Детские_Будут?• 02 февраля 2024
Готель як правильно забронювати? Якщо вказую дит 12 років то дорожче на 2000 грн
Якщо вказую 2 дорослих ціна менша
Якщо вказую 1+1(12) то дорожче
Як воно правильно має бути
Звісно я хочу забронювати на 2 дорослих
Але тоді мені треба паспорт мати на того дорослого (дитину) чи як?
Пакет з літаком і готелем
Якщо вказую 1+1(12) то дорожче
Як воно правильно має бути
Звісно я хочу забронювати на 2 дорослих
Пакет з літаком і готелем
Детские_Будут?
• 02 февраля 2024
Якщо я вкажу дитина 12 то в літаку не треба паспорта
А якщо дорослий то будуть требувати?
Пригаю-цибаю• 02 февраля 2024
Вказувати так як є насправді і спокійно відпочивати.
Крім того ще при оформленні копії паспортів запросять.
Домашня Зюзя• 02 февраля 2024
Ответ дляДетские_Будут?
А якщо дорослий то будуть требувати?
Капець повний
База_птеродактилей• 02 февраля 2024
Двоє дорослих це двомісний номер ,може бути одне двохспальне ліжко.Дорослий і дитина -один номер,може бути два односпальних ліжка,тому і різниця в ціні.Беріть двоє дорослих, в Європі вам ніхто нічого не скаже. Є готелі ,що не селять з дітьми, а також з окреми правилами.Читайте про свій готель і країну візиту, може там дитина мусить спати окремо.Закордонний паспорт потрібен всюди !!
Мрію про пончик• 02 февраля 2024
Вказуйте по факту,не мудруйте. Ця вся система працює десятки років і розумники карають самі себе. В залежності від авіакомпанії,можуть і не пустити дитину на літак,якщо вказали шо 11, і оплатили квиток на 11,а по паспорту вже є 12. Перевіряють всі документи. Чесне слово,ви ж не в маршрутці,не заплачу за місце дитинці до 7 років,візьму на ручки,а там вже на вигляд дитинці 15 років
ТрамвайGirl• 02 февраля 2024
Ви ж при оформленні туру, будете вказувати всі дані, паспорт, вік і т.д. Може там різна категорія номерів або ви щось неуважно вносите? Завжди з дитиною дешевше ніж 2 дорослих.
Сметчица• 02 февраля 2024
Ответ дляМрію про пончик
Автор навпаки хоче вказати, що дитина доросла
Мадам Подлинник• 02 февраля 2024
Ответ дляПригаю-цибаю
При оформлении, обычно одного паспорта достаточно
ТрамвайGirl• 02 февраля 2024
Ответ дляМадам Подлинник
Завжди при оформленні туру дають всі паспорти. Це як один? А літак як білети забронюють?
Пригаю-цибаю• 02 февраля 2024
Ответ дляМадам Подлинник
Це як?
У ваучері завжди фігурують всі туристи, білети також індивідуальні.
Чи як Ви собі це уявляєте, летить родина з 4 осіб, а всі білети на літак на ім´я мами?
База_птеродактилей• 02 февраля 2024
Тут вже була така тема, не має проблем з поселенням у двомісний номер дорослого і дитини,якщо тільки не ваше бажання спати окремо або окремі табу в окремих країнах.
Мамаша в бигудях• 02 февраля 2024
Ответ дляДетские_Будут?
А якщо дорослий то будуть требувати?
Як це не треба?
Мамаша в бигудях• 02 февраля 2024
Скупий платить двічі. В гонитві за 2000 можете втратити більше у вигляді сюрпризів чи в аеропорту чи в готелі.
ДелайКак_Я• 02 февраля 2024
Вказуйте правду.
Вам туроператор надішле декілька пропозицій по датам і номерам на ваш готель.
Мадам Подлинник• 02 февраля 2024
Ответ дляПригаю-цибаю
Це як?
Причем здесь билеты на самолет, если речь идет об отеле. Приезжаете в отель, говорите что бронировали через букинг, даете паспорт на чье имя бронь
Кашпо• 02 февраля 2024
Ответ дляМадам Подлинник
В букинге тоже всегда запрашивают документы всех кто будет проживать
ТрамвайGirl• 02 февраля 2024
Ответ дляМадам Подлинник
Ви читати вмієте?
Автор написала - пакет з літаком і готелем.
Сапай вазони• 02 февраля 2024
Ответ дляКашпо
Ніколи не питали
Мадам Подлинник• 02 февраля 2024
Ответ дляТрамвайGirl
Ви читати вмієте?
А вы общаться нормально умеете?
Ондатрова шуба• 02 февраля 2024
Ответ дляДетские_Будут?
А якщо дорослий то будуть требувати?
в самолете тоже нужен паспорт ребенку
Автор, Ви можете бронювати так, як Вам більш вигідно, тобто 2 дорослих.
Така ситуація, як Ви описали, часто трапляється з турами европейских туроператорів.
Це тому, що по факту у готелі дитина 12 років вже рахується, як дорослий. Але деякі оператори у підборі підтягують цей вік, як дитини.
Вам видає тури від двух різних операторів, у того оператора, де прораховано 1+1 просто тур дорожче.
Бабульція• 02 февраля 2024
Ответ дляМрію про пончик
Вы не правильно прочитали. Автор хочет наоборот указать, что 2 взрослых, а не снизить возраст ребенка.