Dumky• 01 февраля 2024

Зеленський все-таки звільнить Залужного?

Джерело: Зеленський оголосить про звільнення верховного командувача України протягом кількох днів через розбіжності навколо війни
Навіщо це все?(((
https://www.cnn.com/2024/01/31/europe/zaluzhny-ous...
Inna_ya_krasivaya• 01 февраля 2024
Ответ дляNata2907
Удалено администрацией...
думаю военные вас за такие слова ну,,,это самое) там на фронте никто сдаваться на собирается и адекватные люди тоже. А вы можете в оккупацию переехать, поживете вкусите вкус рассии

Inna_ya_krasivaya• 01 февраля 2024
Ответ дляherba fresca
Я выехала
куда, в оккупацию? слава богу! рублей вам побольше
екатериналуиза• 01 февраля 2024
Ответ дляРеверанс
бубочка ж краще генерала розуміє,як воювати.
Бахмут,коли Залужний казав,що треба відступити і переформувати свої сили,зеля груддю стояв - Бахмут місце нашої сили,ні кроку назад.
Прикро коли керують профани.
А зараз знов дискредитація генерала.Згідно новим темникам Офіса президента Михайло Подоляк назвали Залужного «призначеним менеджером». Кострубате намагання мінімізувати авторитет та значимость Головкома. Але це багато про що говорить. Говорить про те, що якщо Залужний для Банкової ’менеджер’, то війна для них бизнес-проект. За термінологією треба уважно слідкувати. Але якщо клієнт на прізвище Зеленський замовляє своєму ’менеджеру’ Подоляку дискредитацію Залужного, то мені цікаво, що вони будуть робити з черговим наступом росіян? Назовуть його кризою, та просруть так само, як це зробив Подоляк на виборах в мери Києва, коли його клієнт викинув десятки мільйонів доларів, а зайняв останне місце?
Подоляк заявив, що не розуміє, чому інформація про можливе звільнення Залужного викликала широку реакцію і назвав це «загадковим».
екатериналуиза• 01 февраля 2024
Ответ дляyour style
стефанчука і арахамійку ще туди ж
а як же безумна ? вона повинна подавати патроні.анка,б...ть кулеметниця.
your style• 01 февраля 2024
Ответ дляекатериналуиза
точно:) бур’яна -кулеметниця
iroman• 01 февраля 2024
Ответ дляРеверанс
Хочу побачити в окопах на 0 ермака,подоляка,буданова,резнікова,умерова,зеленського і всю цю шайку.
Як всі розуміють,як треба воювати то хай власним прикладом покажуть,як втримати посадку тільки з гранатами та калашами.
Он вже й недовдова Да Вінчі почала писати,що стріляти виявляється нічим.
И Данилова туда же.
МАМА НИКИТКИ-2• 02 февраля 2024
Ответ дляebbi
Фаворит не фаворит,але від посади відмовився.Значить не дурень,віддано заглядаючий у очі короля.Ніхто у нього не питав,чи бажає він ним бути.А що там собі намріяв президент...
Все просто. Порівняння було не на користь. Втім це стосується будь-кого, ким замінять Залужного. Навіть про перемогу народ скаже, що С Залужним було б бистріше і без втрат. При такому рейтингу довіри, розумний не чіпав би. Тим більше, що народ в Украіні любить тих, кого скривдили.
МАМА НИКИТКИ-2• 02 февраля 2024
Ответ дляInna_ya_krasivaya
К сожалению, это реальность а не пугалка. Сбросить вам что творит росия на окупированных территориях или вы принциально закрываете на это глаза?
Вона з тих, хто какаяразница.
МАМА НИКИТКИ-2• 02 февраля 2024
Ответ дляДана-Нирвана
Я не верю в надеждина, это темная лошадка. Если его допустят к выборам - точно марионетка кремля
У Надєждіна куратор Кірієнко. Звісно це лялька кремля.
Цікаво не сама персона, пофіг на неї. А те, що на мацковіі прозрівати потроху почали, і царя пробувати міняти.
Хоча навряд чи буде результат. Читала цікаву думку, що лиса міль онуків готує на трон. Приємственість влади вже скоро в дії.

Inna_ya_krasivaya• 02 февраля 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Походу решил что он Николай 2
МАМА НИКИТКИ-2• 02 февраля 2024
Ответ дляМандарина
Не вижу связи между Арестовичем и мной. Вообще никакой)
Если вам хочется поговорить обо мне, можете написать в ЛС.
Хочу. На питання відповідь буде? Україна вже Нє фуфуфу?
МАМА НИКИТКИ-2• 02 февраля 2024
Ответ дляNata2907
Удалено администрацией...
У вас завжди є змога виіхати в скрєпну. Там лайтовий режим для таких як ви.
МАМА НИКИТКИ-2• 02 февраля 2024
Ответ дляInna_ya_krasivaya
Походу решил что он Николай 2
Нє, Петро, ой, володимир 1
Та обізяна себе то з Петром порівнює, то зі сталіним. Ще ванькою грізним захоплюється.
Правда є підозра, що це всі очільники мацковіі, яких той чучмек знає. Ну ще 2 катьок
Nata2907• 02 февраля 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Ви мені там житло купите?
Реверанс• 02 февраля 2024
Ответ дляекатериналуиза
В калібрах патронів Безумна не розбереться.
Не впевнена що знає,де права рука,а де ліва.
Таку особину тільки на розмінування пустити.Хоч якась користь з нікчеми
екатериналуиза• 02 февраля 2024
Ответ дляРеверанс
згодна цілком і повністью .в мене щє дуже розвинута уява , зразу картинки перед очіма,розмінування безумною дуже гарно виглядає.)))))))))
felin• 08 февраля 2024
Ответ дляdiamond_shop
задовбали! скільки можна працювати на русню? шкодую, що ми не в Ізраїлі, там би ці ’джерела’ усі виловили та пересаджали по в’язницях за виток секретної інформації, або за розгін брехні
Ну, як брехня?