Зараз все скажу• 02 февраля 2024

А кто готовит вот такие вафли, дайте рецепт пожалуйста)

И вообще как, хорошая вещи или будет пылится? реально ли часто делать вафли в ней? например если будет такой завтрак 3 раза в неделю
Файна_зупка• 02 февраля 2024
Ось з гречаною мукою, замість хліба

Файна_зупка• 02 февраля 2024
Ответ дляЗараз все скажу
https://bt.rozetka.com.ua/331806895/p331806895/
я беру другую, а вы посмотрите поищите себе по запросу ’мини вафельница’
Подивіться на потужність. Оця на 350, це дуже замало. Треба щоб не менше 750 було, тоді вона краще працює і пропікає.
автор Зараз все скажу • 02 февраля 2024
Ответ дляФайна_зупка
я взяла на 550...посмотрим
Леплю из пластилина• 02 февраля 2024
роблю вафлі з будь-чого.
найпростіші і використовувані рецепти:

1. банан розімнути виделкою, додати яйце, трошки сметани/кефіру/ йогурту, розпушувач, борошно. цукор сюди не додаю бо банан сам по собі солодкий

2. яблуко на терку, яйце, сметани 2ч.л, або трохи кефіру/йогурту, ванільний цукор, 2ч.л цукру, кориця, розпушувач, борошно

3. дитяче яблучне пюре з пауча збити з яйцем до піни, додати столову ложку розтопленого вершкового масла, розпушувач, борошно

ще робила не солодкі вафлі з овочів - кабачок, броколі, цвіт на капуста, твердий сир.
Леплю из пластилина• 02 февраля 2024
сьогодні як раз яблучні робила
tetnes• 02 февраля 2024
Ответ дляФайна_зупка
Ось з гречаною мукою, замість хліба
Ще можна з сочевицею
tetnes• 02 февраля 2024
Ответ дляЛеплю из пластилина
роблю вафлі з будь-чого.
найпростіші і використовувані рецепти:

А перші два рецепти норм без масла виходять?
Леплю из пластилина• 02 февраля 2024
Ответ дляtetnes
так, завдяки сметані/кефіру. не забиті. головне борошна дуже багато не давати.
автор Зараз все скажу • 02 февраля 2024
Ответ дляЛеплю из пластилина
роблю вафлі з будь-чого.
найпростіші і використовувані рецепти:

А до дитячого пюре (номер 3 рецепт) скільки, добто, якої консистенції має бути тісто? як густа сметана?

Леплю из пластилина• 02 февраля 2024
Ответ дляЗараз все скажу
ну вони всі в принципі мають бути як густа сметана. але ще від вафельниці залежить як вони будуть випікатися. і чи не будете ви відкривати її коли середина ще не пропіклась (тоді може порватися на дві частини)

загалом ви пристосуєтесь до правильної консистенції)
Fashion_besties• 02 февраля 2024
Ответ дляЛеплю из пластилина

Скільки хвилин випікається?
Леплю из пластилина• 02 февраля 2024
Ответ дляFashion_besties
Скільки хвилин випікається?
чесно, ніколи не заміряла час, загалом це залежить від вафельниці і її потужності.
в мене делонгі вафельниця, не з дешевих, потужна. ну десь приблизно хвилин 5 випікались вафлі сьогодні.