Уже 16 лет не сплю по ночам. Ложусь под утро и встаю в 10 -11. Ночью работается лучше всего. После рождения ребенка набрала... +50 кг. До родов колебалось +-10 кг, и я легко их сгоняла. Сейчас просто ужас. Сгоняешь 5 и набираешь 10. Тренер говорит, что если я не буду ложится спать в 10 вечера, то это не прекратиться никогда.
Мой организм бунтует как только слышит про 10 вечера. Да и я каждую ночь жду обстрел, чтобы переложить ребенка, если подтвердится. Раньше 4-х утра не могу уснуть.
Вопрос: можно ли жить в таком режиме и оставаться в хорошей форме? Или это взаимосключено?
Светмойзеркальце-ba95• 02 февраля 2024
Ой, у меня аналогично... Может в 6 и усну сегодня.
Не знаю, можно ли оставаться в форме в такому режиме. Но похудеть можно) У меня завтрак в 12, обед в 16, ужин в 20, +- час.
Ответ дляk1488
А ви щось робили для того, щоб заснути раніше, хоча б о 12-2 год???Той же мелатонін? Чи вже звикли і вам норм, і тільки фігура турбує?
Від недосипів, чула, що фігура буде страждати… от на мені це дійсно підтвердилось
Мені не комфортно лягати спати раніше 12-ї години. Якийсь психологічний бар´єр. Після народження дитини, то це взагалі тупо мій вільний час.
Ответ дляАся Карповна
У мене так само, почалося ще з часів універу, друга зміна, коли вчишся і усі справи домашні робиш вночі. Потім 2 дітей, робота через інет… але я почала пити мелатонін десь рік назад… бо вранці і вдень - то жах….
Ответ дляk1488
Мені від мелатоніну погано. Пробувала і нащ, і з iherb. Всю ніч лежу як ’в бреду’. І не сплю, і не не сплю. Таке як дрімота з жахами.
Кофеиночка• 02 февраля 2024
Якраз теж хотіла про це написати. Як ви, совенята, справляєтеся з усім??? Я весь день, як в бреду, бо засинаю під ранок, встаю об 11. А якщо керівник подзвонить о 8.00, то я наче з перепою🙁. Не можу зосередитися, тіло,як не моє. Робота відповідальна, добре що віддалено. Зате після 13.00 і до 19.00 у мене друге дихання)). На вагу впливає такий режим, бо прийоми їжі припадають на пізніше. Вранці немає сили, я розбита, вдень робота, увечері домашні справи, потім усі марні старання заснути. І це замкнуте коло.
Ксения_ksen• 02 февраля 2024
Так в цілому Ви ж спите годин 5-6?тоді норм,не всім треба 8 годин сну ,а режим сови у багатьох,для мене,наприклад жах встати в 7-8 ранку-я пів дня приходжу до тями,а норм себе почуваю коли лягаю в 2-3 ночі ,зараз от правда зовсім збився режим з обстрілами
Ответ дляalisarich
Можно, ваш тренер говорит глупости, оправдать хочет свою некомпетентность, сон , форма и вес абсолютно не связанные между собой вещи, я это точно знаю
Кількість сна впливає на вагу, тому що людина в стані хронічного стресу і недосипу, зазвичай, їсть більше.
ksusha1155• 02 февраля 2024
Тренер правий, ви так угробите себе. Подумайте про старість, щоб нормально жити, а не бути потім тягарем для дітей...