Чудо Ф_ф КеДаХ• Изменено 02 февраля 2024
Мой любимый красивый парень. Люблю его. Самый харизматичный мужчина
Маленький милый мальчик, пупсик. Самый красивый и секси. Согласны?
Пухнасті штани• 02 февраля 2024
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Неё. Не люблю латиносов
Аргентинцы такие же латиносы, как я - японка. Практически все население жителей Аргентины- выходцы из Италии, Испании и т.д.
Оновлена версія• 02 февраля 2024
Ответ дляПухнасті штани
Как оказалось там много украинцев эмигрантов в начале 20 века..
Пухнасті штани• 02 февраля 2024
Ответ дляКуратор дебошей
Опять вы с ним)))
Ой, как хорошо получился на удивление
Чудо Ф_ф КеДаХ
• 02 февраля 2024
Чудо Ф_ф КеДаХ
• 02 февраля 2024
Ответ дляПухнасті штани
Окей))
Пухнасті штани• 02 февраля 2024
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Клуни безгубый и лицо озабоченого и хитрого васи)) не мое)
Ой, так ви ’збоченка’, вибачте, не знала, беру свої слова взад 🤣🤣🤣
Пухнасті штани• 02 февраля 2024
Ответ дляОновлена версія
И наши тоже, да. Дедушка мэра Буенос Айреса - с Одессы
Чудо Ф_ф КеДаХ
• 02 февраля 2024
Ответ дляПухнасті штани
Клуни очень неприятный внешне
Апрель Ивановна• 02 февраля 2024
Ответ дляПухнасті штани
В мене навіть чоловік аргентинець, разом за Мессі вболіваємо ))
А я пригадую як я стала вболівальником саме Аргентини. Був ЧС 1990 року, грали Аргентина - срср.
Я ж завжди проти срср була, терпіти не могла то вялічіє. Хоч там українці в основному грали. Але то тепер розумію, а тоді чисто баба яга проти. Так за Аргентину й почала. Склад команди того чемпіонату досі пам´ятаю.
Я навіть мову вивчила італійську, щоб написати листа Марадоні 🤣🤣🤣 не питайте чому не іспанську, мені лише 13 років тоді було, гугла ше не було, в школі не вчили 🤣🤣🤣
Мама моя була спокійна. Марадона то був найкращий контрацептив 🤣🤣🤣 Каніджа ще красавчик такий патлатий був, блондинчик. Його я ’віддала’ 7 річній сестрі 🤣🤣🤣
Звожу з розуму• 02 февраля 2024
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Не думаю
Маленький милый мальчик, пупсик - а что ж тогда ? нос? тоже нехилый ...
Чудо Ф_ф КеДаХ
• 02 февраля 2024
Ответ дляЗвожу з розуму
Просто милый мальчик
Пухнасті штани• 02 февраля 2024
Ответ дляАпрель Ивановна
Я чемпіонат світу почала дивитись с 1994го. Завжди розривалась між Іспанією та Італією 😀
Апрель Ивановна• 02 февраля 2024
Ответ дляПухнасті штани
І українського коріння там багато. Дружину Батістути Ірина звуть. Не зовсім латинос ім´я.
Апрель Ивановна• 02 февраля 2024
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Клуни очень неприятный внешне
Пішла я спати. Завжди читаю Куні🤣🤣🤣
Чудо Ф_ф КеДаХ
• 02 февраля 2024
Ответ дляАпрель Ивановна
Пішла я спати. Завжди читаю Куні🤣🤣🤣
Окей)
Апрель Ивановна• 02 февраля 2024
А ще мені хорвати дуже подобаються.
Їх Слава Україні - це шедевр.
Ух, як згадаю, як ми всі дружно топили рейтинг фіфа за дискваліфікацію Дамагоя Віда.
Їх Слава Україні - це шедевр.
Козачка• 02 февраля 2024
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Я думала там кот.
А я думала, Дамиано Давид. Хотя он немаленький
Сільський ансамбль• 02 февраля 2024
Ответ дляВодійка хімарса
Снова вы. Сколько можно
автор троллит.
взяла фото некрасивого мужчины и троллит
ИграйМойГормон• 02 февраля 2024
Чого тепер тут цього містера Носатого постійно рекламують?
Репюхова пройшла він настав?
ИграйМойГормон• 02 февраля 2024
Ответ дляЗвожу з розуму