Ластовиння• 01 февраля 2024

Безпечні цукрозамінники при діабеті 2 типу

Доброго вечора. Хто має довід. Які цукрозамінники є безпечними для діабету? Які з них ви використовуєте і куди додаєте?
Гарантую неперелевки• 01 февраля 2024
Стевія

Яжемать Мне можно• 01 февраля 2024
Ніякі, іноді мед в межах хо
Янетта2• 01 февраля 2024
У мойого чоловіка діабет 2 типу, лікар сказала що тільки стевія, іноді ложку меду можна.
Пуки-куки• 01 февраля 2024
только стевия.
Барвіночка• 01 февраля 2024
Я не диабетик, но родители , пожтому есть склонностт. Кладу аптечный Ультрасластин. Мне он больше чем ставия нравится
Диви яка я пава!• 01 февраля 2024
Використовую сукралозу, та цукрозамінник Солосвіт у ньому сукралоза, стевіозид та ерітритол. Додаю усюди включаючи випічку та напої, навіть варення варю з ними. Чисту стевію не люблю за її специфічний присмак.
автор Ластовиння • 01 февраля 2024
Ответ дляДиви яка я пава!
У вас діабет? Цукор від цього не скаче? Підкажіть, варення варите так само, тільки замість цукру замінник чи є особливості? Читала що еритритол не підходить, бо кристалізується варення. Але не перевіряла. І як воно зберігається, бо цукор натуральний це консервант, а в такому варенні що не дає зіпсуватись?

автор Ластовиння • 01 февраля 2024
Ответ дляПуки-куки
только стевия.
Ви купуєте її в якому вигляді? Багато де стевія написано, а у складі тої стевіі малий %
автор Ластовиння • 01 февраля 2024
Ответ дляЯнетта2
Підкажіть, будь ласка, яку марку купуєте?
автор Ластовиння • 01 февраля 2024
Ответ дляЯжемать Мне можно
Ніякі, іноді мед в межах хо
Думала мед взагалі заборонено, у нього глікемічний індекс високий
Пуки-куки• 01 февраля 2024
Ответ дляЛастовиння
мама покупает и траву и таблетированную. но чаще траву.
JulJul07• 01 февраля 2024
Ответ дляДиви яка я пава!
Сукралозу не можна при діабеті
автор Ластовиння • 01 февраля 2024
Ответ дляПуки-куки
Дякую!
Семенівни сусідка• 02 февраля 2024
ерітритол
Янетта2• 02 февраля 2024
Ответ дляЛастовиння
GREEN LEAF, вона і на вигляд схожа на цукор.
автор Ластовиння • 02 февраля 2024
Ответ дляЯнетта2
Дякую! Але там у складі стевії малий %, в основному еритритол. Лікар дозволив цей цукрозамінник?
Янетта2• 02 февраля 2024
Ответ дляЛастовиння
Цей нюанс не уточнювала, мені здається прямо чиста стевія мало де зустрічається. Тут більше орієнтуватися на кількість, якщо в день одну ложку з кавою думаю нічого страшного не буде. А якщо прямо все підсолоджувати, то невідомо. Як і у всьому повинен бути свій баланс.
автор Ластовиння • 02 февраля 2024
Ответ дляЯнетта2
Дякую)
Диви яка я пава!• 02 февраля 2024
Ответ дляЛастовиння
Так, маю діабет другого типу, ніяких особливостей немає, варення варю з заморожених ягід небагато, зберігаю у холодильнику. Півлітрову банку за пару тижнів з’їдаю з чаєм.

Диви яка я пава!• 02 февраля 2024
Ответ дляJulJul07
Сукралозу не можна при діабеті
Два роки вживаю сукралозу, вона має нульовий глікемічний індекс. Усе добре.
автор Ластовиння • 02 февраля 2024
Ответ дляДиви яка я пава!
Дякую дуже!
JulJul07• 03 февраля 2024
Ответ дляДиви яка я пава!
А інсуліновий індекс сукралози бачили?
автор Ластовиння • 03 февраля 2024
Ответ дляJulJul07
А інсуліновий індекс сукралози бачили?
Я ось сама не можу цю інформацію знайти, в Гуглі нічого( тільки глікемічний індекс знаходжу
JulJul07• 03 февраля 2024
Він в неї, ніби й нульовий, але є дослідження, що вона впливає на інсулін резистентність
автор Ластовиння • 03 февраля 2024
Ответ дляJulJul07
А щодо еритритолу, мальтози ви щось знаєте? Бо теж наче й пишуть що можна, але вже в усьому сумніваюсь
Диви яка я пава!• 04 февраля 2024
Перевіряйте усе на собі, глюкометр на поміч. Вжили продукт з їжею чи напоєм, та перевірили через дві години. Не вживайте тільки цукор, біле борошно, мед більше половини чайної ложки, усе інще тестуйте та записуйте.
автор Ластовиння • 04 февраля 2024
Ответ дляДиви яка я пава!
Дуже дякую за пораду!
JulJul07• 15 февраля 2024
Ответ дляЛастовиння
Мальтоза також на інсулін впливає
JulJul07• 15 февраля 2024
Ответ дляДиви яка я пава!
Але, окрім вимірювання глюкози, потрібно попереджати підвищення інсуліну
автор Ластовиння • 15 февраля 2024
Ответ дляJulJul07
Підкажіть, а як це контролювати? Глюкозу можна глюкометром. А інсулін як?