Зроблено у 80-х• 02 февраля 2024
На що розраховують сильно багатодітні люди?
Зазвичай це віруючі сім´ї, в яких дітей 5+.
Я підписана в інста на фудблогера, вони християни п´ятидесятники. В них все чудово, дівчина молода 23 роки і має, поки, 2 дітей. Виїхали в штати в 1 день війни з усіма родичима молоді сім´ї і церква їм там помогла знайти житло, роботи. І от вона вже другий раз постить збори на допомогу багатодітним сім´ям. Сьогодні такий збір для сім´ї з України, батько загинув в автокатастрофі, лишилось 10 дітей і 11 дитина от от народиться. Ну поможуть разово, а що далі? На що розраховують такі сім´ї, тільки на Бога?
В мене двоє дітей, я б хотіла ще. Але це бляха дорого, дуже дорого. Я завжди себе подумки приземляю, а рартом щось із чоловіком, що я робитиму сама навіть з цими двома, не кажучи вже про трьох.
А тут 11, Карл, 11!!!!
До слова, в сім´ї цієї блогера теж 14 дітей і мама померла молодою, вони всі сиротами лишились. Тому вона готувати навчилась ще в дитинстві, з юності в наймах в Жвропі готувала людям. Ніхто ніякої освіти не отримав звичайно.
Але їй пощастило вдало вийти заміж і от тепер емігрувати
А тут 11, Карл, 11!!!!
Бла бла бла• 02 февраля 2024
Ответ дляЗ бісиками
А Порошенко к какой категории относится? Он, если что,тоже многодетный.
Читайте внимательно- чаще всего.
Порошенко, думаю, просто обеспеченный человек, который на помощь общины не рассчитывал.
Стетоскопуло• 02 февраля 2024
Ответ дляХтомолодець? Я!
Какая разница? Господь посылает милости через посредников
Вообще, недавно читала интересные исследования, есть прямая связь между потерей веры большинством людей в современном мире и ростом тревожных расстройств.
Когда человек ни во что не верит, а рассчитывает только на себя, его жизнь априори бОльший стресс.
Это называется ’повзрослеть’ и принимать решения в своей жизни)))
После 18• 02 февраля 2024
Ответ дляЗроблено у 80-х
Звичайно не цікавить, я не претендую бути почутою. Так, роздуми в голос
’на що вони розраховують’ це просто роздуми?
бггг....
Відповів всім• 02 февраля 2024
В більшості багатодітних сімей батьки взагалі не думають, в цьому біда тих дітей, у старших відсутність дитинства, у молодших не буває нових речей, бо все за старшими доношують. Про освіту взагалі можна не думати, тому що там ніхто дітьми не займається і може один із багатьох сімей сам зможе отримати вищу освіту. Але завжди є виключення із правил. Я знаю багатодітну сім´ю, яку можна ставити в приклад. Знову ж таки це одна багатодітна сім´я на фоні багатьох інших де діти самі по собі з дитинства. Не засуджую, просто жалко загублені життя вже з дитинства.
Y6vtug3tge• 02 февраля 2024
Ответ дляЗроблено у 80-х
Добре, якщо так.
Але чогось шкода діток. Якось це не викликає захвату, а тільки жалість
А мне больше жаль единственных детей,из которых растят мамину корзиночку ,которая не имеет понятия, что такое поделиться с кем-то,пожалеть,помочь,посочувствовать,потому что мама с детства внушает-ты у меня один такой неповторимый,я тебе куплю все и даже больше,можешь не напрягаться ни в чем,папа всеравно всегда и везде заплатит.А ещё растят из той корзиночки бытовых инвалидов.Противно смотреть, когда 10-12 летнему дитяте мама шапочку надевает и пуговички застревает.
КапитанльнаЯ• 02 февраля 2024
Ответ дляУравнобешенная
Для здоровья лучше, чтоб был перерыв между родами в два года минимум.
Ух ты! Это для мужа тогда нужно график установить с перерывом на 2 года минимум?
Уравнобешенная• 02 февраля 2024
Ответ дляКапитанльнаЯ
Презерватив не запрещен.
Хтомолодець? Я!• 02 февраля 2024
Ответ дляСтетоскопуло
Я бы хотела иметь неколебимую веру , мечтала бы, жить было бы проще.
Жертва интернета• 02 февраля 2024
Ответ дляХтомолодець? Я!
Так автор спрашивает о мыслях этих людей, а не о наших оценках.
Они всегда получают помощь и они не тревожатся за каждого новорожденного ребенка.
Так це бесіда взагалі, а не прямі відповіді на питання автора. Звичайно, що вони розраховують на кого завгодно, але не на себе
Зроблено у 80-х
• 02 февраля 2024
Ответ дляУравнобешенная
Нет. Вы плохо знакомы значит с христианами верующими.
А при чому тут знайомства. У них є свої правила і догми.
Контрацепція це гріх в християнстві. Тільки календарний метод. Якщо в православ´ї ще є пости, середи і п´ятниці строгі, то в протестантів цього нема, заборон нема. Щодня можна секситься і відповідно народжуваність
Уравнобешенная• 02 февраля 2024
Ответ дляY6vtug3tge
Вы просто завидуете)
Вишнёвая Леди• 02 февраля 2024
Не знаю, у кого як і яке коло спілкування. Я знаю три родини, де по 4 дитини. Дві з них просто дуже добре забезпечені ( машини, пару нянь, будинок за містом і т.д.). І ще одна - більш ніж просто забезпечена, + до всього переліченого змогла виїхати і зразу придбати будинок на березі моря закордоном.
Так що у всіх по-різному.
В шоколаде• 02 февраля 2024
Ответ дляУравнобешенная
Я восхищаюсь этими людьми. Молодцы. Если б у меня в 20 лет был муж, я б тоже к своим 46 уже нарожала бы 10.
а сейчас у вас сколько ?
Бла бла бла• 02 февраля 2024
Ответ дляY6vtug3tge
А потом эстафету из слабеющих рук матери подхватывает невестка, которая хочет все и сразу)))
Потом, правда, осмотревшись, начинает качать права, что она де-тоже личность и строчить здесь -шо же делать?
Уравнобешенная• 02 февраля 2024
Ответ дляЗроблено у 80-х
Вот зачем спорить и доказывать ахинею? Вам уже написали, что в христианстве контрацепция не грех. А вы опять..
Зроблено у 80-х
• 02 февраля 2024
Ответ дляУравнобешенная
Ну от мама цієї блогерши не від хорошого життя померла в 40+.
Мені так шкода таких жінок
Уравнобешенная• 02 февраля 2024
Ответ дляВ шоколаде
а сейчас у вас сколько ?
Двое. Жаль, что больше уже по возрасту не выйдет.
Цвіпканя• 02 февраля 2024
Ответ дляЗроблено у 80-х
А як можна розраховувати на довгий вік і міцне здоров´я? При цьому продовжуючи знов і знов родити. Стоїть мама на фото років 40, а виглядає на 60. Змучена, втомлена. В чому заключається її життя? Інкубатор, обслуга і церква?
А ваше в чому?))
В шоколаде• 02 февраля 2024
Ответ дляУравнобешенная
внуков будет больше.
Хтомолодець? Я!• 02 февраля 2024
Ответ дляЖертва интернета
Так помогающие тоже делают это для себя в первую очередь.
Человек же не биологический исключительно организм, духовная составляющая такая же важная.
Кто-то принимает помощь, кто-то помогает, все довольны, в конечном итоге.
Я занималась волонтерством много, без выгоды для себя материальной, только с убытками, но морально ощущаешь большой подъем.
бювет_в_обед• 02 февраля 2024
Ответ дляЗроблено у 80-х
Може і так.
Але я запитую себе в чому гріх кінчити не в жінку?
Аборт згодна, що тяжкий гріх. Але контрацепція чому гріх?
вы передергиваете и манипулируете. зачем?
бювет_в_обед• 02 февраля 2024
Ответ дляЗроблено у 80-х
Добре, якщо так.
себя жалейте. судя по посту, у вас и муж есть, и всего двое, а вы не знаете, чем их кормить, если вдруг что.
Зроблено у 80-х
• 02 февраля 2024
Ответ дляУравнобешенная
Мене не парить, що написали. Написать можна що табуретка може літати. Я кажу як воно є. А ви неосвічена і груба. Краще спрчатку вникнуть і дізнатись, а потім вистрибувать з трусів
бювет_в_обед• 02 февраля 2024
Ответ дляЗроблено у 80-х
Да, це нормальна така піраміда. Частину зп щомісяця віддавати в церкву, а потім церква допомагає тобі в нужді
ну так хоть помогает
а у нас налоги уходят в черную дыру. и вы все равно листаете то на шторы в бесплатной школе, то на бесплатную медицину, чтоб не сдохнуть
Стрибну в гречку• 02 февраля 2024
даже не хочу задумываться об этом
я сирота, больше одного ребенка не планировала потому что очень хорошо знаю все горести сиротской жизни, и даже не в материальном плане, а в плане страха что не на кого положиться, опереться и тд
Пэрисхилтонша• 02 февраля 2024
Ответ дляЖертва интернета
Мне більше хвилює скільки часу така мамочка приділяє кожній дитині. Про забезпечення, освіту без коментарів
Точно не менше ніж мама працююча повний робочий день
Пэрисхилтонша• 02 февраля 2024
Ответ дляЖертва интернета
Не працює, не готує, не прибирає, не гуляє, на себе та на кожну дитину окремо теж часу не має?
Як правило, не працює. Прибирають і готують вони разом з дітьми (не факт, що всіма одночасно, але з дітьми разом). Гуляють ’баптисти’ тільки в церкву, християне можуть і в театр гуляти разом.
Тішуся неперетішуся• 02 февраля 2024
Ответ дляЖертва интернета
Різниця в тому, що комусь таки треба саме працювати, щоб таким іншим допомагати)
Всегда надо кому то для чего то работать,
Люди работают даже, чтобы спонсировать войну.
Это вас не бентежить?
Пэрисхилтонша• 02 февраля 2024
Ответ дляЗ бісиками
3. Міліонери.