Соседушка• 02 февраля 2024
Дівчата, у кого є прикраса/и Картьє?
Хто Вам подарував? При якій нагоді? За що)? Розкажіть)
Хочу такі сережки від екс) Хтось носить такі?
Викасикрет• 02 февраля 2024
Такі не подобаються. Подарував інші чоловік. Озвучила що подобаються- отримала. Чи в чому їх унікальність?
Соседушка
• 02 февраля 2024
Ответ дляВикасикрет
З якої нагоди дарував? Покажіть які обрали, як носяться?
Пожарник• 02 февраля 2024
Від Cartier немає. На мій бюджет там все дуже скромне. А те, на що вистачить грошей, у них взагалі не вражає. Тому в мене класика : пусети і солітер з діамантами.
Соседушка
• 02 февраля 2024
Ответ дляПожарник
Так, дивлюсь з сайту і теж мало що вражає. Можливо в живу і на тілі краще!? Теж люблю пусети, тому обрала цей варіант. І обожнюю перли, а вибір в них не великий
Спішу - перекидаюсь• 02 февраля 2024
Ответ дляСоседушка
Вживую также ни о чем,за эти деньги можно купить что то получше,но без надписи картье
Куда_бежать• 02 февраля 2024
Ответ дляСоседушка
А как они должны носиться?
ПотеряласЯ Я...• 02 февраля 2024
Если вы хотите вложить деньги, то это не пусеты от Картье. Если для удовольствия хотите ювелирку, рекомендую на заказ делать. Я не дома, сфоткала бы работы вам.
Картье есть у всех, это давно не что-то заоблачное прям. А индивидуально изготовленные украшения для меня-это прям феерия эмоций. Только немного подбешивает когда все спрашивают где я это взяла))
Зоряний Шлях• 02 февраля 2024
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Посмотрите микимото,они хоть на жемчуге специализируются
Ой😍
Я теперь их хочу
Добра, коли сита!• 02 февраля 2024
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Чекаємо фото!
Соседушка
• 02 февраля 2024
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Є подібні від іспан. бренду. Гарні
Спішу - перекидаюсь• 02 февраля 2024
Ответ дляСоседушка
Є подібні від іспан. бренду. Гарні
Тогда зачем вторые такие же
Соседушка
• 02 февраля 2024
Ответ дляКуда_бежать
А как они должны носиться?
Різне буває. Маю каблучку з перлиною і діамантами, зовні красива, але чіпляється постійно. Я забуваю про це і щоразу вириваю волосся коли поправляю рукою((
Буває сережки в руках гарні, одягаєш - ніяк зовсім. Буває застібки давлять коли спиш.
Соседушка
• 02 февраля 2024
Ответ дляПотеряласЯ Я...
В мене навпаки, вироби індивідуального виготовлення є, різне є, а цього немає. Ні, це не вкладення, просто екс має вибачитись і щось хочу обрати саме з Картьє, оскільки в мене його ніколи не було, теж не вважала за потрібне раніше.
Спішу - перекидаюсь• 02 февраля 2024
Ответ дляСоседушка
Тогда зачем вам причины ,почему другим дарят
Хотите чтобы бывший подарил это украшение?
Соседушка
• 02 февраля 2024
Ответ дляMurzeelka
Есть. И , что? Такие, как на фото, только с бриллиантами, а не с жемчугом. И кольца крупные усыпанные.
Первые сама купила сдуру, вторые типа муж, я купила, он деньги год отдавал.
Никакой романтики.
О, розкажіть. Носите? Подобаються досі, не розчарувались?
Щодо романтики розумію, ось теж буде без романтики(
Соседушка
• 02 февраля 2024
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Тогда зачем вторые такие же
Подібні до тих що порадили, але не такі як у Картьє. У Картьє якась цікава своєрідна посадка, але не зрозуміло як вони сядуть на вухо і чи це гарно буде виглядати.
Викасикрет• 02 февраля 2024
Ответ дляСоседушка
я вже ’глибоко ’ заміжня, щоб обгрунтовувати свої вподобання. Почала з класики. браслети. Гвіздок мій улюблений. Подобаеться носити булгарі. Знаю що порадниця це про мінімалізм. Але я все ще люблю масивні прикраси.
Спішу - перекидаюсь• 02 февраля 2024
Ответ дляСоседушка
А наличными взять нельзя?)
Соседушка
• 02 февраля 2024
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Цікаво) Скажу йому потім як у людей по-нормально це буває. Але все одно прийму подарунок.
Спішу - перекидаюсь• 02 февраля 2024
Ответ дляСоседушка
Сами не можете сочинить,по какому поводу могут дарить подарки?
Соседушка
• 02 февраля 2024
Ответ дляВикасикрет
Гвіздок це каблучка чи браслет? Не чіпляється?
О, я теж довгий час хотіла булгарі і щоразу інше обирала. Гарні в них прикраси
Соседушка
• 02 февраля 2024
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
А наличными взять нельзя?)
Що саме? Не розумію
Соседушка
• 02 февраля 2024
Ответ дляMurzeelka
Сплю в них, не снимаю) Там, где 200 штук камней- тяжелые- в сейфе банковском.
Спустя годы- лучше бы студио купила)
Гарненькі, не дрібні
Великі не хочете продати? Чи це не вигідно?
Викасикрет• 02 февраля 2024
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
завжди вважала що треба прямо озвучити бажання і не шукати приводу. якщо ви йому дорога, зробить це залюбки, якщо йому побоку жінка, то хоч 3 горлових мінети підряд ,до золотої прикраси вас не наблизить ні на шаг.
Спішу - перекидаюсь• 02 февраля 2024
Ответ дляВикасикрет
Я тоже так считаю
Спішу - перекидаюсь• 02 февраля 2024
Ответ дляСоседушка
Що саме? Не розумію
Ну вы ж хотите какую то компенсацию от бывшего?
Берите наличными,потом неспешно решите что купить