Изменено 02 февраля в 13:56

Хто може підказати? Тимчасовий захист в Угорщині

На початку війни виїжджала в Угорщину. Там був відкритий захист. Потім поїхала на через пару місяців в Україну,бо викликали на роботу. Мала тимчасову картку,поки робилася постійна. Але пройшло 2 роки і я розумію,що треба їхати,але в іншу країну. Як тепер з тим захистом? Чи можна звернутися в Посольство Угорщини, щоб його закрити?Я поїхала і нічого не закривала,бо нас возили волонтери цей захист відкривати фіг знає куди.
Ушла и Пришла 02 февраля в 13:58
Знайдіть групу по своїй країні і питайте там, бо тут вам нарозказують
Летала_НаМетле 02 февраля в 13:58
Він закрився у вас автоматично
автор Стервочка 02 февраля в 13:58
Ответ дляУшла и Пришла
Знайдіть групу по своїй країні і питайте там, бо тут вам нарозказують
дякую
булоТАЙминуло 02 февраля в 14:44
Если вы попросите тимчасовий захист в другой стране, то в Угорщине он автоматически закроется
VitalinkaGL 02 февраля в 20:45
закроется автоматом.