Рання пташка• 01 февраля 2024
Ваш найдорожчий флакон парфумів
Скільки в вашій колекції коштує найдорожчий аромат? І яку максимальну суму готові віддати за одні парфуми?)
В мене напевно Кіліани одні з дорогих, але якщо добре пошукати- то і ще дорожчі знайдуться😄
Бабо-лебідка• 01 февраля 2024
Ответ дляАнонимарик
думайте, как вам удобней
а я просто посмеюсь, наблюдая
выпивая, вы хотели сказать
Теща дочки• 01 февраля 2024
На даний момент у мене досить бюджетні флакони:Mancera,Lalique, Molecule,Guess,Datura ну і шт 10 пробників
Форточка• 01 февраля 2024
Ответ дляА поговорить?
Тіфані Роуз Голд, 50 мл, коштували 100 дол рік тому.
В моєму списку бажаних парфумів
Рання пташка
• 01 февраля 2024
Ответ дляЦаревна в уггах
Наверное,белуга герлен
Як вам цей аромат? Флакони їх подобаються, ще кришечки можна вибрати різноманітні, різних кольорів, які сподобаються😍
ВільнаНазавжди• 01 февраля 2024
Ответ дляА поговорить?
скажіть вам пахне цукром чи бинтами? Мені так подобаються у флаконі, такі смачні, а на мені пахнуть йодом та бинтами ((( шкіра холодна.
Мне гнойными йодными бинтами. Единственный парфюм, от которого хочется
.
Царевна в уггах• 01 февраля 2024
Ответ дляРання пташка
Ну як ..дуже рідко можу їм користуватися. Солодкий, важкий, стійкий ,у кінці робить вже диру у голові. А ще набридає кожному відповідати,що за парфюми на мені)))) не часто зустрінеш такий мабуть
Анонимарик• 01 февраля 2024
Ответ дляБабо-лебідка
выпивая, вы хотели сказать
еще варианты?
вот мне интересно, такие откровенные потуги унизить, вы считаете за остроумие?
я всего лишь указала, что вы не правильно читаете слово, меряясь письк*ми, ось, простите, стоимостью духов
а вас - как понесло...
поэтому, жгите дальше ))
я прекрасно знаю, что из себя представляют люди такого сорта
а вас - как понесло...
поэтому, жгите дальше ))
Рання пташка
• 01 февраля 2024
Ответ дляЦаревна в уггах
Так, він рідкість)) ну і гарний значить…я його не бачила в Україні в магазинах🤷🏻♀️
Дуже хочу з ним познайомитись також❤️
А у нас макарошки• 01 февраля 2024
Ответ дляРання пташка
Та ну, ви чого🤗
Парфуми для жінки це святе)) настрій +1000, кайф же, не шкодуйте.
Я навіть не розумію, навіщо вони треба, та ще й за такі гроші.
НеКонец-Света• 01 февраля 2024
Ответ дляКраїна мрій
Принципово дорожче 100 евро парфуми не купую
Вот и мне нравится такой принцип. Теперь осталось дождаться чтоб мои хотелки подешевели до этого уровня
Рання пташка
• 01 февраля 2024
Ответ дляНе виправдовуюсь
Дуже важлива інформація 🤣
Так заздрить, аж підгорає😂 назву правильну навіть вивчила, а парфумів нема, а ми такі не правильні, бренд не так називаємо- а парфуми маємо і не одні, от і бомбить в людини внутрішня жабка)
Країна мрій• 01 февраля 2024
Ответ дляНеКонец-Света
Ну мне повезло, то, что мне нравится, можно купить до сотни ))
Теща дочки• 01 февраля 2024
Ответ дляРання пташка
Може покажете фото ваших дорогих флаконів, бо поки це лише слова))
Рання пташка
• 01 февраля 2024
Ответ дляТеща дочки
Я б показала свої 13 флаконів КіліанІВ, але думаю ще жінка сьогодні не засне, не травмуватиму її психіку, вона і так не змогла спокійно пройти повз мого правопису)))😂
Благоуханочка• 01 февраля 2024
Ответ дляАнонимарик
просто смешно читать, как сэло бахатсвами фастается
Вас у темі хтось силоміць тримає?
Ванна Тазиковна• 01 февраля 2024
Килианы, форды сто мл, это самые дорогие вроде. Делины, hfc. До десяти или десять с небольшим отдавала за флакон.
Чорт і Шо• 01 февраля 2024
Ответ дляРання пташка
Яка ви гідка🤢🤮
Рання пташка
• 01 февраля 2024
Ответ дляЧорт і Шо
Яка ви гідка🤢🤮
Почитайте, що вона писала мені, гидка тут точно не я. Чи ви з її групи підтримки правопису?))
Рання пташка
• 01 февраля 2024
Ответ дляТеща дочки
Відкрийтесь, якщо хочете і я особисто вам скину
Рання пташка
• 01 февраля 2024
Ответ дляЩастя-здоровля
Сегодня купила 75 €, 30 ml
Не бачила таких) класні?
Щастя-здоровля• 01 февраля 2024
Ответ дляРання пташка
Не бачила таких) класні?
Интересные- однозначно. Нужно тестить индивидуально.
Я шла за другими, затестила этот ради любытства, через час поняла, что без них не уйду. Купила.
А поговорить?• 01 февраля 2024
Ответ дляФорточка
В моєму списку бажаних парфумів
о вони чудові, для мене це парфуми на вихід, на вечір)
Теща дочки• 01 февраля 2024
Ответ дляРання пташка
Ні, мені не потрібно від вас фото, в темі виглядаєте не переконливо;)