Покоління, яке виросло на добрих діснеєвських казках і фільмах про супергероїв, в очікуванні світлих новорічних і різдвяних свят, в ілюзії того, що цей світ безпечний і добрий.
Але ж як подумати - будь-яка стабільність будь-де знаходиться під загрозою. Хто читав Камю Чума - в кінці людство перемогло коричневу чуму (нацизм), але щасливий кінець не настав, бо криси поховалися на певний час, допоки знову не буде в них потреби. Супергероїв немає і ніхто не прийде рятувати світ.
Там де-будь які цивілізовані рамки зняті, особливо в умовах війни, робиться таке, що можна зійти з розуму. Досить поставити мене чи вас в умови виживання з пустими магазинами і аптеками, і ми з милих жіночок перетворимося на безжалісних убивць? Дуже добре це у Стівена Кінга показано в романах Імла і Під куполом. Страшно на що здатна людина без цивілізованих рамок. Голодні ігри в чистому вигляді. До речі, хто не читав роман, почитайте, він геніальний (не фільм).
І тако вчила би дітей крім мов навичкам виживання в диких умовах і самообороні, бо хто його знає яким буде постапокаліптичний світ.
Ответ дляlilu1990
До речі, якщо лікар або вчитель буде емпатичним до кожного, або будь-хто хто працює з людьми, то він вигорить буквально за декілька років. Випробувано на багатьох знайомих і собі - лікарях, учителях, нянях, соц працівниках. Відсторонюватися від чужих проблем і не перейматися сильно - без цього ти не зможеш працювати в цих професіях довго.
так, це правда. що вигорить, але ємпатія це не завжди відать себе всю, а просто мати повагу лише хоча б , а не послати людину
Natalia505• 01 февраля 2024
Вся тема насправді, для мене соплива і нікчемна. Вах, вах я вірила в рожевих поні і суперменів, а мене йпт обманули. Бо ви нік...я в цьому житті не бачили, автор. Почніть цікавитись реальними історіями, реальних людей, героями нашого часу, ви офігєєте від власної слабкості і ниття. Не читайте фантазії, дивіться в реалії.
Ответ дляNatalia505
Natalia505• 01 февраля 2024
Ответ дляlilu1990
80 90 тібули відносно цивілізованими. А я кажу за апокаліптичні сценарії.
Де апокаліптичні сценарій? Може ви пережили Хєросіму чи голодували у 33 році? Про що мова взагалі? І навіть тоді були люди які залишались людьми.
Natalia505• 01 февраля 2024
Ответ дляlilu1990
А ви думаєте ми то не повторимо так чи інакше?
Ми не повторимо, підарасія повторює. Ми у своєму цивілізаційному розвитку вже далеко попереду, а ці виблядки як були варварами так і лишились.
Ответ дляNatalia505
Ми далеко попереду?
гринкевичам то забули розповісти. Та й порядки в армії у нас далеко не такі прогресивні, як ми собі думаємо. Чистий совок
Natalia505• 01 февраля 2024
Ответ дляlilu1990
Ми далеко попереду?
В родині не без виродка. Ідеального світу не існує.
Лет 10 назад в 23 года еще не была циником. Но жизнь быстро показала кто есть who. Но после нескольких предательств от самых близких уже не верю почти ни во что. Сам факт войны меня морально не убил, наоборот вывел из депрессии многолетней. Единственное я не понимаю зачем детям в детстве рассказывают о понятиях, честности и прочем и требуют исполнения, если сами же потом и предают.
Natalia505• 01 февраля 2024
Ответ дляKusyka
Для того, щоб діти були кращими за батьків. В них є всі шанси.
Natalia505• 01 февраля 2024
Ответ дляlilu1990
Добрими і вихованими не значить кращими.
Доброта, одна з частинок цього пазлу. А виховання це взагалі окрема, величезна тема.
Ответ дляBell75
Мы в Харькове в январе - марте 22 года без магазинов и аптек не превратились как вы выразились в безжалостных убийц. Наоборот , люди сплотились и делились последнии .
І черги один одному займали, або купували зразу на всіх, а потім ділилися хто що взяв
Natalia505• 01 февраля 2024
Ответ дляMasterMai
А чого тільки до Діснею причепилися
Мене лякає Крошка Єнот , який співав що «ат улібкі станєт всєм светлей» і люди, що виросли на цьому віддають накази вбивати наших дітей
Ну не треба крошку єнота звинувачувати, він ні в чому невинний. Ті буряти ростуть як Мауглі. Документальних серіалів є купа про їхнє безтурботне життя, як в років п´ять воно вже на річку човпе рибу ловити, жерти хоче, а маманя піч топить. Мультики тут ні до чого, це суспільство неуків. Як часто ви бачили чи чули про науковців бурятів? Вони навчені виживати але жити як люди ні.
Ответ дляNatalia505
Якби Україна залишилась ядерною державою, все було б по іншому.
Ні, війна би була тоді в 91 році. Нічого б нам не дала б та ядерка. У нас немає політиків, що думали б стратегічно на 20-30 років вперед. Вони приходять до влади на 4 роки красти як в останній день з гаслом - після мене хоч потоп.
і ми всі дозволяли це і продовжуємо дозволяти. Тому всі винні, не тільки ті, що виміняли ядерку на якісь інші преференції.
Ответ дляNatalia505
Так я в не про бурятів - буряти стадо, прийшли і вбили. А хто віддав наказ? Наказ віддав офіцер, полковник, генерал, якому в середньому 40-45 років
А це як раз часи «крошки єнота»
Мелитрисса• 01 февраля 2024
Да я по поводу людей особо иллюзий никогда не питала, в условиях безнаказанности и необходимости выживания многие становятся монстрами, но кто-то и остается человеком. И да, не мешало бы учить детей основам выживания, потому что в условиях апокалипсиса большинство из нас вымрут, потому что не смогут найти еду и согреться, не смогут себя защитить от тех, кто захочет нас убить. Про выживание лучше Ходячих посмотреть, наличие зомби там особой роли не играет, они там чтобы интереснее было.