Княгиня пітьми• 02 февраля 2024

Матові фасади кухні

Дівчата, допоможіть порадою, кому вдалося з легкістю відмити ці сліди пальців та краплі від води! Вже не знаю, як і чим їх терти... .
автор Княгиня пітьми • 02 февраля 2024
Багато чула, мильним розчином. Протерла вологою мильною губкою, потім чистою, потім серветкою для скла... Все одно ж ті сліди! Вже аж до нервового тіку доводять мене ці фасади!

ГоловнаЯ• 02 февраля 2024
Zoom від Емвей. Не пошкодить фасади.
ВсеПроВсехЗнаю• 02 февраля 2024
А что сложного в матовых фасадах, это же не лакированные? Я пять лет пользуюсь Сиф кремом в малом количестве. Кухня белая матовая, как новая
Natalia505• 02 февраля 2024
Краплі від води мило не відмиє, їх гарно миють кислоти. Оцет, вода, миюче для посуди, змішайте, рушник або серветка з мікрофібри насухо витерти.
автор Княгиня пітьми • 02 февраля 2024
Ответ дляNatalia505
Оцет не пошкодить фасади?
Вишнёвая Леди• 02 февраля 2024
Никогда не было проблем с матовыми фасадами. Мою обычной пшыкалкой для стекла.
Natalia505• 02 февраля 2024
Ответ дляКнягиня пітьми
Оцет не пошкодить фасади?
Я ним мию все але якщо хвилюєтесь, спробуйте на ділянці де не видно спочатку.

Бубль Гум)• 02 февраля 2024
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
У мене теж біла матова кухня вдома залишилась. Я просто вологою тряпкою мʼякою проходила ) зрідка коли щось миюче використовувала.
Але може ще від фарби залежати, мабуть. Знімала рік квартиру з білою матовою кухнею - ледь змивались ти відбитки..
Зараз сіра матова на іншій квартирі.. і та ж фігня…
автор Княгиня пітьми • 02 февраля 2024
Ответ дляБубль Гум)
В мене теж сіра. Воно і не брудне, але на сонці капець ті плями((
Настасья Пицун• 02 февраля 2024
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
потому что белая может. у меня на сьемной темно серая, и да это пипец. сейчас вот солнце вышло сижу любуюсь на залапанные фасады. прохожу губкой со средством для посуды, потом тряпкой для стекла, эффекту ноль. Послушаю тут, что с этим делать.
Вишнёвая Леди• 02 февраля 2024
Ответ дляКнягиня пітьми
Пятна убирает обычное средство для окон
Моль Моллівна• 02 февраля 2024
Сіф крем. Мені найкраще
Душа компанії• 02 февраля 2024
У меня салатные фасады, текстура типа апельсиновой корки. Нормально оттирается все влажной тряпкой. Если сильное загрязнение, то использую губку с моющим для посуды или спрей для уборки на кухне, без кислоты. Потом протираю сухим полотенцем. На глянцевом кафеле сложнее с этим бороться.
Мрію про пончик• 02 февраля 2024
Ответ дляКнягиня пітьми
Засобом для миття вікон спробуйте
Яжемать Мне можно• 02 февраля 2024
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Лакірованниє - це глянцеві? Так з ними взагалі проблем немає, мити без проблем і не часто, кухня 8 років як нова і блищить чистотою
Стигла полуниця• 02 февраля 2024
Нет одного универсального, чтоб отмыло все покрытия.
Из проф.средств бывает только пятое поможет отмыть матовые фасады.
Намного легче моются глянцевые, стекломой и микрофибра затирочная
Бубль Гум)• 02 февраля 2024
Ответ дляКнягиня пітьми
Так, як сонце, або світло ввімкнула - то капець якийсь. І миючими страшно, бо воно ж не моє, і просто волога тканина не змиває.. :(
Муууумие• 02 февраля 2024
А кажуть ,що з матовими фасадами немає проблем. Добре, що я на це не повелась.