ПушАпница• 02 февраля 2024

Які дитячі книги зараз читають Ваші хлопчики 8-9 років?

Сину треба більше читати, хочеться його якось замотивувати цікавою книгою, але не виходить. Із останнього що намагалися читати : Карлсон, Майнкрафт щоденник, Ліга загублених шкарпеток, Пригоди малого Вовчика, Тореадори з Васюківки.
Мальовнича даль• 02 февраля 2024
Комиксы Майнкрафт

Виннипуховна• 02 февраля 2024
Роальд Дал - купила добірку всього. Зараз про Чарлі другу частину читає
Ні за холодну воду• 02 февраля 2024
А ви самі читаєте щось вдома?
Замотивувати дитину можна лише власним прикладом.
автор ПушАпница • 02 февраля 2024
Ответ дляНі за холодну воду
А ви самі читаєте щось вдома?
Так, читаю і дуже багато. І дитині читаю. Слухає з задоволенням, а от самому читати не подобається.
Ні за холодну воду• 02 февраля 2024
Ответ дляПушАпница
Супер.
Тоді можливо варто подосліджувати в чому може бути причина.
Якийсь момент, через що важко дається читання, як варіант.
Або є те, що цікавить дитину на багато більше, ніж читання.
автор ПушАпница • 02 февраля 2024
Ответ дляНі за холодну воду
Супер.
Зараз, нажаль, все цікавить набагато більше. Друзі, ігри, телефон - він отримує набагато більше драйву звідсіля, а читання - спокійне, розмірене. Єдиний варіант - знайти книгу що зацікавить його, поки в пошуку.
Несемо світло разом• 02 февраля 2024
Чарлі і шоколадна фабрика і продовження про скляний ліфт, Джуді муді, Гаррі поттер, гравіті фоллс, том сойєр, еміль з льонебергі, коти вояки. Раджу записатись в бібліотеку, там зараз маса гарних сучасних книг, можна вибрати на будь-який смак. Син записаний з 4,5 років, зараз 10, має 3 грамоти за 100 прочитаних книг кожна))). Бере все, що бачить, і журнали, і комікси, і енциклопедії погортати, все одно що, аби читав.
Позаземний розум• 02 февраля 2024
Доньці сподобалась книга для хлопчиків. Читати ненавидить, а цю прочитала. Мало тексту, гарні історії
Донці 9
Ні за холодну воду• 02 февраля 2024
Ответ дляПушАпница
Так, дійсно)
Штучний дофамін сильніше притягує.
Моєму майже сім. Читає гарно, легко получається. То я намагаюсь заповнити читанням саме періоди, коли він набігався і організм потребує чогось спокійного. Читаємо ввечері, перед сном. Майже щодня. Сподіваюсь таким чином полекати його цікавість)

Карусель-весель• 02 февраля 2024
Щоденник слабака
Не будь КакСвета• 02 февраля 2024
Моему 9,5, с лета увлекся Жюль Верном, все перечитал, попутно и географией, попросил карту на стену)) Сейчас Джека Лондона читает, уже мечтает о хаски))
Несемо світло разом• 02 февраля 2024
Мій ще і російською читає, не знаю чи є в перекладі, Дідморозівка, розумна собачка Соня, жили були їжачки, взагалі у усачова легкі книжки, з гумором.
Карусель-весель• 02 февраля 2024
Ответ дляНі за холодну воду
А ви самі читаєте щось вдома?
Не дуже працює. У молоді зараз інші способи отримання інформації. Я читаю постійно, багато, чоловік також. А діти не дуже люблять читати.
Не будь КакСвета• 02 февраля 2024
Ответ дляНесемо світло разом
Да, Усачев классный, в прошлом году его читал и Осееву.
Несемо світло разом• 02 февраля 2024
Ответ дляПозаземний розум
Донці 9
Підтримую, теж сподобалась
Та_шо_ж_таке• 02 февраля 2024
Заставляла читать хоть 15стр в день. Мне важно было чтоб развил скорость чтения, т.к. классного чтения много не задают либо же оно в обработке в учебнике.
Сейчас подсел на ’Коти- вояки’. 1ую серию ’проглотил’ за месяц(6книг по 400+стр, без картинок).
Может поискать что-то популярное(больше вероятности, что зайдёт) и в поле интересов ребёнка?
Карусель-весель• 02 февраля 2024
Ответ дляНесемо світло разом
Мені здається, Собачка Соня, їжачки - це на 5-7 років максимум цікаво. Якщо дитина вже Тореадори з Васюківки читає.
Не будь КакСвета• 02 февраля 2024
Ответ дляКарусель-весель
Так тут все книжки советуют на 5 лет, вон выше книга для хлопчиков, мой одной из первых на украинском читал, еще до школы
все по ГОСТу!• 02 февраля 2024
Мій дуже багато читає. Добровільно-примусово) Вже навіть не пам´ятаю, що саме було в такому віці. Прийде зі школи, подивлюся. У нього є типу відео-огляди за кожен рік) Назви вам напишу.

Не будь КакСвета• 02 февраля 2024
Если на русском на 8 лет еще эти очень нравились
Залетна Я тут• 02 февраля 2024
Прям нравятся моему.
delphoto
Лгин• 02 февраля 2024
В мене дівчинка, але з унісекс дкже зайшла серія про оіздвозавра, чарлі і шоколадна фабрика
Несемо світло разом• 02 февраля 2024
Ответ дляНе будь КакСвета
Да, Ледерман, у нее много книг про школу, моему тоже зашли
Несемо світло разом• 02 февраля 2024
Ответ дляНе будь КакСвета
Каждый советует из своего опыта и из того, что нравилось ребенку в таком возрасте. Моему сыну нравились эти книги. Дедморозовка, например, зачитана до дыр, раз 20 точно прочитана, и на этот Новый год уже в 10 лет читал и хохотал от души. Вы советуете свое, я свое, а автор темы выберет, что ребенку понравится. Выше советовали Жюля Верна в 9 лет, моему в 10,5 сложно это, попробовал Дети капитана Гранта и сложно, ему может в 11-12 зайдет, а кому-то в 9 ок, и это прекрасно.
Несемо світло разом• 02 февраля 2024
Ответ дляКарусель-весель
В теме написано «намагались читати». Мое мнение, можно пробовать все, что угодно, и если это книги для 7 лет, а ребенку 8, не вижу проблемы. Они легкие, с юмором, как раз вызывают позитивные эмоции и желание читать. Тут главное заинтересовать читать, в этом все средства хороши.
Несемо світло разом• 02 февраля 2024
Приключения Растяпкина еще, это прям экшн про подростка спец агента. Мой сначала слушал аудиокнигу, потом читал. Про Драгунского и Носова боюсь писать, а то снова зафукают, мой в 10 лет уже наизусть цитирует, а до сих пор достает иногда почитать))
Карусель-весель• 02 февраля 2024
Ответ дляНесемо світло разом
Мои тоже их очень любили, когда были помладше.