг не допускает.?)
Вопрос риторический. Идите гуглите, заодно и про моря
Нульовий сантиметр• 01 февраля 2024
Ответ дляМадамОхмури
Не розумію взагалі про що мова
Я Їзджу , а ходите ви
Відпочиньте і мозок свій охолоньте
Дайте подумать• 01 февраля 2024
Ответ дляviter33
по 40+ тис. 2к. ’хрушевки’, Львів
Это глобальный показатель? Конечно покупают/продают, но.... Давайте возьмём тех, к обычно детям приобретают, много сейчас таких, кто детям будет покупать? Мальчиков до 17 всеми силами пытаются вывезти из страны, а мамы девочек тоже не уверены что они останутся (все надеются что дети выгребут из этого💩)
Может я не права , кто детям планирует покупать?
Сумчатая кошка• 01 февраля 2024
Ответ дляМадамОхмури
Удалено администрацией...
МадамОхмури• 01 февраля 2024
Ответ дляНульовий сантиметр
Не розумію взагалі про що мова
Я Їзджу , а ходите ви
Відпочиньте і мозок свій охолоньте
Заметно, что вообще не понимаете об чем речь)))
Думать не ваше было понятно с первого вашего поста.
Отдыхайте