ИзЮмрудная• 01 февраля 2024

Коротко про мої побачення на СЗ

Не встигла розкачатись, а вже всьо, упустила шанс))
дамаБезСобачки• 01 февраля 2024
Ответ дляПерша скрипка
они так не настырно пишут,что потом на свидание пропадает идти охота
Я ходжу регулярно.. ну що сказати- це пипець))))

дамаБезСобачки• 01 февраля 2024
Ответ дляПерша скрипка
там или женатые,озабоченные или ищущие вечный идеал
А ще є такі, що ціну собі не складуть, такі короновані хаха. Я прям дивуюсь, бачила таке лише у дівчаток, але щоб чоловіки... жесть.
Перша скрипка• 01 февраля 2024
Ответ длядамаБезСобачки
я берегу свою психику-все в переписке стараюсь узнать
дамаБезСобачки• 01 февраля 2024
Ответ дляПерша скрипка
Це не можливо. І ще скажу, що приходять зовсім не ті люди, що на фото.
Перша скрипка• 01 февраля 2024
Ответ длядамаБезСобачки
еще хуже выглядят в жизни
дамаБезСобачки• 01 февраля 2024
Ответ дляПерша скрипка
еще хуже выглядят в жизни
Дуже рідко краще))) є просто не фотогенічні. Але проблема з доглянутістю це №1.
Перша скрипка• 01 февраля 2024
Ответ длядамаБезСобачки
был один солидный мужчинка-но в реале за чаепитием мат пере мат через слово,скучный,лицо как пропитое -только одет хорошо
дамаБезСобачки• 01 февраля 2024
Ответ дляПерша скрипка
Ну зовнішність я не оцінюю взагалі, вона мало що значить. Або на 1 побаченні приходить гарний, на другому як бомж..
Герцогиня• 01 февраля 2024
Мені один в першому повідомленні написав ’19 см любви’. Я уточнила, чи це все, що мені потрібно знати про нього, а як же діаметр? Прислав фото )

дамаБезСобачки• 01 февраля 2024
Ответ дляГерцогиня
Ойой мені ніхто ще геніталії не висилав...)))
автор ИзЮмрудная • 01 февраля 2024
Ответ длядамаБезСобачки
Ой,ну таке я поки що тільки читала, мабудь одразу можна розвертатись і йти, якщо інший тіп прийшов
Перша скрипка• 01 февраля 2024
Ответ длядамаБезСобачки
один парень написал,что мол ужас как девушки ходят на свидание-как подростки в оверсайзах с секонда,на фото мол была на каблуках с фотосессии-почему не порадовала его при встрече
дамаБезСобачки• 01 февраля 2024
Ответ дляИзЮмрудная
По суті так, якщо зовнішність не співпадає і вам він явно не подобається, то ловити нічого, це трата часу.
дамаБезСобачки• 01 февраля 2024
Ответ дляПерша скрипка
Так, теж чула таке від одного. Але спеціально прийшла на зустріч в джинсах
Перша скрипка• 01 февраля 2024
Ответ длядамаБезСобачки
еше не хватало в вечернем платье, мейкапе и укладке
автор ИзЮмрудная • 01 февраля 2024
Ответ дляПерша скрипка
Дейстаітельно, прийшла на побачення до незнайомця своїм ходом, чого шпильку не взула взимку))
автор ИзЮмрудная • 01 февраля 2024
Ответ длядамаБезСобачки
Було таке, що по дорозі до кафе своїми думками щодо війни відіернув, я з чемності такі пішла і спілкувалась, але треба було одразу йти
Перша скрипка• 01 февраля 2024
Ответ длядамаБезСобачки
а на фото какой?с иголочки?
дамаБезСобачки• 01 февраля 2024
Ответ дляПерша скрипка
а на фото какой?с иголочки?
На 20кг легший, без третього підборіддя, стрижений

Пьяная вишня• 01 февраля 2024
Автор,какой город?
автор ИзЮмрудная • 01 февраля 2024
Ответ дляПьяная вишня
Автор,какой город?
Київ