Губка Боб• 01 февраля 2024

Поховання та допомога грошима

Не знайшла категорії під таке питання. Пишу тут. Скільки на похороні треба давати коштів родині загиблого і чи завжди треба давати? Біда в родині близької знайомої. Скільки дати, щоб і не образити? Для когось 500 гривень це не гроші
Говорю відверто• 01 февраля 2024
А хто дивиться на ті гроші, в такій важкій ситуації? Які можуть бути образи? Це ж благодійність.

Трохи злякана• 01 февраля 2024
Давати, скільки вважаєте за потоібне. Ніхто не осудить.
Лгин• 01 февраля 2024
Дивне питання. Дати стільки, скільки не шкода
Попадалочка• 01 февраля 2024
По вашій можливості. Можете 500, дайте.
Говорю відверто• 01 февраля 2024
Я ховала молодшу сестру рік назад, не пам´ятаю навіть сумми, що люди зібрали, хто давав , зовсім іншим були зайняті думки
Жена_КотораяСтена• 01 февраля 2024
300-500 гривень. Якщо дуже близкий можете більше
Диви яка я пава!• 01 февраля 2024
Ніхто не дивиться на суми
Що принесете і добре
У нас несуть крупи хліб і гроші
Vivianna_• 01 февраля 2024
символически
если не располагаете
Ламборджини• 01 февраля 2024
Менше місяця тому ховали близького родича, ми давали 3 тисячі. Менш близькі тисячу-дві. Допомагали з похороном, тож бачила.
Також всі несли печиво, цукерки

Ms. Любмая жена• 01 февраля 2024
ну была беда у близкого друга - от шахеда погибли люди - дали 300 долларов
была беда у папиного друга - невестка погибла я их не знала - скинула на карты 1000 гр
любая копейка нужна будет
аромат Жука• 01 февраля 2024
Мне родственники от которых не ждала, очень хорошо помогли, а тех кого считала близкими, те вообще не спросили есть за что хоронить, давать не обязательно, если у вас проблемы с деньгами, может помощь нужна какая то, предложите, даже просто выслушать...в такие моменты очень тяжело
Без образів• 01 февраля 2024
Мне давали недавно, любая сумма пригодится. Не отслеживала, кто сколько дал, всем благодарна. 500 ок
Всіх підсаджую• 01 февраля 2024
Даю столько, сколь могу.
Или вы будете брать кредит, что б ’не ударить лицом в грязь’ 500-та гривнями?
Краля-Галя• 01 февраля 2024
Ответ дляГоворю відверто
Те ж саме. Рік тому хоронили свекруху. Хто що і скільки давали ні я, ні оловік, ні його сестра і не зрозуміли. Гроші давала усім трьом, ще й передавали. Ось тільки конверт з робити був.
Виниловая пластинка• 01 февраля 2024
Все пр- разному. Кто 200 грн дал, кто 500, кто 1000, кто 10000, кто 300 евро. Боагодарна всем. Не от всех даже ждала. Всем большое спасибо за все, даже за просто звонок.