Золота орда• 02 февраля 2024
Дитині 14 років, де роблять паспорт і які документи потрібні?
Робот Вертер• 02 февраля 2024
Зайдите на сайт, там все подробно расписано и онлайн можно записаться.
Бубль Гум)• 02 февраля 2024
ЦНАП (бесплатно, вроде, первый паспорт) или ДП Документ (платно). Перечень доков и там, и там есть на сайте.
З горіха зерня• 02 февраля 2024
В ЦНАПІ. Свідоцтво про народження, код, паспорта батьків і дитина.
Пиу!Пиу!• 02 февраля 2024
В паспортному столі
Свідоцтво про народження, інн, витяг г місця реєстрації
Відкушу все що стирчить• 02 февраля 2024
Ответ дляКачка в тапцях
А хто поскаржився на комент про Гугл?)
От і я не розумію. Порушень правил форуму не було.
Качка в тапцях• 02 февраля 2024
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Взагалі чудово. Тобто виходить, що можна скаржитись на відповіді, які тобі просто не подобаються і адмін їх прибере
З горіха зерня• 02 февраля 2024
Ответ дляКачка в тапцях
А хто поскаржився на комент про Гугл?)
А хіба це відповідь на питання автора? По моєму, це було хамство.
Качка в тапцях• 02 февраля 2024
Ответ дляЗ горіха зерня
Удалено администрацией...
З горіха зерня• 02 февраля 2024
Ответ дляКачка в тапцях
Удалено администрацией...
Трактор Віка• 02 февраля 2024
Ответ дляЗ горіха зерня
Ну чому хамство? Мені, якраз, гугл і підказав де роблять, і які документи потрібно брати. Всі пояснення легко гугляться
З горіха зерня• 02 февраля 2024
Ответ дляТрактор Віка
Тут 99% відсотків запитань і тем гугляться. І що?
Ответ дляЗ горіха зерня
Це не хамство, а підказка для автора.
Ответ дляЗ горіха зерня
Тут більшість тем створюється для обговорення, а не щоб отримати відповідь на примітивне питання, яку видасть перша сторінка Гуглу.
З горіха зерня• 02 февраля 2024
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Якщо навіть і примітивне це питання. Звідки стільки агресії, якщо це питання задано не вам особисто? Ну прокрутили мишкою чи пальцем вниз наверх і зникло питання, яке вас так роздратувало.
З горіха зерня• 02 февраля 2024
Ответ дляКачка в тапцях
Ще краще. Мабуть, скерувати - це образа і хамство ))
Скерувати можна по різному. Можна ввічливо. А можна:та хіба ти не знаєш сам, куди тобі йти.
Качка в тапцях• 02 февраля 2024
Ответ дляЗ горіха зерня
Я бачу агресію у відповідях тільки від вас. Дехто і не помічає своєї хамовитості (с)
Ответ дляЗ горіха зерня
Жодної агресії. Звичайні дружня порада.
Тим більше, що тут можна написати що завгодно під анонімом, а на сайті ЦНАПу, який видасть Гугл - відповідь буде найточнішою.
Ответ дляЗ горіха зерня
Скерування було дуже навіть ввічливим
Пишна молодиця• 02 февраля 2024
На цьому тижні подали документи. Потрібне свідоцтво про народження, паспорт одного з батьків. ІНН за бажанням можна отримати при оформленні паспорта. Якщо є закордонний паспорт у дитини - можна його взяти, швидше інформацію підтягне. Я ще брала витяг з Дії про місце реєстрації дитини, його теж просканували, але це необов‘язково зараз. Послуга в міграційній службі безкоштовна. Записуватись краще онлайн. Але можеа йтна місці талон взяти на визначену дату й час.
З горіха зерня• 02 февраля 2024
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Це не хамство, а підказка для автора.
Адміністрація вважає по іншому)
Бойцовская• 02 февраля 2024
Ответ дляКачка в тапцях
Зараз і ваш видалять.
бо ви порушуєте правило - осуджуєте дії адміна. Моє теж....