Dumky• 01 февраля 2024

Зеленський все-таки звільнить Залужного?

Джерело: Зеленський оголосить про звільнення верховного командувача України протягом кількох днів через розбіжності навколо війни
Навіщо це все?(((
https://www.cnn.com/2024/01/31/europe/zaluzhny-ous...
Мандарина• 01 февраля 2024
Арестович возвращается уже😂

your style• 01 февраля 2024
Ответ дляРеверанс
Хочу побачити в окопах на 0 ермака,подоляка,буданова,резнікова,умерова,зеленського і всю цю шайку.
Як всі розуміють,як треба воювати то хай власним прикладом покажуть,як втримати посадку тільки з гранатами та калашами.
Он вже й недовдова Да Вінчі почала писати,що стріляти виявляється нічим.
стефанчука і арахамійку ще туди ж
Barkas• 01 февраля 2024
Ответ дляrivara
Он Буданов отказался, так сегодня в новостях и наступление он на весну готовит ( при этом он этого не говорил), и арестовичу справку за границу выдал. ( У арестовича трое детей) и уже Гур официально опроверг, что они выдавали. Вместо того что бы заниматься своим делом, ( в том числе и Залужный) вынуждены заниматься играми наших политиканов . В военное бл..а время
Шкода, що ОП чітко й офіційно не можуть висловитися з приводу відставки Залужного, переколотили пів-світу і мовчать.
your style• 01 февраля 2024
Ответ дляnezhinka
Якщо він не хотів, то навіщо погодився, а не пішов голосно у відставку, звернувши увагу суспільства на те, що влада планує фактично самогубство особового складу?
а чому він повинен йти голосно у відставку?
Barkas• 01 февраля 2024
Ответ дляrivara
Как вы себе это представляете? Он военный, он на службе. кто у нас Верховный главнокомандующий вооруженных сил Украины?
Звичайно, звільняєшся зі служби - і ти вже не воєнний, говориш, що хочеш. Україна - понад усе, навіть понад власну кар´єру.
Barkas• 01 февраля 2024
Ответ дляyour style
Я написала.
rivara• 01 февраля 2024
Ответ дляnezhinka
А где это в войну с военной службы увольняют?) Переводят, списывают..ему самострел надо было сделать? Конееечно- ото б было вам всем шоу, знатное
ebbi• 01 февраля 2024
Ответ дляРеверанс
Бо зе копіює росію,тупо калька з тирана путіна
Не лякайте мене,і так думка про маленьких наполеонів залізно в голові сидить
ebbi• 01 февраля 2024
Ответ дляРеверанс
Наступ провалився через зібрану ставку Зеленського з неслуживих пацанів і звичного ’помолчи Валера,пусть умние люди скажут’.
Якби квартал не займався тим в чому не віддупляє,були б інші наслідки.
Нащо дебільна Ставка з цивільними,для чого?
ермак служив?
зеленський служив?
НІ
А командувати так хочеться
П...ць

Kalinaira• 01 февраля 2024
Ответ дляSo_so
Мне кажется, что Зеленский не видит другого выхода. Он долгое время (уж не знаю сам по себе или это его офис формировал ему такую бульбашку) жил в ситуации ’мы уже выиграли’.
И Залужный никак не мог через эту стену пробиться. Отсюда то эссе в Экономист.
Залужному нужна мобилизация.
Мобилизация это огромный удар по положению Зеленского внутри страны.
А может сценарий к выборам ?
Реверанс• 01 февраля 2024
Ответ дляМандарина
Арестович возвращается уже😂
Перший мільйон вже витратив на віллу,їде за другим?Що б на життя хватило?
Реверанс• 01 февраля 2024
Ответ дляnezhinka
Віддав свій отриманий в спадок мільйон доларів на снарягу ЗСУ офіційно,два роки тримав оборону проти переважаючих і технічно і чисельністю росіян,і по волі зеленої мавпи мав би кинути Україну напризволяще?
Залужний генерал Перемоги
МАМА НИКИТКИ-2• 01 февраля 2024
Не звільнять. Давлять, щоб сам заяву написав.
А взагалі, вони там взагалі дебіли? Повні? Рейтинг довіри Залужного під 90% - звільнять, буде 100% готовий політик.
Ну і кажуть в Броварах військові збиратись почали, коли новини про звільнення з’явились. Дівчата, хто з Броварів, це правда?
МАМА НИКИТКИ-2• 01 февраля 2024
Ответ дляМандарина
Арестович возвращается уже😂
Мене завжди цікавило. Що ви робите на українському форумі? Вам Україна вже не фуфуфу?
МАМА НИКИТКИ-2• 01 февраля 2024
Ответ дляrivara
Залужному пропонували НЕ військові посади.
Barkas• 01 февраля 2024
Ответ дляРеверанс
Залужний генерал Перемоги
Я не проти, але не треба робити з когось ідола. Людям потрібна ідеальна постать, але без критичного мислення нам не вижити. Перемоги поки що немає, так що і генералів перемоги теж.
Реверанс• 01 февраля 2024
Команда Залужного всі штабні його висловили свою думку,йде Залужний вони з ним разом.
Це буде найкрутіший подарунок росіянам від презедента Зеленського
Barkas• 01 февраля 2024
Ответ дляrivara
Ясно, у нього просто не було вибору. Поклали людей на мінному полі, у голові не вкладається.
Реверанс• 01 февраля 2024
Ответ дляnezhinka
Є безумовна довіра народу і армії саме до Залужного,ніхто не ангел.
Але він вже зробив неймовірні речі і зумів відкинути своїми операціями росіян.
Якби не дебіли від влади то по Лисичанську,Сіверодонецьку,Бахмуту могли б бути інші результати.
Якби зельц прислухався хоч на секунду не до ермака,а до союзників і не перешкоджав би будуванню фортифікаційних укріплень,такого швидкого захвату України не сталось би.
Він же робить все навпаки

Реверанс• 01 февраля 2024
Ответ дляnezhinka
Взвод операторів-дронщиків яких кинули штурмовиками в посадку,звідки ні один не повернувся Вам як?
Генералу Сирському привіт від сімей загиблих
Barkas• 01 февраля 2024
Ответ дляРеверанс
Я що, десь Сирського хвалила? Якби у нас у правлячій верхівці хоч хтось був молодець, то у нас хоч щось було б в країні добре.
baluevadara• 01 февраля 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
А що це в Броварах військові роблять?
Всі військові на фронті
baluevadara• 01 февраля 2024
Ответ дляРеверанс
І що нікого не покарали! Залужний в курсі цього усього і ніякої реакції
ebbi• 01 февраля 2024
Ответ дляnezhinka
А вони завжди мовчатьЗгадайте,безмозглу-вкинули,ату сказали,що їм треба зробили і по норах поховалися.
nenatasha• 01 февраля 2024
Ответ дляbaluevadara
А що це в Броварах військові роблять?
Всі військові на фронті
прямо всі 800 000 на фронті?
ebbi• 01 февраля 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Ото ж.Може якби не рейтинги,то спала б влада спокійно.А так ...Прям співпадіння,тільки рейтинги розповсюдили,де президеньа обставили,так і понеслося.Видно,була остання крапля...Бідосі
Реверанс• 01 февраля 2024
Ответ дляbaluevadara
Сирський фаворит Зеленського,Залужний не вступає в протистояння з президентом,навіть коли презедент веде себе,як нікчемний ідіот.
ebbi• 01 февраля 2024
Ответ дляРеверанс
Ну тут ви лукавите.Вже говорили про це.Взводом не Сирський керує.Навіщо через голови скакати?Якщо ми хочемо до людей доносити правду,ми не можемо казати неправду,або трішечки недоговорювати.Якщо ми за правду і прагнимо,щоб люди нам вірили
baluevadara• 01 февраля 2024
Ответ дляnenatasha
прямо всі 800 000 на фронті?
Ну є ще які сидять в тилу. А у нас як завжди не має ким замінити і зробити ротації
ebbi• 01 февраля 2024
Ответ дляРеверанс
Фаворит не фаворит,але від посади відмовився.Значить не дурень,віддано заглядаючий у очі короля.Ніхто у нього не питав,чи бажає він ним бути.А що там собі намріяв президент...